І відділ Ніжинського РТЦК та СП

Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут запрошує на навчання

Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України.

14:31 23.04.2024

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба запрошує на навчання, яке буде проводитися на сучасних зразках озброєння та військової техніки країн членів НАТО, у тому числі поза межами нашої країни на таких факультетах:

12:36 04.04.2024

Військова служба за контрактом в ЗСУ

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:(099)3935580 , (093)6978489 Адреса:м. Бобровиця вул.Незалежності, 64, 1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

09:36 23.03.2023

Військові навчальні заклади Збройних сил України запрошують абітурієнтів

Освіта у ВВНЗ та ВНП, ЗВО Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти (далі ВВНЗ та ВНП ЗВО) здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу для проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.    Підготовка для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського (старшинського) складу здійснюють військові коледжі сержантського (старшинського) складу (далі – ВКСС) Ступені освіти Випускники ВВНЗ, що здійснюють підготовку на посади осіб офіцерського складу, отримують вищу освіту освітнього супеня «бакалавр» або «магістр». Випускники військових коледжів сержантського (старшинського) складу отримують військову військову освіту та диплом за освітньо – професійним ступенем – «фаховий молодший бакалавр»

10:23 17.01.2023

Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки інформує:

Публікуємо витяг із Наказу начальника територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 01 грудня 2022 року № 301.   На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу ” з 16 січня по 31 березня 2023 року оголошується приписка до призовної дільниці Ніжинського району Чернігівської області громадян 2006 року народження. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2006 р. включно, постійно або тимчасово проживають на території Ніжинського району, а також громадяни старшого призивного віку, які не були приписані раніше.

12:10 16.01.2023

Старт другого Чернігівського обласного відкритого конкурсу патріотичних аматорських відеороликів "МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!" серед учнів та студентів Сіверського краю.

Шановні друзі! А ми вкотре нагадуємо про старт другого Чернігівського обласного відкритого конкурсу патріотичних аматорських відеороликів "МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!" серед учнів та студентів Сіверського краю.    Минулого року з нагоди святкування Дня Збройних Сил України керівництво Чернігівського обласного ТЦК та СП вирішило провести на Чернігівщині Перший конкурс патріотичних аматорських відеороликів «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!».    Конкурс успішно відбувся. Близько 3 тисяч юнаків та дівчат Сіверщини взяли у ньому участь, створивши більше ніж 170 тематичних відеороликів, присвячених боротьбі українського народу проти ворожих окупаційних військ.

08:12 22.09.2022

Вступ молоді до ВВНЗ

І відділ Ніжинського РТЦК та СП (Бобровиця військкомат)  запрошує кандидатів на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти (далі – ВВНЗ та ВНП ЗВО) осіб з числа цивільної молоді з повною загальною середньою освітою, віком від 17 років. Перелік військових коледжів сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів, що здійснюють підготовку військових фахівців для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського (старшинського) складу:

16:06 15.02.2022

Всіх жінок — на військовий облік

Міноборони у сотні разів розширило перелік спеціальностей та професій після одержання яких жінки беруться на облік військовозобов'язаних. Документ набув чинності 17 грудня.

12:29 23.12.2021