Перемога в номінації «Кращий адміністратор ЦНАПу з «Вуликом»

Вітаємо нашого адміністратора Шиян Світлану Миколаївну з перемогою в другому раунді конкурсу для Центрів надання адміністративних послуг, що працюють в інформаційній системі «Вулик», який завершився 30 квітня.

15:41 13.05.2021

Електронний сервіс «Онлайн будинок юстиції»

У відділі ЦНАП Бобровицької міської ради з метою впровадження новітніх технологій, формування культури роботи з інформацією представників бізнес-спільноти, враховуючи необхідність розширення переліку суспільно необхідних сервісів, що надаються з використанням електронного сервісу Міністерства юстиції України «Онлайн будинок юстиції», забезпечено прийняття та опрацювання в порядку, визначеному законодавством, електронних заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, поданих із використанням порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, який розміщений за посиланням http://online.minjust.gov.ua, в межах території Чернігівської області.

14:56 13.05.2021

Замовляємо послуги онлайн

Всього у кілька кліків мишкою  ви маєте можливість отримати чимало послуг. Серед них - отримання відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.       Це не тільки безпечно, але й економно, адже вартість довідки в електронній формі становить всього 30 гривень.       Щоб отримати інформаційну довідку в електронній формі, виконайте наступні операції:

11:04 09.04.2021

Як отримати кадастровий номер для земельної ділянки, зареєстрованої до 2004 року?

Якщо ви маєте земельну ділянку, користуєтеся нею, але вона зареєстрована до 2004 року, то, швидше за все, повноцінно розпоряджатися ви нею не можете. Це тому, що в неї немає кадастрового номера. А значить, ділянка не внесена в кадастр.

10:58 09.04.2021

Послуги онлайн

Відкрити ФОП, внести зміни чи припинити підприємницьку діяльність можна самостійно на Порталі Дія всього за декілька хвилин. На сервісі можна знайти інформацію про всі необхідні документи, строки та вартість на замовлення послуг для підприємців.

09:51 02.04.2021

До уваги громадян !

14.04.2021 р. за адресою: м.Бобровиця, вул. Лупицька,4, біля відділу ЦНАП буде працювати мобільний сервісний центр МВС у Чернігівській області.       Прийом громадян розпочнеться  з 10 год. 30 хв.

12:27 23.03.2021