Інформації установ, організацій

Платіжна дисципліна за розподіл газу – запорука енергетичної стабільності України!

Чернігівщина щодня страждає від російської агресії, а систематичні обстріли регіону призводять до руйнування або пошкодження газових мереж. Відтак, стабільна доставка «блакитного палива» вимагає відповідальної та цілодобової роботи газовиків. Саме за рахунок оплати за послугу з розподілу газу фахівці Чернігівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» здійснюють не тільки стабільний розподіл газу, а й оперативне відновлення газопостачання та усі необхідні аварійні роботи.

12:17 18.04.2024

Державна підтримка сільськогосподарських виробників.

Доводимо до Вашого відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року № 300, були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 р. №918 (далі - Порядок).     Порядком передбачено, що отримувачами бюджетних коштів є фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції, які мають у власності від трьох до ста голів великої рогатої худоби (корів) чи від п’яти до п’ятисот голів маточного поголів'я кіз та/або овець, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

09:40 05.04.2024

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж (ВБСГ) – це ваша безпека та безпека людей, що живуть поруч

Воно проводиться, щоб завчасно виявити витоки газу (які можуть бути неочевидними для споживачів) та запобігти  аварійним ситуаціям. Адже будь-які мережі, а тим паче газопроводи – це об’єкт підвищеної небезпеки, їх потрібно регулярно перевіряти та обслуговувати. Зараз в Україні запрацював новий порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання. Зміни затвердили Міністерство енергетики та НКРЕКП. Відтепер, якщо ваш будинок не мав договору на технічне обслуговування з іншою спеціалізованою організацією, він автоматично приєднується до умов Типового договору з Чернігівською філією «Газмережі».

17:28 03.04.2024

До уваги військовослужбовців

Системою Безоплатної правничої допомоги у співпраці з Департаментом юридичного забезпечення Міністерства оборони України розроблено ЗБІРКУ для військовослужбовців та членів їх сімей. До збірки увійшли зразки рапортів, заяв, корисні поради та роз’яснення правових механізмів комунікації військовослужбовців/виць з командуванням.

14:32 26.03.2024

ОГОЛОШЕННЯ

Ніжинське УЕГГ Чернігівської філії «Газорозподільні мережі України» інформує про те, що в квітні 2024 року в Бобровиці будуть проводитись роботи з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання (перелік адрес додається).

10:16 26.03.2024

Інформаційна довідка

Бобровицьке  відділення  ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України»  повідомляє, що  на території   Бобровицької громади станом на 15.03.2024р. радіаційний фон  становить 0,012 мр/год , що в межах значень природного фону, який притаманний для нашої місцевості.

16:00 15.03.2024

Де родинам загиблих захисників і захисниць України отримати безоплатно допомогу юриста чи адвоката

Родичі загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України можуть потребувати допомоги у розв’язанні юридичних питань. Отримати професійну юридичну допомогу можна, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги — це право гарантоване Законом України «Про безоплатну правничу допомогу». Як зазначили у пресслужбі системи БПД, у 2023 році до них надійшло понад 3,1 тисячі звернень членів родин загиблих. У 572 випадках для розв’язання питання доводилось звертатися до суду — допомога зі зверненням до суду також безоплатна.

19:33 11.03.2024