Інформації установ, організацій

Не порушуйте правила безпечного користування газом!

Газ людині вірно служить – з обережними він дружить!    Ніби просто дитячий віршик, але в ньому - серйозний зміст, важливий і для дорослих, і для дітей. Адже природний газ – це вибухонебезпечна речовина, яка потребує відповідального користування. Існують обов’язкові правила, знання і дотримання яких є невід’ємною частиною безпеки Вашої родини. Наразі триває Місячник безпечного використання газу в побуті,  тож ми вчергове нагадуємо ці правила:

08:30 08.10.2021

Чому росте ціна газу для юридичних осіб

Пікові ціни на енергоносії на світових ринках провокують здорожчання ресурсу для непобутових споживачів. Лише за один день, 6 жовтня, був досягнутий новий історичний максимум – вартість газу на світових ринках зросла на 27,5%, за рік приріст перевищив 400%. Відповідно й в Україні вартість блакитного палива різко пішла вгору. «Ціна паливного ресурсу для юридичних осіб — товаровиробників, малого та середнього бізнесу тощо, знаходиться в прямій залежності від ситуації на ринку природного газу, оскільки, українська ринкова модель передбачає прив’язку до котирувань європейських хабів. Вартість на хабах зростає і провокує цінові сплески на українській біржі. Але завдяки укладеним контрактам, населення ці «гойдалки» не торкнуться. Для наших побутових клієнтів до 30 квітня 2022 року кубометр газу коштуватиме не більше 7,99 грн», — наголошує директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста.

08:19 08.10.2021

ЗЕЛЕНА КРАЇНА ДЛЯ КОЖНОГО З НАС

«Висадити 1 мільярд нових дерев за 3 роки – це цілком реально! У нас є чіткий план, досвід і ресурси. Програма Президента «Зелена країна» – це еко-ініціатива, яка важлива не тільки для нас із вами, але й для майбутніх поколінь. Долучитися до наймасштабнішої висадки дерев в історії України може кожен», – розповів голова Держлісагентства Юрій Болоховець під час прес-конференції, присвяченої старту програми.

12:17 29.09.2021

Вебінар "Вчасне ТО внутрішніх газових систем = безпека"

Що входить до внутрішніх систем газопостачання? Хто відповідальний за стан внутрішніх систем? Навіщо проводити технічне обслуговування внутрішніх газових систем? Які переваги проведення ТО оператором ГРМ? Про все це - у прямому ефірі на фейсбук-сторінці АТ «Чернігівгаз».

12:22 23.09.2021

Проводитиметься Національно-патріотична акція імені Левка Лук’яненка «Народжений бути вільним»

Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 02.09.2021 № 3205 «Про надання фінансової підтримки громадській організації «Д.Крук» для реалізації проекту «Національно-патріотична акція імені Левка Лук’яненка «Народжений бути вільним» з 23 по 26 вересня 2021 року в м. Батурин громадською організацією «Д.Крук» проводитиметься Національно-патріотична акція імені Левка Лук’яненка «Народжений бути вільним».

15:06 20.09.2021

Запрошення на участь в онлайн Воркшопі «Результати проєкту BIOPLAT-EU: Майданчик 2 – Чернігівська та Київська області»

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, Науково-технічний центр «Біомаса» та проєкт BIOPLAT-EU «Сприяння сталому використанню малопродуктивних земель для біоенергетики через веб-платформу для Європи» запрошують Вас приєднатись до онлайн Воркшопу «Результати проєкту BIOPLAT-EU: Майданчик 2 – Чернігівська та Київська області». Захід відбудеться 24 вересня 2021 року, час проведення – 10:00-12:30. Участь у воркшопі безкоштовна.

14:42 17.09.2021

Соціально-економічне становище Чернігівського району в січні–червні 2021 року

НАСЕЛЕННЯ. Чисельність наявного населення в Ніжинському районі, за оцінкою, на 1 липня 2021р. становила 218,2 тис. осіб. Упродовж січня–червня 2021р. кількість жителів району зменшилася на 2417 осіб. Упродовж січня–червня 2021р. народився 591 малюк. Кількість померлих склала 2673 особи. РИНОК ПРАЦІ. У ІI кварталі 2021р. на підприємства, в установи, організації (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) району було прийнято 2014 осіб, тоді як звільнено 1965 осіб (відповідно 6,8% та 6,6% середньооблікової кількості штатних працівників). Загалом середньооблікова кількість штатних працівників у ІI кварталі 2021р. становила 29737 осіб (17,4% від загальної кількості в області).

09:05 06.09.2021

Новий опалювальний сезон: жителі Чернігівщини будуть з теплом та гарячою водою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», прийнятий Парламентом 14 липня. Асоціація міст України вітає підписання Президентом Закону, який допоможе подолати кризу комунальної теплоенергетики та сприятиме сталому забезпеченню жителів  громад теплом і гарячою водою.

09:02 30.08.2021

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: вихід із боргової кризи існує

Станом на 1 серпня поточного року заборгованість побутових клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», зменшилась майже на третину, але ситуація залишається напруженою. Протерміновані фінансові зобов’язання клієнтів складають понад 280 мільйонів гривень.

12:20 19.08.2021