A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бобровицька міська рада
Чернігівська область, Бобровицький район

Новини Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради

Центр надання соціальних послуг міської ради може надати допомогу у створенні патронатних родин

    Фахівці  відділу соціальних служб  Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради  проводять роботу із запровадження послуги патронату над дитиною, направлену на пошук патронатних вихователів для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.     Про особливості відбору кандидатів та підготовки патронатних вихователів, порядку надання послуги патронату,  переваги саме цього виду допомоги дітям, що потрапили в скрутні життєві обставини, та багато іншого розповів  фахівець із соціальної роботи ЦНСП Роман Мамедов у  старостаті с. Кобижча.     «Діти, що потрапили до скрутних життєвих обставин, розміщуються до центрів соціально-психологічної реабілітації. Підстави вилучення таких діток із сім’ї можуть бути дуже різними: від хвороби батьків, скрутного матеріального стану, неможливістю з тих чи інших причин забезпечити дитині нормальні умови, до випадків, коли стосунки в родині на фоні, наприклад,  зловживання кимось із батьків алкоголем чи наркотиками, починають становити небезпеку для життя, психологічного і фізичного здоров’я дитини.    Якщо є  перспектива нормалізації обстановки у сім’ї в недалекому майбутньому, налагодження матеріального побуту та здорового клімату в родині, патронатна послуга є ідеальним інструментом для надання такій дитині допомоги.

15:42 14.05.2021

Дякуємо за співпрацю

Центр надання соціальних послуг  Бобровицької міської ради висловлює слова щирої вдячності БО «Хавер», її засновнику -  президентові Віктору Скрипцю та всім працівникам за багаторічну,  плідну, спільну працю у допомозі  багатодітним сім’ям,  де виховуються діти з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам та  всім тим, хто потрапив у складні життєві обставини.       Ось і нещодавно БО «Хавер»  надала  грошову допомогу в розмірі  2200 гривень для придбання посадкового насіння та птиці матері п’яти неповнолітніх дітей  з  села Козацьке.        Внутрішньо переміщеній багатодітній сім’ї,  яка проживає в селі Петрівка надали грошову допомогу в розмірі 700 гривень для придбання продуктів харчування.        Дякуємо БО «Хавер»  за співпрацю, підтримку, за те, що вони вселяють  сім’ям з дітьми віру в те, що можна всі труднощі перебороти разом з Другом.  Від щирого серця бажаємо нашим благодійникам процвітання та Божої благодаті.

12:54 14.05.2021

Проведено семінар - нараду

У приміщенні Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради, 11-12 травня 2021 року відбулася семінар-нарада соціальних працівників. На семінарі були обговоренені такі питання: аналіз роботи відділення  соціальної допомоги вдома, здача звіту за квітень місяць 2021 року, дотримання маскового режиму та   нові вимоги при оформленні субсидіі на житлово-комунальні послуги з травня 2021 року.   Милосердя, доброта в усі віки людство сповідувало саме ці принципи. Зігріти  людей увагою, добрим словом, вселити надію – цього іноді замало. Найбільш вразливими є люди похилого віку, особи з інвалідністю, сім'ї з дітьми, особливо перед наслідками COVID- 19. Соціальну підтримку саме такої категорії людей і надає наш центр.

16:27 12.05.2021

Профілактика девіантної поведінки та недопущення скоєння повторних правопорушень неповнолітніми

    На сьогоднішній день питання правопорушень неповнолітніх є і залишається однією з гострих проблем нашого суспільства.   Відділ соціальних служб  Центру надання  соціальних послуг  Бобровицької міської ради плідно співпрацює з Бобровицьким районним сектором філії державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області у сфері профілактики правопорушень серед підлітків, які вже перейшли межу закону та відбувають покарання, не пов’язане з позбавленням волі, а також знаходяться в «зоні ризику». Основною метою такої співпраці є профілактика девіантної поведінки та  недопущення скоєння повторних правопорушень неповнолітніми.

14:44 07.05.2021

Конфлікти між батьками і дітьми: пам'ятка для батьків

   Діти і батьки – найрідніші люди на всіх етапах розвитку людства. Але й найбільш популярні сторони протистояння.    Такі конфлікти є найпоширенішими в сімейному житті. Розглянемо фактори, які є причинами конфліктної взаємодії батьків і дітей. До них належать такі: тип внутрішньосімейних відносин, неефективність батьківського ставлення до дитини, вікові кризи в дитини, особистісні відмінності батьків і дітей, несприятливий вплив інших вагомих людей.     Тип внутрішньосімейних відносин. Виділяють гармонійний і дисгармонійний типи сімейних відносин. Для гармонійних відносин характерне співробітництво, взаємодопомога, рівноправність усіх учасників сім’ї. У такій сім’ї дорослі спілкуються з дітьми товариським тоном, коректно спрямовують поведінку дитини, хвалять, висловлюючи свої поради; батьки допускають дискусії з приводу тих чи інших подій, які стосуються вчинків і поведінки дитини; батьки, як правило, не підкреслюють своє керівне становище. Для такої сім’ї характерний демократичний стиль виховання дитини, такі батьківські дії дають ефект розуміння, прийняття й розуміння особистості дитини.

09:30 07.05.2021

Звіт роботи відділу соціального обслуговування

Відділом соціального обслуговування Центру надання соціальних послуг міської ради за I квартал 2021 року обслужено 1421 особу: із них 153 особи з інвалідністю, 1268 осіб похилого віку, 264 особи отримують послуги згідно з диференційованою платою. Середнє навантаження на соціального робітника - 11,0 осіб. Засобами реабілітації скористалось 33 громадяни Бобровицької територіальної громади. 304 особи, які перебувають у складних життєвих обставинах отримали одяг та постільну білизну із банку одягу.

12:46 08.04.2021

Захист працівників та підопічних Центру надання соціальних послуг міської ради від COVID-19

Розпочалася робота по вакцинації від COVID-19 працівників та підопічних Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради. Складені списки підопічних та соціальних робітників, які виявили бажання вакцинуватися. На даний час 2 соціальних робітники отримали першу дозу вакцини.

10:39 08.04.2021

Звіт відділу соціальних служб ЦНСП Бобровицької міської ради за І квартал 2021 року

Протягом І кварталу 2021 року фахівцями із соціальної роботи відділу соціальних служб Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради базовими соціальними послугами  охоплено 325 сімей, в яких виховується 570  дітей. Із загальної кількості сімей на обліку Центру в складних життєвих обставинах перебувало 232 сім'ї в яких виховується 421 дитина. Протягом кварталу роботою охоплено 208 сімей, в яких виховується 400 дітей.

14:07 07.04.2021

Що таке "булінг" та чому про нього треба знати всім батькам: пояснюють у Центрі надання соціальних послуг

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном "булінг" розуміють агресивну поведінку щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження. Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, приниження, погрози, ігнорування тощо) та фізичних знущань (удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше). Не рідко фізичний і психологічний тиск об’єднуються.

13:59 07.04.2021

Що для тебе насильство?

Домашнє насильство має різні форми та прояви. Менш чи більш видимі, вони однаково шкодять людині та порушують її права. Постраждалі і кривдники найчастіше називають такі причини домашнього насильства у своїх сім'ях: стрес на роботі; пияцтво; вживання наркотиків; запальний характер; виховна мета;

10:11 06.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування