A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Новини Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради

Дякуємо за допомогу

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.    Адміністрація центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради  щиро вдячна депутату обласної ради Сергію ЧУБОВСЬКОМУ, за фінансову допомогу в облаштуванні східців біля адміністративного будинку. Дякуємо за людяність, доброту, щедрість, за увагу до проблем закладу. В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Хай  Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла! Успіхів вам у праці, здійснення планів та процвітання на благо нашої України.

11:44 13.09.2023

Нова послуга «мобільний адміністратор»

  05.09.2023 року у приміщенні Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради відбулася зустріч соціальних робітників та фахівців з соціальної допомоги вдома з завідувачем сектору надання адміністративних послуг з питань соціального захисту населення ЦНАП Бобровицької міської ради Надією Качур. Вона провела роз’яснювальну роботу по наданню нової послуги «мобільний адміністратор» із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «мобільний кейс» (як замовити цю послугу, консультацію щодо послуги  і які послуги, можна отримати). А також надала роз’яснення щодо отримання паспортних послуг у Центрі надання адміністративних послуг.

09:42 06.09.2023

Шановні жителі громади!

ПРИЙОМ ЗАЯВ на отримання висновку оцінки потреб сім'ї для оформлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, з 1 вересня буде здійснюватися за попереднім записом - тел. 068 264 87 97  

16:02 25.08.2023

Обговорено актуальні питання

1 серпня в приміщенні Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради проведено семінар – нараду соціальних робітників з керівництвом центру та кураторами. Обговорено питання порядку надання соціальних послуг, підготовки до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років; оформлення субсидій підопічним.  

08:26 02.08.2023

Допомога від благодійного фонду «Рокада»

Сьогодні, в умовах війни,  населення найбільше потребує допомоги та підтримки. Наше завдання – це підтримка та допомога у вирішенні проблем підопічних – осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщених осіб, які прибули з місць, де проходять воєнні дії.

15:38 27.07.2023

Зустріч з представниками Норвезької ради у справах біженців

5 липня в приміщенні  Центру надання соціальних послуг  Бобровицької міської ради відбулася зустріч учасників гурту «Пісенне джерело»  із представниками Норвезької ради у справах біженців (NRC). Пані Олена розповіла про роботу їхньої організації та послуги, які можна отримати безкоштовно. Також інформувала про шахрайські схеми тих, хто відбирає кошти у довірливих людей, та надала поради, як запобігти таким діям. Слухачі були дуже вдячні за таку потрібну інформацію.

10:59 06.07.2023

Завершився проєкт «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг», який реалізується МБФ «Карітас України» та GIZ у рамках програми «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України»

З жовтня 2022 по червень 2023 року завдяки цій співпраці працівники Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради змогли суттєво підвищити якість надання соціальних послуг мешканцям громади.

16:57 03.07.2023

Дякуємо благодійній організації «Хавер» за надану допомогу!

14 травня чотири сім’ї пільгових категорій із Петрівки та Козацького отримали допомогу від благодійної організації «Хавер». Для ведення домашнього господарства сім’ям були придбані сільськогосподарські тварини на загальну суму 11 тис. 080 грн. відповідно до потреб, а саме: порося, курчата, гусенята, кріль.

15:32 15.05.2023

Творча зустріч гурту «Пісенне джерело»

Члени гурту «Пісенне джерело» Бобровицького центру надання соціальних послуг провели  творчу зустріч  із мешканцями Козелецького геріатричного пансіонату на тему: «Ми вас звеселяємо, Перемогу ЗСУ наближаємо». У концертній програмі звучали українські народні пісні про Україну, її символи та славний козацький рід. Підопічні пансіонату були дуже  вдячні за гарну, змістовну концертну програму.

11:20 12.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано