Інформації установ, організацій

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області! Робота є для лікарів різних профілів, сестер медичних, фельдшерів, молодших медичних сестер. Щодо лікарів, то потрібні лікарі загальної практики-сімейні лікарі, терапевти, педіатри, невропатологи, хірурги, анестезіологи тощо. Медпрацівників шукають у Коропі, Варві, Сновську, Борзні, Срібному, Ріпках, Чернігові, а також на Ічнянщині, Городнянщині, Сосниччині, Ніжинщині. Загалом у базі даних обласної служби зайнятості налічується близько 30 вакансій в сфері охорони здоров’я.

16:41 29.06.2022

Про створення Центрів безпеки

За статистикою, понад 40 % усіх пожеж відбуваються у сільській місцевості. Під час таких пожеж гинуть люди, отримують значні ушкодження оселі та майно громадян, а також культурна спадщина, а господарства зазнають чималих збитків. Найбільш гостро стоїть питання організації гасіння пожеж у місцевостях, де існує багато населених пунктів, до яких перший пожежно-рятувальний підрозділ може прибути тільки через значно триваліший час, ніж нормативні 20 хвилин. Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2014 № 333-р, відносить до основних повноважень органів місцевого самоврядування базового рівня (об’єднаних територіальних громад) забезпечення гасіння пожеж, що передбачає подальший розвиток наявних і утворення нових місцевих пожежно-рятувальних підрозділів, а також розвиток добровільного пожежного руху у всіх населених пунктах Ніжинського району.

15:19 13.06.2022

Як забезпечити собі безпеку під час війни?

Під час війни важливо вміти попіклуватись про себе та своїх близьких, а робити це потрібно правильно. Тому ЄС спільними зусиллями з МОМ розробили п’ять основних правил безпеки, щоб запобігти ризикам під час евакуації з небезпечних районів, в яких проходять бойові дії:

11:47 25.05.2022

Де на Чернігівщині можна придбати газове обладнання

Люди звертаються з питаннями про те, де можна придбати газове обладнання, адже багато магазинів у Чернігові та області досі не відновили повністю своєї роботи, або ж відсутні поставки. Таке обладнання можна придбати через всі Клієнтські простори 104.ua в регіоні – газові котли, колонки, плити, водонагрівачі (бойлери), радіатори опалення, димоходи, сигналізатори газу та модеми тощо.

15:48 19.05.2022

З початку війни Фонд виплатив 4,4 млн грн допомог на поховання родинам померлих працівників

Попри умови воєнного стану Фонд соціального страхування України продовжує у повному обсязі здійснювати для українців всі види виплат матеріального забезпечення. Зокрема, штатно фінансуються допомоги на поховання.

14:21 06.05.2022