Новини що стосуються ВПО

Надання соціальних послуг ВПО, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах

У рамках реалізації експериментального проєкту Міністерства соціальної політики, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 року № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проєкту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах», передбачено надання Спеціалізованим Трускавецьким санаторієм «Батьківщина» та Спеціалізованим Миргородським санаторієм «Слава» таких соціальних послуг:

12:30 24.07.2024

єРобота: як переселенка з Бахмута започаткувала власний бізнес у Чернігові

Почати життя з нуля непросто, але можливо. У цьому переконуєшся, дізнавшись історію Ольги Люліної – переселенки з Бахмуту, яка в рідному місті мала все: будинок, дачу, роботу, бізнес (піцерію і заклади продажу вуличної їжі), і навіть не думала про те, що це доведеться покинути. Та за два роки життя в Чернігові їй вдалося чимало. Ініціативна, енергійна, працьовита, сповнена оптимізму і віри в краще, вона й на новому місці реалізувала свій багаторічний підприємницький досвід. Для розвитку свого бізнесу, крім міжнародних грантових програм, скористалася можливістю отримати мікрогрант за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

08:51 17.07.2024

«Єдине вікно» – комплексне вирішення питань працевлаштування соціально вразливих категорій населення

Йдеться про надання послуг учасникам бойових дій, внутрішньо переміщеним особам, громадянам з інвалідністю тощо. Єдиний інформаційний простір створено на базі обласної служби зайнятості, де людина може оперативно отримати консультацію про послуги, що представлені у громаді. Для цього вже налагоджено співпрацю із 32 громадськими організаціями та благодійними фондами, державними установами, органами місцевого cамоврядування.

15:30 21.06.2024

Ваучер на навчання

Здобути омріяну освіту або підвищити свій фаховий рівень безкоштовно українці можуть за допомогою ваучера на навчання.

10:49 17.06.2024

Безбар’єрність – це коли зручно всім без винятку!

А ще – це коли в суспільстві створені такі умови, які дозволяють кожній людині, незалежно від віку, статі, сімейного стану, фізичних можливостей, соціальної групи тощо, реалізовувати свої права повною мірою. Одним із фундаментальних прав людини є право на працю, і служба зайнятості всіляко сприяє його реалізації. Не залишаються поза її увагою і внутрішньо переміщені особи.

14:52 12.06.2024

Запитуєте – відповідаємо

- Я пенсіонер-ВПО. Пройшов ідентифікацію в банку. Коли буде відновлено виплату? Якщо пенсіонер з числа ВПО пройшов фізичну ідентифікацію в банку, фінансування виплати буде поновлено у найближчий період, після надходження від установи банку до Пенсійного фонду України інформації про встановлення особи.

16:08 10.06.2024

Запрошення для внутрішньо переміщених осіб до Прихистку міста Славутич Київської області

З перших днів війни Славутич став домівкою для понад двох тисяч переселенців з усієї України. Турбота про них стала пріоритетом для Славутицької міської ради. На базі КНП "Славутицька міська лікарня" створено Прихисток для внутрішньо переміщених осіб та вже розпочато будівництво тимчасового житла для переселенців.

13:48 20.05.2024

Запрошуємо ВПО взяти участь в опитуванні!

Дослідницький центр «Імідж-контроль» проводить опитування щодо потреб мешканців деокупованих територій України. Міністерство культури та інформаційної політики просить долучитися до  проходження вищезазначеного опитування. Опитування можна пройти онлайн за QR-кодом в кінці анкети, що додається.

13:42 20.05.2024

На Чернігівщині є вакансії з наданням житла

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується близько двох десятків пропозицій роботи з наданням житла. Є такі вакансії для лікарів. Так, терапевта, педіатра та хірурга запрошують на роботу у Варву. Заробітна плата – 20 тис. грн.

11:39 07.05.2024