Інформації установ, організацій

Видача дублікатів нотаріальних документів

Дублікат (лат. – подвоєний) – другий примірник якого-небудь документа, що має однакову з оригіналом юридичну силу. Отже, дублікат документа являє собою додатковий примірник цього самого документа з рівнозначною останньому юридичною силою.

15:16 03.09.2020

Оновлено договір про подання електронних документів до ФССУ

Для подання до Фонду соціального страхування України електронних документів, зокрема, заяв-розрахунків на виплату допомог працівникам, страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділенням робочого органу виконавчої дирекції ФССУ відповідний договір.

14:44 01.09.2020

Відділення Національної служби посередництва і примирення інформує громадськість

Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) є постійно діючим державними органом, створеним Президентом України відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" для попередження, прогнозування та сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів).

13:56 27.08.2020

«Підводні камені» нелегального працевлаштування

Питання легалізації трудових відносин є актуальним питанням сьогодення. Тому що від офіційно нарахованої заробітної плати та відповідно від сплачених соціальних внесків залежить набуття людиною страхового стажу. Відповідно до діючого законодавства страховий стаж – це період, протягом якого працівник підлягає загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню та за який сплачені щомісячні страхові внески в сумі, яка не може бути меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

16:39 20.08.2020

10 тисяч застрахованих осіб пройшли оплачувану Фондом ізоляцію від COVID-19

З початку пандемії 10 тисяч 609 працюючих українців знаходились на самоізоляції під медичним наглядом задля протидії поширенню коронавірусної інфекції. Сума компенсації втраченого за цей час заробітку від Фонду соціального страхування України сягнула понад 13 мільйонів гривень.

10:20 19.08.2020

Потерпілі на виробництві отримали 792,7 млн грн щомісячних страхових виплат у липні

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин у разі смерті потерпілих отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.

10:18 19.08.2020

БОБРОВИЦЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ ЗАПРОШУЄ НА СЛУЖБУ В ПОЛІЦІЮ!!!!!!!

До 30 липня 2020 року триватиме конкурс на зайняття вакантної посади помічника чергового сектору реагування патрульної поліції Бобровицького відділення поліції Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області (1 посада).      Подати документи для участі в конкурсі та отримати консультацію щодо порядку його проведення можна за адресою: місто Чернігів, вулиця Шевченка, 116 А.     Телефон для довідок: (050)46-47-020, (067)46-91-128, (04622)3-12-59 з 9.00 до 18.00 щодня, крім вихідних та святкових днів.    Заповнити анкету можна ТУТ: https://nabir.np.gov.ua/     Отримати більш детальну інформацію можна у Бобровицькому відділенні поліції Ніжинського відділу поліції ГУНП (відділ кадрового забезпечення) за адресою: м. Бобровиця вул. Незалежності, 28А, тел. 063-388-56-09.

08:55 08.07.2020

Хто відповідальний за безпеку при користуванні газом

За півроку машини аварійно-диспетчерської служби «Чернігівгазу» проїхали 202 тисячі кілометрів і витратили 22 тисячі літрів пального. Про це розповів головний інженер Чернігівського відділення АТ «Чернігівгаз» Олександр Семенець. З початку року служба 104 «Чернігівгазу» виконала майже 7 тисяч заявок від споживачів, близько половини з яких  - це запах газу на кухні та біля будинку. Витоки аварійники усувають безкоштовно, адже служба 104 фінансується з тарифу на розподіл газу, а от за подальший ремонт відповідальний вже господар будинку. Так передбачає Кодекс ГРС, а зобов’язання сторін (споживача та оператора ГРМ, тобто «Чернігівгазу») з експлуатації мереж прописані в акті розмежування балансової належності. У приватному будинку споживач відповідальний за  систему всередині самого будинку і частину мережі, яка підходить до оселі ззовні від загальної труби, що прокладена вулицею.  Межа балансової належності позначена на схемі, яка є в актах розмежування.

15:12 25.06.2020

Понад 114 тисяч повідомлень про заборгованість розіслала компанія «Чернігівгаз».

На Чернігівщині за доставку газу нині боргують 123 тисячі споживачів. 114,5 тисяч з них вже отримали протягом березня-травня повідомлення про заборгованість від АТ «Чернігівгаз». Хоча під час карантину був запроваджений мораторій на нарахування пені і штрафів та відключення газу за борги, але необхідність своєчасно розраховуватись за житлово комунальні послуги законодавством не скасована. Так само не передбачене і відтермінування сплат на час карантину.

15:28 23.06.2020