A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бобровицька міська рада
Чернігівська область

І відділ Ніжинського РТЦК та СП

Військові навчальні заклади Збройних сил України запрошують абітурієнтів

Освіта у ВВНЗ та ВНП, ЗВО Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти (далі ВВНЗ та ВНП ЗВО) здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу для проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.    Підготовка для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського (старшинського) складу здійснюють військові коледжі сержантського (старшинського) складу (далі – ВКСС) Ступені освіти Випускники ВВНЗ, що здійснюють підготовку на посади осіб офіцерського складу, отримують вищу освіту освітнього супеня «бакалавр» або «магістр». Випускники військових коледжів сержантського (старшинського) складу отримують військову військову освіту та диплом за освітньо – професійним ступенем – «фаховий молодший бакалавр»

10:23 17.01.2023

Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки інформує:

Публікуємо витяг із Наказу начальника територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 01 грудня 2022 року № 301.   На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу ” з 16 січня по 31 березня 2023 року оголошується приписка до призовної дільниці Ніжинського району Чернігівської області громадян 2006 року народження. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2006 р. включно, постійно або тимчасово проживають на території Ніжинського району, а також громадяни старшого призивного віку, які не були приписані раніше.

12:10 16.01.2023

Старт другого Чернігівського обласного відкритого конкурсу патріотичних аматорських відеороликів "МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!" серед учнів та студентів Сіверського краю.

Шановні друзі! А ми вкотре нагадуємо про старт другого Чернігівського обласного відкритого конкурсу патріотичних аматорських відеороликів "МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!" серед учнів та студентів Сіверського краю.    Минулого року з нагоди святкування Дня Збройних Сил України керівництво Чернігівського обласного ТЦК та СП вирішило провести на Чернігівщині Перший конкурс патріотичних аматорських відеороликів «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!».    Конкурс успішно відбувся. Близько 3 тисяч юнаків та дівчат Сіверщини взяли у ньому участь, створивши більше ніж 170 тематичних відеороликів, присвячених боротьбі українського народу проти ворожих окупаційних військ.

08:12 22.09.2022

Вступ молоді до ВВНЗ

І відділ Ніжинського РТЦК та СП (Бобровиця військкомат)  запрошує кандидатів на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти (далі – ВВНЗ та ВНП ЗВО) осіб з числа цивільної молоді з повною загальною середньою освітою, віком від 17 років. Перелік військових коледжів сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів, що здійснюють підготовку військових фахівців для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського (старшинського) складу:

16:06 15.02.2022

Всіх жінок — на військовий облік

Міноборони у сотні разів розширило перелік спеціальностей та професій після одержання яких жінки беруться на облік військовозобов'язаних. Документ набув чинності 17 грудня.

12:29 23.12.2021

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої громади. Бажаємо від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і селищ нашого краю, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

09:46 07.12.2021

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання

Справжню потужність, активність та впливовість українського волонтерського руху ми відчули в останні роки. Волонтери – це саме та сила, яка нас об’єднує та заохочує простягати руку ближньому та долучитися до загальної справи.

11:55 03.12.2021

Шановні співвітчизники!

Від імені колективу І відділу Ніжинського РТЦК та СП  щиро вітаємо Вас із 6 грудня - Днем Збройних Сил України! Ми вдячні всім, хто захищав нашу рідну землю від ворожих військ, хто ставав на захист Вітчизни за першим її покликом! Ми пам'ятаємо про те, що це саме Ви свого часу подарували нам мирне майбутнє і усвідомлюємо, що тепер наше завдання - забезпечити Вам гідне сьогодення. Вітаємо також сьогодні всіх молодих захисників батьківщини, які опановують нелегку майстерність військової справи! Від Вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Беріть же приклад зі своїх славетних попередників, які зуміли зберегти Україну для нас і доручили Вам продовжувати цю відповідальну справу. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, мирного неба над головою, світлого настрою, професійних успіхів, щастя Вам та Вашим рідним і близьким! 

11:26 03.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано