Інформації установ, організацій

Інформаційна довідка

Бобровицьке  відділення  ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України»  повідомляє, що  на території   Бобровицької громади станом на 26.07.2024р. радіаційний фон  становить 0,011 мр/год , що в межах значень природного фону, який притаманний для нашої місцевості.

14:30 26.07.2024

Щодо постачання електроенергії

Як повідомляють в АТ «Чернігівобленерго», на даний час посилено опрацьовується можливість перезаживлення окремими лініями об’єктів критичної інфраструктури, щоб долучити у графік погодинних відключень якомога більше побутових споживачів.

12:10 26.07.2024

Безпека при виявленні вибухонебезпечних предметів

Сьогодні на території України в умовах постійних бойових дій досить легко знайти предмет, що становить загрозу життю і здоров’ю людини. Так, «небезпечну іграшку» можна побачити в лісі, в старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі і навіть на вулицях міст і сіл. Варто зазначити, якщо вибухові пристрої серійного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом, то саморобні вибухівки, що можуть з’явитися на вулицях міст і селищ, визначити набагато складніше.

11:47 26.07.2024

Пільги на житлово-комунальні послуги для військовослужбовців та членів їх сімей

Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто має таке право, які пільги передбачені та які документи для цього потрібні у матеріалі юристів системи безоплатної правничої допомоги (БПД).

10:03 24.07.2024

Основні правила поведінки на воді

20 та 21 липня фахівці Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели профілактично-роз'яснювальну роботу на території Бобровицької громади щодо дотримання правил безпечного поводження біля води.

14:01 23.07.2024

Дотримання температурного режиму в закладах торгівлі та громадському харчування в літню пору

Аномальна спека і відключення електропостачання ставлять нові виклики перед суб’єктами господарювання, які працюють з харчовими продуктами. Адже дотриматись вимог щодо безпечної харчових продуктів стає все складніше. Проте в цьому питанні не повинно бути компромісів, адже безпека людського життя - понад усе.

14:00 23.07.2024

Шановні жителі громади!

Актуальну інформацію про Графік погодинних відключень можна дізнатися на офіційних ресурсах АТ «Чернігівобленерго» (інформація оновлюється щодня, з урахуванням всіх вказівок НЕК):

12:07 21.07.2024

Щодо постачання електроенергії

18:10 18.07.2024

Чому важливо платити за розподіл газу?

Усі ми шукаємо комфортні умови життя і для кожного з нас вони свої – м’яка постіль, тепла квартира, велике ліжко, смачна вечеря. У гонитві ми часто не помічаємо кропітку роботу сотень спеціалістів, які об’єднані задля створення цих благ. Маленький блакитний вогник – той, завдяки якому можна приготувати сніданок, обід, вечерю; той, що завжди з нами; той, що забезпечує домівки теплом та затишком.

17:26 18.07.2024

РАННІ БАШТАННІ КУЛЬТУРИ: ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД ОТРУЄННЯ

У супермаркетах і на ринках вже з’явилися перші дині та кавуни. Безперечно, плоди баштанних культур дуже смачні та корисні для здоров’я, адже містять вітаміни А, С, В1, В3, РР, солі магнію, калію, марганцю, нікелю, заліза. Проте користь організму принесуть лише стиглі плоди, що споживаються у період їх повного дозрівання - кінець серпня - початок вересня.

08:48 17.07.2024