A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Новини Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради

Діти – це найбільш чутлива та вразлива категорія клієнтів, вони найбільше потребують особливої уваги та захисту

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» право на БПД мають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Фахівці Центру надання соціальних послуг зустрілася із спеціалістом Бобровицького бюро правової допомоги Анною Рябенко. На зустрічі мова йшла, насамперед, про спільні виїзди фахівців з метою проведення правопросвітницьких заходів, виїзні консультування до конкретних клієнтів та спільне проведення інформаційних заходів.

08:51 22.06.2021

Торгівля людьми – сучасний прояв рабства

7 червня фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг міської ради Л.Журибедою проведено тренінгові заняття з учнівською молоддю, безробітними, молодими сім’ями з метою підвищення рівня знань щодо поняття «торгівля людьми», прав і свобод громадян за кордоном та в Україні, міжнародних і державних документів про боротьбу з торгівлею людьми, у тому числі й дітьми, а також фахівець звернула увагу на те, що потрібно зробити, щоб убезпечити себе або своїх близьких від небажаних наслідків. Торгівля людьми є не лише сучасною формою рабства, яке порушує права людини, а і є формою насильства, що спричиняє ризик для її життя та здоров’я.

14:58 08.06.2021

Інформація для учасників АТО та ООС

Комунальна установа «Чернігівський обласний центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих» Чернігівської обласної ради, надає  комплексну реабілітацію воїнам та ветеранам АТО/ООС, членам їх родин і сім’ям загиблих воїнів. Мета діяльності Центру - збереження та відновлення психічного, фізичного здоров’я отримувачів послуг,  досягнення соціально-психологічного благополуччя, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій, профілактика агресивної та саморуйнівної поведінки, усунення чи максимально можлива компенсація обмежень життєдіяльності відповідно до вимог чинного законодавства України.

15:56 04.06.2021

5 речей, яких не слід робити батькам

Всі ми хочемо добра своїм дітям. Та чи кожен з нас впевнений, що робить все так, як треба? Хоча, як саме треба робити, точно не скаже ніхто - як правильно виховувати, як хвалити, як лаяти. Але ось чого робити точно не треба ... з цим можна впоратися. Спробуємо?  

15:58 02.06.2021

31 ТРАВНЯ — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ

Сигаретний дим, який заповнює закриті приміщення, містить більше 4000 хімічних речовин, з яких, принаймні, 250 – шкідливі, а понад 50 викликають рак. Уже з першого дня відмови від сигарет ваш організм почне відновлюватися, а ризики виникнення хвороб, асоційованих з курінням, зменшуватися. Ми зібрали 5 причин, чому варто кинути курити.

11:02 31.05.2021

Прийомна сім’я – це для мене

Поняття сім`ї для кожного різне, але в кожної дитини є потреба мати сім`ю. В нашій  громаді є діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які з різних причин не мають сім’ю та виховуються в закладах інституційного догляду. Всі вони мріють про справжню сім’ю, про батьків, про сімейний затишок і тепло. Деяким дітям доля подарувала другий шанс і вони мають можливість проживати в альтернативній сім`ї. Їхніми батьками є люди, які наповнюють їх життя теплотою, любов`ю та турботою, яку не змогли дати їм біологічні батьки. Такі сім`ї називаються прийомними. Прийомна сім’я - це сім’я чи особа, що не перебуває у шлюбі, яка взяла на виховання та спільне проживання від 1 до 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Дитячий будинок сімейного типу формується і діє за таким же принципом з різницею, що дітей може бути розміщено від 5 до 10.

10:34 21.05.2021

Консультативна робота з прийомною сім’єю до Дня сім’ї

14 травня фахівець із соціальної роботи відділу соціальних служб ЦНСП відвідала прийомну сім'ю Приходько, що мешкає в с.Гаврилівка. З Єлизаветою Юріївною (батько Сергій Олександрович був на роботі) обговорювали тему: «Як шукаючи щастя іншому, знаходиш своє?». Наводимо приклад: прийомні діти потрапили у складну життєву ситуацію, яка має назву «ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків». Потрапивши у прийомну сім’ю вони знайшли не тільки дах над головою, а головне - турботу і любов прийомних батьків. Прийомні батьки дали дітям шанс на краще щасливе життя. А що ж отримали вони? Із слів Єлизавети Юріївни вони з Сергієм Олександровичем мають четверо синів і ось нарешті в їх сім’ї з’явилася маленька донечка Дарішка, як ласкаво її всі називають. Нещодавно сім’я поповнилася ще однією дівчинкою Євою, яка поки що адаптується до нових умов проживання.

12:09 18.05.2021

Центр надання соціальних послуг міської ради може надати допомогу у створенні патронатних родин

    Фахівці  відділу соціальних служб  Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради  проводять роботу із запровадження послуги патронату над дитиною, направлену на пошук патронатних вихователів для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.     Про особливості відбору кандидатів та підготовки патронатних вихователів, порядку надання послуги патронату,  переваги саме цього виду допомоги дітям, що потрапили в скрутні життєві обставини, та багато іншого розповів  фахівець із соціальної роботи ЦНСП Роман Мамедов у  старостаті с. Кобижча.     «Діти, що потрапили до скрутних життєвих обставин, розміщуються до центрів соціально-психологічної реабілітації. Підстави вилучення таких діток із сім’ї можуть бути дуже різними: від хвороби батьків, скрутного матеріального стану, неможливістю з тих чи інших причин забезпечити дитині нормальні умови, до випадків, коли стосунки в родині на фоні, наприклад,  зловживання кимось із батьків алкоголем чи наркотиками, починають становити небезпеку для життя, психологічного і фізичного здоров’я дитини.    Якщо є  перспектива нормалізації обстановки у сім’ї в недалекому майбутньому, налагодження матеріального побуту та здорового клімату в родині, патронатна послуга є ідеальним інструментом для надання такій дитині допомоги.

15:42 14.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано