Новини Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради

Допомога ЗСУ – також і на соціальному фронті

Учасниці гурту «Пісенне джерело» Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради активно допомагають виготовляти маскувальні сітки для наших захисників. Вони розрізають тканину, роблять заготовки, а потім віддають їх для в’язання сіток.

16:19 08.02.2024

Для соціальних працівників придбано нові велосипеди

Життя людини до тих пір має цінність, доки вона може допомагати людям. Соціальні працівники Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради щоденно піклуються  про пенсіонерів, ветеранів війни і праці, осіб з інвалідністю, осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, - допомагають їм долати життєві труднощі та негаразди.

12:48 02.02.2024

Надано допомогу внутрішньо переміщеним особам

19 січня в приміщенні Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради представники Ніжинської районної організації Товариства Червоного Хреста України надавали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам. Громадяни даної категорії отримали засоби гігієни та солодкі напої.

11:27 22.01.2024

Сімейні форми виховання - це допомога дітям, котрі зазнали труднощів на початку свого життя

Все найкраще, що є на землі, починається з сім’ї. Без неї, як без природи, людство обійтися не може. «З родини йде життя людини», – говорить народна мудрість. Тут дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра.

16:41 04.01.2024

Проведено профілактичні заходи щодо попередження виникнення пожеж

Щороку представники служби надзвичайних ситуацій проводять комплекс профілактичних заходів з попередження виникнення пожеж у житловому секторі. Рятувальники приділяють значну увагу проведенню з населенням навчально-профілактичних бесід щодо роз’яснення основних вимог правил пожежної безпеки в побуті. До цієї роботи рятувальники залучають і місцеві органи влади.

15:01 04.01.2024

ПОДЯКА ЗА ДОПОМОГУ

Бобровицька міська рада висловлює глибоку повагу та щиру вдячність Ганні Семешко, керівнику регіональної команди з питань невідкладної грошової допомоги, за надану підтримку в організації заходів щодо отримання мешканцями нашої громади грошової допомоги від міжнародних організацій.

11:10 24.11.2023

Надано допомогу громадянам вразливих категорій

Завдяки тісній співпраці КЗ «Центр надання соціальних послуг» Бобровицької  міської ради з представниками благодійного фонду «Рокада» для вразливих та постраждалих верств населення, які перебувають на обліку в ЦНСП, в якості гуманітарної допомоги були надані дрова для опалення житла. 21 домогосподарство отримало по 4 метри кубічних дров твердої породи (червоний дуб, акація).

14:31 08.11.2023

Центр надання соціальних послуг відвідали представники обласної мобільної служби

03 жовтня представники обласної мобільної служби надавали соціально-психологічну та методичну допомогу в Бобровицькій територіальній громаді. Під час виїзної роботи методисти ЧОЦСС Юлія ВЕЛЬКО, Юлія БОГДАН та Марія ГОЛІК надали методичну допомогу працівникам Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради. Зокрема, порушили питання протидії домашньому насильству та документування у разі його виявлення, також обговорили формування ненасильницьких методів виховання у вразливих родинах та неконфліктної поведінки кривдника.

09:45 05.10.2023

Заходи з нагоди Дня людей похилого віку

Повага до старших - одна з головних цінностей людської моралі. Турбота про людей похилого віку – справа кожного з нас. Адже  саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, передавали нам свої знання та досвід, навчали долати труднощі. Це люди, найбільше багатство яких є досвід, вміння та мудрість. Щороку  1 жовтня в Україні вже традиційно відзначають Міжнародний День людей похилого віку. Це дає можливість привернути увагу суспільства до проблем людей, які за віком та станом здоров’я не мають можливості забезпечити себе матеріально. Допомогу цього року надали депутат обласної ради Сергій ЧУБОВСЬКИЙ та Ніжинська районна Організація Товариства Червоного Хреста в Україні. 46 найбільш незахищених одиноких підопічних відділення соціальної допомоги вдома відділу соціального обслуговування Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради отримали продуктові набори.

16:18 02.10.2023

Благодійна допомога від БФ «Рокада»

28 вересня в приміщенні Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради  благодійний фонд «Рокада» надає гуманітарну допомогу у вигляді теплого одягу, взуття та господарські товари для внутрішньо переміщених осіб. Щиро дякуємо за допомогу та співпрацю!

13:27 28.09.2023