Новини що стосуються ВПО

«Єдине вікно» – комплексне вирішення питань працевлаштування соціально вразливих категорій населення

Йдеться про надання послуг учасникам бойових дій, внутрішньо переміщеним особам, громадянам з інвалідністю тощо. Єдиний інформаційний простір створено на базі обласної служби зайнятості, де людина може оперативно отримати консультацію про послуги, що представлені у громаді. Для цього вже налагоджено співпрацю із 32 громадськими організаціями та благодійними фондами, державними установами, органами місцевого cамоврядування.

15:30 21.06.2024

Ваучер на навчання

Здобути омріяну освіту або підвищити свій фаховий рівень безкоштовно українці можуть за допомогою ваучера на навчання.

10:49 17.06.2024

Безбар’єрність – це коли зручно всім без винятку!

А ще – це коли в суспільстві створені такі умови, які дозволяють кожній людині, незалежно від віку, статі, сімейного стану, фізичних можливостей, соціальної групи тощо, реалізовувати свої права повною мірою. Одним із фундаментальних прав людини є право на працю, і служба зайнятості всіляко сприяє його реалізації. Не залишаються поза її увагою і внутрішньо переміщені особи.

14:52 12.06.2024

Запитуєте – відповідаємо

- Я пенсіонер-ВПО. Пройшов ідентифікацію в банку. Коли буде відновлено виплату? Якщо пенсіонер з числа ВПО пройшов фізичну ідентифікацію в банку, фінансування виплати буде поновлено у найближчий період, після надходження від установи банку до Пенсійного фонду України інформації про встановлення особи.

16:08 10.06.2024

Запрошення для внутрішньо переміщених осіб до Прихистку міста Славутич Київської області

З перших днів війни Славутич став домівкою для понад двох тисяч переселенців з усієї України. Турбота про них стала пріоритетом для Славутицької міської ради. На базі КНП "Славутицька міська лікарня" створено Прихисток для внутрішньо переміщених осіб та вже розпочато будівництво тимчасового житла для переселенців.

13:48 20.05.2024

Запрошуємо ВПО взяти участь в опитуванні!

Дослідницький центр «Імідж-контроль» проводить опитування щодо потреб мешканців деокупованих територій України. Міністерство культури та інформаційної політики просить долучитися до  проходження вищезазначеного опитування. Опитування можна пройти онлайн за QR-кодом в кінці анкети, що додається.

13:42 20.05.2024

На Чернігівщині є вакансії з наданням житла

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується близько двох десятків пропозицій роботи з наданням житла. Є такі вакансії для лікарів. Так, терапевта, педіатра та хірурга запрошують на роботу у Варву. Заробітна плата – 20 тис. грн.

11:39 07.05.2024

Пенсіонери, які стали ВПО до 24 лютого 2022 року та НЕ пройшли фізичну ідентифікацію можуть зробити це зараз

Виплата пенсій пенсіонерам-ВПО, які не пройшли ідентифікацію, відновлюється після її проходження. До 31 березня 2024 р. для пенсіонерів, які стали внутрішньо переміщеними особами ДО 24 лютого 2022 р., тривав процес проходження фізичної ідентифікації. Це необхідно для того, щоб перевірити, чи дійсно кошти від держави отримує саме та особа, якій вони призначені.

08:41 03.05.2024

Дякуємо за добру справу!

Представники Благодійного фонду «КАРІТАС-СПЕС» Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні у співпраці з Центром надання соціальних послуг Бобровицької міської ради надали благодійну допомогу ВПО у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни.

13:02 23.04.2024