І відділ Ніжинського РТЦК та СП

Вступ молоді до ВВНЗ

І відділ Ніжинського РТЦК та СП (Бобровиця військкомат)  запрошує кандидатів на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти (далі – ВВНЗ та ВНП ЗВО) осіб з числа цивільної молоді з повною загальною середньою освітою, віком від 17 років. Перелік військових коледжів сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів, що здійснюють підготовку військових фахівців для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського (старшинського) складу:

16:06 15.02.2022

Всіх жінок — на військовий облік

Міноборони у сотні разів розширило перелік спеціальностей та професій після одержання яких жінки беруться на облік військовозобов'язаних. Документ набув чинності 17 грудня.

12:29 23.12.2021

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої громади. Бажаємо від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і селищ нашого краю, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

09:46 07.12.2021

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання

Справжню потужність, активність та впливовість українського волонтерського руху ми відчули в останні роки. Волонтери – це саме та сила, яка нас об’єднує та заохочує простягати руку ближньому та долучитися до загальної справи.

11:55 03.12.2021

Шановні співвітчизники!

Від імені колективу І відділу Ніжинського РТЦК та СП  щиро вітаємо Вас із 6 грудня - Днем Збройних Сил України! Ми вдячні всім, хто захищав нашу рідну землю від ворожих військ, хто ставав на захист Вітчизни за першим її покликом! Ми пам'ятаємо про те, що це саме Ви свого часу подарували нам мирне майбутнє і усвідомлюємо, що тепер наше завдання - забезпечити Вам гідне сьогодення. Вітаємо також сьогодні всіх молодих захисників батьківщини, які опановують нелегку майстерність військової справи! Від Вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Беріть же приклад зі своїх славетних попередників, які зуміли зберегти Україну для нас і доручили Вам продовжувати цю відповідальну справу. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, мирного неба над головою, світлого настрою, професійних успіхів, щастя Вам та Вашим рідним і близьким!

11:26 03.12.2021

ЗАХИСТИМО СВІЙ ДІМ – ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ!

В листопаді-грудні цього року з одним із підрозділів 119-ї бригади територіальної оборони будуть проведені позапланові навчальні збори. Протягом певного часу відбудуться навчання з резервістами оперативного резерву другої черги та військовозобов'язаними, які перебувають на військовому обліку в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки регіону. Резервісти практично відпрацюють ряд навчально-бойових завдань територіальної оборони на окремих ділянках місцевості.

09:37 23.11.2021

ПРИЗОВ «ОСІНЬ 2021» – «СТРОКОВА СЛУЖБА – МІФИ І РЕАЛЬНІСТЬ»

Частина ІІ. Хто здійснює призов на строкову військову службу? Слід зазначити, що призов громадян України на строкову військову службу є державною функцією, який організовується та здійснюється міськими (районними) державними адміністраціями (виконавчими органами міських рад) у взаємодії з міськими (районними) територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки. Для проведення призову в районах (містах) утворюються призовна комісія, яку очолює голова комісії – заступник голови райдержадміністрації.

15:27 29.10.2021