До уваги громадян!

Відсьогодні адміністратори ЦНАП Бобровицької міської ради забезпечені доступом до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (клас наслідків СС1). Таким чином, отримуючи документи замовників, адміністратори ЦНАП будуть сканувати їх та завантажувати в систему. Завантажені дані направлятимуть на розгляд до відповідного органу державного архітектурно-будівельного контролю – до ДІАМ. Державна інспекція архітектури та містобудування оприлюднила інформаційні і технологічні картки адміністративних послуг щодо виконання підготовчих і будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

12:36 27.10.2021

Зміни у графіку прийому громадян!

З метою належної організації прийому суб’єктів звернення у відділі «Центр надання адміністративних послуг» (ЦНАП) Бобровицької міської ради, створення доступних та зручних умов щодо отримання адміністративних послуг, затверджено новий графік прийому суб’єктів звернення у відділі ЦНАП.

16:01 18.10.2021

До уваги відвідувачів!

Графік роботи відділу "Центр надання адміністративних послуг" Бобровицької міської ради у жовтні 2021 р.

11:23 12.10.2021

Онлайн навчання зі старостатами

Щойно відділом ЦНАП Бобровицької міської ради проведено онлайн навчання зі старостатами щодо використання цифрових паспортів з додатку ДІЯ для надання адміністративних послуг.

16:40 15.09.2021

Тренінг для представників органів самоврядування

Сьогодні старости Бобровицької міської ради приймають участь у тренінгу для представників органів самоврядування, що проводиться проєктом «Підтримка належного врядування в місцевих громадах як складової реформи децентралізаці”. Координатор проєктів ОБСЕ в Україні.

16:37 15.09.2021

Пенсійні послуги на Гіді

Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо це послуги для людей пенсійного віку.

09:47 06.09.2021

Привітання

Щиро вітаємо всіх жителів громади з Днем Державного Прапора та 30-ю річницею Незалежності України!!!  Благополуччя та добра бажаємо Вам і Вашим родинам, злагоди, порозуміння і згуртованості.  Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

08:43 23.08.2021

Реєстрація місця проживання. Що не так з цією процедурою та як вона зміниться

Зміна місця реєстрації - одна із найпопулярніших послуг у нашій країні та найбільш складних у отриманні. До реформи отримати її було справжнім квестом. Вся процедура займала від трьох днів, якщо пощастить. Але часто процес розтягувався на два тижні.  Черги, талончики, стреси, квитанції. Та перерви на обід з 13 до 14. Потрібно було двічі йти у ЦНАП. У першому випадку, щоб подати заяву на зміну місця реєстрації. У другому випадку, щоб отримати результат послуги. Якщо ви реєструєтесь не у власному житлі, то вам треба прийти у ЦНАП із власником житла, який б підтвердив реєстрацію.

14:52 19.08.2021