Інформації установ, організацій

Інформаційна довідка

Бобровицьке  відділення  ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України»  повідомляє, що  на території   Бобровицької громади станом на 15.03.2024р. радіаційний фон  становить 0,012 мр/год , що в межах значень природного фону, який притаманний для нашої місцевості.

16:00 15.03.2024

Де родинам загиблих захисників і захисниць України отримати безоплатно допомогу юриста чи адвоката

Родичі загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України можуть потребувати допомоги у розв’язанні юридичних питань. Отримати професійну юридичну допомогу можна, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги — це право гарантоване Законом України «Про безоплатну правничу допомогу». Як зазначили у пресслужбі системи БПД, у 2023 році до них надійшло понад 3,1 тисячі звернень членів родин загиблих. У 572 випадках для розв’язання питання доводилось звертатися до суду — допомога зі зверненням до суду також безоплатна.

19:33 11.03.2024

Особистий кабінет «Газмережі» розширив свої функції!

Перевагами Особистого кабінету Чернігівської філії «Газмережі» вже користуються понад 13 тисяч споживачів – адже це швидко, зручно та надійно!   Відтепер в особистому кабінеті доступною є передача показань за двома або більше лічильниками, які підв’язані до одного особового рахунку. Щоб передати показання по усім наявним лічильникам потрібно перейти до Особистого кабінету за посиланням https://my.grmu.com.ua/, далі обрати кнопку «Внести показання» та у відповідному вікні зазначити обсяги спожитого газу.

19:28 11.03.2024

Інформаційна довідка

Бобровицьке  відділення  ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України»  повідомляє, що  на території   Бобровицької громади станом на 08.03.2024р. радіаційний фон  становить 0,011 мр/год , що в межах значень природного фону, який притаманний для нашої місцевості.

11:35 11.03.2024

Епілепсія не є протипоказом до щеплень

Батьки дітей, які мають хронічні захворювання або загрозливі для здоров’я та життя стани часто з пересторогою ставляться до вакцинації. І діагноз епілепсія — є одним з тих, які спонукають відмовлятися від щеплень. Проте наголошуємо, що відповідно до національних та світових рекомендацій особи з епілепсією можуть і мають бути вакциновані обов’язковими та рекомендованими вакцинами, адже належать до групи медичного ризику і можуть переносити вакцинокеровані захворювання тяжче за здорових осіб.

14:47 28.02.2024

Увага! Будуть проводитися роботи з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання

Ніжинське УЕГГ Чернігівської філії «Газорозподільні мережі України» інформує про те, що в березні 2024 року м.Бобровиця будуть проводитись роботи з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання (перелік адрес додається). У зв’язку з технологічною послідовністю виконання даних робіт по будинку, газопостачання буде тимчасово припинено. При виконанні вищевказаних робіт обов'язкова присутність власника або іншого мешканця кожної квартири.

14:54 23.02.2024

Інформаційна довідка

Бобровицьке  відділення  ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України»  повідомляє, що  на території   Бобровицької громади станом на 23.02.2024р. радіаційний фон  становить 0,012 мр/год , що в межах значень природного фону, який притаманний для нашої місцевості.

13:03 23.02.2024

Прикладання до грудей під час вакцинації зменшує біль від ін'єкції

Вакцинація може відбутися безболісно або завдати меншого дискомфорту немовляті, якщо в момент отримання щеплення, мама прикладає його до грудей. Як пояснюють медики, знеболювальний та заспокійливий ефект мають:

12:31 20.02.2024