07.07.2022

Ліцей чекають зміни

Кандидат на посаду директора Бобровицького ліцею Наталія Скакун детально ознайомилася із закладом і вже розуміє всі виклики сьогодення та особливості підготовки до нового 2022-2023 навчального року.

20:48 01.08.2022

Засідання конкурсної комісії

26 липня  2022 року  відбулося засідання конкурсної комісії  з проведення конкурсного відбору кандидата на заміщення вакантної посади директора Бобровицького ліцею Бобровицької міської ради. Члени комісії затвердили перелік тестових завдань та ситуаційні завдання, для перевірки на знання законодавства України, у сфері загальної середньої освіти, для проведення конкурсного відбору, який відбудеться 5 серпня 2022 року.

15:51 26.07.2022