Милі та чарівні жінки нашої громади!

Вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем – 8 Березня! Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Від душевного тепла жінки та її усмішки світ стає добрішим, світлішим, ніжнішим і більш духовним, тож від щирого серця бажаємо вам, дорогі жінки, частіше усміхатися! Зичимо міцного здоров'я, мирного неба, нев'янучої краси та благополуччя.

08:01 08.03.2024

Сьогодні святкує День народження мудра, чарівна жінка, непересічна особистість Тетяна Миколаївна Ковчежнюк!

Шановна Тетяно Миколаївно! Щиро вітаємо Вас зі святом, зичимо мирного неба, гарного настрою, натхнення, добробуту та оптимізму. Хай ніколи не покидають Вас Божа ласка, наснага, дружня підтримка, повага та любов!

12:43 16.02.2024

Шановний пане Райвіс Анспакс!

Прийміть наші щирі вітання з Днем народження та побажання міцного здоров’я, мирного неба і добра! Дякуємо Вам за підтримку, розуміння та дружні відносини, які ми дуже цінуємо, поважаємо та сподіваємося на зміцнення нашої співпраці. Бажаємо, щоб Ваш життєвий шлях зажди був багатий на нові досягнення та перемоги. Нехай справи завжди мають успіх і чудовий результат! Щиро зичимо оптимістичного настрою, стабільності, везіння та вдячності від людей.

12:05 16.01.2024

Бобровицька міська територіальна громада вітає з ювілеєм виконавчого директора ТОВ «Земля і Воля» Валентину Онисимівну Чернякову!

Шановна Валентино Онисимівно! Прийміть наші щирі вітання з Днем народження та побажання міцного здоров’я, мирного неба і благополуччя! Притаманний Вам талант керівника, організатора, любов до України, бажання робити людям добро стали запорукою Вашого життєвого успіху. Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться. Тож нехай і надалі Ваш життєвий шлях буде багатий на нові досягнення та перемоги.

09:24 04.01.2024

Бобровицька міська територіальна громада вітає старосту Рудьківського старостинського округу Галину Прищеп з нагоди Дня народження!

Шановна Галино Володимирівно! Прийміть наші щирі вітання та побажання міцного здоров’я, мирного неба і добра. Щиро зичимо поваги від колег, вдячності від людей, оптимістичного настрою, впевненості в собі і своїх силах, стабільності та везіння. Нехай у Вашій родині зажди панують затишок, гармонія, щастя та любов!

08:03 12.11.2023

Бобровицька міська територіальна громада щиро вітає з Днем народження старосту Горбачівського старостинського округу Любов ВАЛЬЧЕНКО!

Шановна Любове Миколаївно! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я,  цікавих захоплень та неймовірних успіхів, реалізації ідей і задуманих планів, сімейного затишку, наснаги в роботі та оптимізму.

08:00 24.09.2023

Бобровицька міська територіальна громада щиро вітає депутата Чернігівської обласної ради, першого заступника генерального директора ТОВ «Земля і Воля» Василя Сергійовича НЕСТЕРУКА з нагоди Дня народження!

Шановний Василю Сергійовичу!Від щирого серця вітаємо вас зі святом та бажаємо, щоб міцним було здоров’я, настрій - відмінним, робота – успішною, а відносини в колективі – теплими і дружніми!

08:00 06.09.2023

Бобровицька територіальна громада щиро вітає старосту Козацького старостинського округу Володимира ЯГОЛУ з нагоди Дня народження!

Шановний Володимире Івановичу! Прийміть вітання зі святом та побажання міцного здоров’я, успіхів у роботі, мирного неба та сімейного благополуччя. Нехай на життєвих дорогах Вас завжди супроводжують повага від людей, дружня підтримка, добробут, гармонія і любов!

08:00 15.08.2023

Бобровицька територіальна громада щиро вітає старосту Петрівського старостинського округу Миколу МАЛАШТУ з ювілеєм!

Шановний Миколо Івановичу! Дякуємо за Ваш високий професіоналізм та бажаємо оптимістичного настрою, впевненості в собі і своїх силах, поваги від колег, вдячності від людей, стабільності та везіння.

08:00 01.07.2023

Бобровицька міська територіальна громада щиро вітає з Днем народження старосту Пісківського старостинського округу Валентину ОЛЕШКО!

Шановна Валентино Іванівно! Бажаємо Вам міцного здоров’я,  реалізації ідей і задуманих планів, сімейного затишку, наснаги в роботі, оптимізму та успіхів у житті. Нехай завжди у Вас будуть гарний настрій та щаслива усмішка! Хай у Вашому домі панують мир, добробут, гармонія і любов!

10:23 29.05.2023