Інформації установ, організацій

З 1 серпня 2021 року на Чернігівщині заборонено ловити раків, - Чернігівський рибоохоронний патруль

Щорічна літньо - осіння заборона на вилов раків, яка вводиться на період другої линьки раків, у цьому році на території Чернігівської області, відповідно до рекомендацій Інституту рибного господарства НААН, розпочинається з 1 серпня і триватиме до 20 вересня (включно).

14:18 29.07.2021

Порядок виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт, виправних робіт та суспільно корисних робіт

Відповідно до статті 30-1 КУпАП громадські роботи полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування. Громадські роботи призначаються районним, районним у місті, міським чи міськрайонним судом (суддею) на строк від двадцяти до шістдесяти годин і відбуваються не більш як чотири години на день. Громадські роботи не призначаються особам з інвалідністю першої або другої групи, вагітним жінкам, жінкам, старше 55 років та чоловікам, старше 60 років.

11:31 23.07.2021

Побутові клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут» боргують за газ 294,2 млн грн

Протягом травня-червня клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», скоротили заборгованість за спожитий природний газ на 88,3 мільйони гривень. Станом на початок липня загальний борг побутових споживачів склав 294,2 мільйони гривень, бізнесу – 3,1 мільйона, ще 5 мільйонів накопичили бюджетні та релігійні організації.    У травні найвищий рівень розрахунків населення зафіксований на Коропщині, Ічнянщині та Новгород-Сіверщині, найнижчий – на Варвинщині та Сновщині. У червні Коропський край зберіг пальму першості за рівнем розрахунків, доповнили трійку лідерів колишні Варвинський і Борзнянський райони, а до антирейтингу потрапили Талалаївщина та Срібнянщина.

16:47 20.07.2021

Відділення Національної служби посередництва і примирення інформує

Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) є постійно діючим державними органом, створеним Президентом України відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" для попередження, прогнозування та сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів).

10:58 13.07.2021

Зміна реквізитів АТ "Чернігівгаз"

АТ «Чернігівгаз» повідомляє, що з 01.07.2021 року було змінено реквізити для здійснення розрахунків (пільг та субсидій) за послуги з розподілу природного газу :  АТ «Чернігівгаз» Код ЄДРПОУ 03358104 IBAN UA 43 300647 00000 26002001158347 АБ «Кліринговий Дім»

09:50 09.07.2021

АТ «Чернігівгаз»: Вчасне технічне обслуговування внутрішніх газових мереж рятує життя

«Подбай про безпеку» - газовики пропонують клієнтам технічне обслуговування внутрішніх газових мереж за акційною ціною – 300 грн на рік. Витоки газу є основною причиною викликів 104, і є вкрай небезпечними для здоров’я.

14:49 08.07.2021

Вартість газу за тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» у липні залишиться на рівні 7,99 гривень за куб

На тлі зростання вартості блакитного палива на енергетичних ринках тариф «Твій газ Рівномірний платіж» залишається острівцем стабільності. У липні ціна газу за цим тарифом не зростатиме. Для тих, хто приєднається до комерційної пропозиції в липні, як і для підписників тарифу в травні-червні, вартість палива залишиться незмінною — 7,99 грн за кубометр.

16:30 30.06.2021

Вже у липні 2021 року Держпраці у взаємодії з Державною податковою службою розпочне інспектування з питань виявлення не задекларованих працівників

Управління Держпраці у Чернігівській області повідомляє, що під час формування Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік було узгоджено механізм спільної роботи ряду державних органів, у тому числі Держпраці та ДПС, щодо реалізації спільних заходів, спрямованих на стимулювання роботодавців та працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин.

14:52 29.06.2021