З Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 06.11.2022 07:56

У першу неділю листопада наша держава вшановує соціальних працівників – людей, які виявляють милосердя, створюють добро не тільки зі свого службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.
         Керівництво центру щиро вітає всіх працівників та тих, хто вже завершив свій трудовий шлях і перебуває на заслуженому відпочинку з нагоди професійного свята Дня працівника соціальної сфери. Це свято людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія – постійно опікуватися проблемами людей, забезпечувати їх потреби, допомагати у скрутні часи.
         Робота соціального працівника скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. Вона була і залишається однією з найблагородніших у світі!
         Працювати з людьми в наш час нелегко, а тим більше з тими, хто на схилі літ залишився на самоті зі своїми труднощами і проблемами; з тими, хто в силу певних обставин залишився без даху над головою; хто втратив роботу; втратив працездатність.
         Для них соціальний працівник є найкращим другом і надійним помічником. Адже він уміє і вислухати і прагне допомогти, і робить це кожного дня зі співчуттям і справжньою турботою про підопічних. Люди отримують надію на майбутнє і відчувають себе повноправними членами суспільства тому, що вірять: у хвилини самотності, хвороби на допомогу прийдуть добрі милосердні люди і не залишать їх наодинці з горем, розрадять, допоможуть здолати життєві труднощі, додадуть упевненості у завтрашньому дні.
         Висловлюємо вам щирі слова вдячності за чесне і сумлінне виконання своїх службових обов’язків, за благородство душі та терпіння.
         Любові, миру, тепла, віри в те, що життя прекрасне!
         Хай збуваються мрії, а кожен день приносить радість!
         Хай завжди вас і ваші родини супроводжує милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!
        Низький вам уклін, глибока шана і повага.
КЗ «Центр надання соціальних послуг»