І відділ Ніжинського РТЦК та СП

Вітання колективу І відділу Ніжинського РТЦК та СП із Днем захисників та захисниць України

Дорогі чоловіки та жінки, захисники нашої країни, вітаємо вас із Днем захисників та захисниць України, який ми відзначаємо у світлий день Покрови Пресвятої Богородиці! Немає вищого прояву громадянського обов’язку і патріотизму, ніж стати на захист своєї Батьківщини. Тому сьогодні день тих, хто в різний час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Прийміть вітання з найкращими побажаннями міцного здоров’я,  добра, світлого настрою, професійних успіхів! Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов'ю та підтримкою близьких і рідних. Нехай сьогодні та завжди вас оберігає Покров Пресвятої Богородиці!

10:14 12.10.2021