Інформації установ, організацій

Як прописати дитину без згоди батька або матері

Реєстрація місця проживання дитини потребує згоди обох батьків. Втім буває так, що через погані стосунки, зокрема після розлучення, один з батьків не дає потрібну згоду. Такі дії порушують права та потреби дитини.

12:08 13.06.2024

Ботулізм: прості правила, які допоможуть уникнути захворювання

Ботулізм – дуже небезпечне гостре токсико-інфекційне захворювання викликане попаданням в організм людини токсину Clostridium botulinum. Найчастіше ботулізм виникає після вживання домашніх продуктів, які виготовлялися з порушенням основних правил приготування та зберігання – копчених, в’ялених, м’ясних та рибних виробів, а також консервації (м’яса, риби, овочів та грибів).

15:26 12.06.2024

Трудове законодавство - на захисті прав неповнолітніх працівників

З приходом весни поновлюють свою роботу літні майданчики закладів громадського харчування, що стає найпоширенішим місцем підробітку студентів та учнів старших класів, багатьом з яких ще не виповнилося 18 років.

15:55 11.06.2024

Примусова праця та торгівля людьми: як розпізнати й уникнути

З початку воєнних дій близько 7,7 мільйона українців були змушені покинути домівки й переїхати в інші регіони України та за кордон.  У зв’язку з цим для внутрішньо переміщених осіб та осіб-мігрантів зростають  ризики примусової праці та  потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.   Конвенція  Міжнародної організації праці про примусову чи обов’язкову працю № 29, визначає примусову працю як будь-яку роботу чи службу, яку вимагають від якої-небудь особи під загрозою покарання і для якої ця особа не запропонувала добровільно своїх послуг.

15:50 11.06.2024

Наскільки добре ви орієнтуєтесь у вакцинації? Нумо перевіряти!

Пройдіть тест та дізнайтеся, наскільки добре ви розбираєтесь в питанні імунопрофілактики. Поділіться своїм успіхом у соцмережах та запросіть друзів перевірити свої знання про вакцинацію! Знання – це захист!

12:37 10.06.2024

До уваги мешканців громади!

Актуальна інформація про інфекції та щеплення тепер у зручному Телеграм-боті. Просто відскануйте qr-код, введіть у Телеграм-пошук ім’я @UaVaxBot або перейдіть за посиланням https://t.me/UaVaxBot і дізнайтесь про таке:

12:34 10.06.2024

Інформаційна довідка

Бобровицьке  відділення  ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України»  повідомляє, що  на території   Бобровицької громади станом на 07.06.2024р. радіаційний фон  становить 0,012 мр/год , що в межах значень природного фону, який притаманний для нашої місцевості.

14:09 07.06.2024

Рятувальники застерігають: будьте вкрай обережні на воді!

За вікном літо. Все більше хочеться покинути квартиру й відправитися на природу, здебільшого до лісу або річки. Тому на часі говорити про воду, а точніше про правила поводження людей на водоймах, аби відпочинок приносив радість.

14:28 06.06.2024