Новини що стосуються ВПО

Запрошуємо взяти участь в опитуванні!

З метою визначення потреб населення Бобровицької міської територіальної громади у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку проводиться анкетне опитування. Пропонуємо в термін до 01 квітня 2024 року жителям громади взяти участь в анкетуванні та відповісти на питання, що допоможуть прийняти управлінські рішення в частині організації надання соціальних послуг.

11:46 21.03.2024

Відбулась інформаційна зустріч для ВПО

20 березня в Центрі надання соціальних послуг Бобровицької міської ради відбулася інформаційна зустріч у рамках співпраці міської ради та благодійного фонду «Рокада». У заході взяли участь представники БФ «Рокада», а також заступник директора Центру надання соціальних послуг Людмила Пінчук, головний спеціаліст відділу соціального, цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій та охорони здоров’я міської ради Лариса Рассахацька.

08:22 21.03.2024

Щоб отримати пенсійні виплати й надалі, пенсіонери з числа ВПО мають пройти фізичну ідентифікацію до 31.03.2024

Способи ідентифікації пенсіонерів, які є внутрішньо переміщеними особами. Обов’язок періодично (кожні три або шість місяців) проходити фізичну ідентифікацію в АТ “Ощадбанк“ було визначено для осіб, які до 24.02.2022 набули статусу внутрішньо переміщеної особи (ВПО) (постанова Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 “Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам“).

15:09 01.03.2024

9,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб отримали вторинну правничу допомогу в 2023 році

Близько 17% звернень до системи БПД по отримання послуг представництва інтересів у судах та допомогу із складенням документів до суду — від ВПО. Найбільше — на Дніпропетровщині, у Києві та на Харківщині.

12:30 13.02.2024

Виплати для ВПО у 2024 році

Постанова Кабінету Міністрів України від 26 січня 2024 року № 94 " Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб "

09:51 06.02.2024

ВИПЛАТИ ВПО У 2024 РОЦІ

Кому скасують виплати: усі, хто зареєструвався як ВПО до 1 серпня, отримуватимуть виплати лише до 1 лютого 2024 року. ВПО, які подали заяви на виплату й оформили статус після 1 серпня, отримуватимуть допомогу ще півроку.

12:20 16.01.2024

Служба зайнятості – переселенцям

Впродовж 2023 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 860 внутрішніх переселенців. Зокрема, роботу на Чернігівщині знайшли 213 безробітних з цієї категорії громадян. Переселенці працюють в аграрному секторі, на підприємствах легкої та харчової промисловості, торгівлі, комунального господарства, у галузях освіти, охорони здоров’я, державного управління, культури і мистецтва тощо. Серед працевлаштованих – водії, менеджери, адміністратори, продавці, касири, швачки, бухгалтери, економісти, кухарі, пекарі, слюсарі, маляри, столяри, лікарі, медсестри, вихователі, інженери тощо.

14:23 15.01.2024

До уваги ВПО та непереміщених осіб у постраждалих від конфлікту районах України!

За підтримки Гуманітарного Фонду для України в Чернігівській області розпочато реалізацію проєкту «Забезпечення опалювальними приладами та непродовольчими товарами для підготовки до зими вразливих категорій внутрішньо переміщених осіб та непереміщених осіб у постраждалих від конфлікту районах України». Для реєстрації на отримання гуманітарної допомоги на утеплення необхідно просканувати QR-код та пройти анкетування.

14:31 10.01.2024