ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ с. МАКАРІВКА!

Адміністративні послуги для мешканців села Макарівка  надаються у макарівському сільському клубі, де працівниками клубу та бібліотеки здійснюється попередній запис громадян для отримання адмінпослуг на «Виїзному віддаленому робочому місці» згідно графіку виїздів.

13:36 12.03.2024

НА ВИЇЗНОМУ ВІДДАЛЕНОМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ ПРАЦЮВАЛИ у с.ПІСКИ

За зверненням старости Пісківського старостинського округу Валентини Олешко  на виїзному віддаленому робочому місці відділу ЦНАП у с. Піски працювали  адміністратор Світлана Шиян, провідний спеціаліст Світлана Гладун та головний спеціаліст Олександр Чаплай.

10:48 08.03.2024

ПРАЦЮЄ ВИЇЗНЕ ВІДДАЛЕНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ ВІДДІЛУ ЦНАП

За зверненням старости Старобасанського старостинського округу Лідії Єреп сьогодні на виїзному віддаленому робочому місці відділу ЦНАП в с. Стара Басань працювали реєстратор Вікторія Гоголь, адміністратор Наталія Задорожна та головний спеціаліст Олександр Чаплай.

15:58 06.03.2024

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ С. ПІСКИ!

07 березня 2024 року у Пісківському старостинському окрузі з 09-00 до 12-30 буде працювати виїзне віддалене робоче місце відділу ЦНАП Бобровицької міської ради.

15:42 06.03.2024

Шановні мешканці громади, актуалізуйте особисті дані!

В час активної цифровізації кожен громадянин нашої держави має змогу частину життєво важливих послуг отримати не виходячи з дому через застосунок «ДІЯ». Одними із найпопулярніших онлайн послуг на даний час, є реєстрація місця проживання та отримання витягу про місце реєстрації особи. Але часто, користувачі застосунку не мають змоги отримати Витяг або змінити місце реєстрації через неактуальні дані про особу в Реєстрі територіальної громади.

15:38 05.03.2024

До відома жителів с. Стара Басань!

06 березня 2024 року у Старобасанському старостинському окрузі з 09-00 до 12-30 буде працювати виїзне віддалене робоче місце відділу ЦНАП Бобровицької міської ради.

10:10 05.03.2024

Виїзний прийом у ТОВ «Козацьке»

За зверненням керівництва ТОВ «Козацьке» сьогодні на виїзному віддаленому робочому місці відділу ЦНАП в офісному приміщенні товариства працювали адміністратор Олеся Скочій, головний спеціаліст Олександр Чаплай та провідний спеціаліст Світлана Гладун.

16:38 22.02.2024

Підсумки роботи відділу ЦНАП Бобровицької міської ради за січень 2024 року

Нагадуємо, що в приміщенні ЦНАП Бобровицької міської ради та на віддалених робочих місцях ЦНАП в с. Рудьківка, с. Піски, с. Козацьке, с. Кобижча та с. Марківці розміщені QR-коди для оцінювання якості нашої роботи.

11:54 16.02.2024