Новини Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради

Нові велосипеди – для соціальних працівників

Соціальні працівники відділення соціальної допомоги вдома відділу соціального обслуговування Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради щоденно піклуються  про пенсіонерів, ветеранів війни і праці, осіб з інвалідністю, осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, допомагають їм долати життєві труднощі та негаразди.

11:23 24.07.2024

Бобровицька громада отримала новий мікроавтобус

Завдяки партнерству Бобровицької міської ради з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH та проєктом «Спеціальна програма підтримки України / EU4ResilientRegions» наша громада стала однією з восьми обраних громад з Чернігівської та Сумської областей, яким передано автомобілі.

15:43 17.07.2024

Під час робочої зустрічі обговорено реалізацію соціального проєкту

16 липня в Бобровицькій міській раді відбулась  робоча зустріч щодо участі місцевих органів влади та громадськості для підвищення спроможності в рамках проєкту «Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми», що впроваджується UNICEF Ukraine та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KFW).

14:30 17.07.2024

У Центрі надання соціальних послуг розпочне роботу соціально-психологічний простір для ВПО та жителів громади

Бобровицька міська територіальна громада стала однією із п’яти громад Чернігівщини, яка виграла грант для створення та забезпечення роботи соціально-психологічного простору «Допомога поруч» у Центрі надання соціальних послуг Бобровицької міської ради для внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади, які постраждали від війни.

16:42 10.07.2024

Дякуємо за допомогу!

04 червня Центр надання соціальних послуг Бобровицької міської ради  отримав благодійну допомогу від БО «Благодійний фонд «Право на захист». Ця допомога покращить якість надання соціальних послуг, яких на даний час потребують бенефіціари.

08:27 05.07.2024

Громадянам розповіли про основні правила безпеки життєдіяльності

13 червня працівники Ніжинського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області разом з фахівцями Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради відвідали сім’ї, які проживають у м.Бобровиця та є клієнтами ЦНСП. Громадянам розповіли про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті та правил поводження на воді, вручили відповідні тематичні листівки, пам’ятки, інструкції.

17:11 17.06.2024

Відбувся тренінг з питань підтримки сімей з дітьми

10 та 11 червня в Центрі надання соціальних послуг проведено тренінг по запровадженню міжвідомчої взаємодії задля підтримки сімей з дітьми в громаді. У заході взяли участь представники соціальних служб, освіти, охорони здоров’я, поліції, інших відомств.

12:08 12.06.2024

Шановні представники відомств, структурних підрозділів та громадських організацій!

Запрошуємо зареєструватися на 2-денний тренінг «Розвиток міжвідомчої взаємодії суб’єктів виявлення та/або організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю».

14:19 06.06.2024

В зоні особливої уваги – надання соціальних послуг для сімей з дітьми

24 травня в Бобровицькій міській раді відбулась зустріч в рамках проєкту «Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми», що впроваджується UNICEF Ukraine за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KFW).

11:39 27.05.2024

Запрошення до участі в презентації проєкту

Шановні представники установ, закладів, громадських та благодійних організацій, що реалізують державну політику в сфері надання соціальних послуг і послуг соціального характеру в Бобровицькій міській територіальній громаді!

12:00 21.05.2024