Підвищення кваліфікації

16 лютого 2021 року відбулась онлайн-презентація Програми «U-LEAD з Європою» спільно з Міністерством цифрової трансформації України «Онлайн-курси для працівників ЦНАП та місцевого самоврядування: сучасні рішення для підвищення кваліфікації».

11:54 22.02.2021

Уряд розширив перелік адмінпослуг, які надаються через ЦНАП

Мінцифра працює над тим, щоб громадяни могли отримати всі адміністративні послуги в єдиному місці — у ЦНАП. Тому команда Мінцифри спільно з експертами проєкту SURGe взяли участь у підготовці змін, розроблених Мінсоцполітики, до переліку адмінпослуг органів виконавчої влади, які надаються через ЦНАП.

15:53 18.02.2021

Онлайн навчання

17.02.2021 року проведено онлайн навчання зі спеціалістами старостинських округів громади та спеціалістами ВРМ ЦНАП з питань:

15:47 17.02.2021

Нова послуга: витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку за 1 день у ЦНАП

Адміністратори відділу ЦНАП Бобровицької міської ради успішно пройшли стажування в ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області та отримали доступи для надання адміністративної послуги 07-28 Надання відомостей з  державного земельного кадастру у формі витягу з державного земельного кадастру (ДЗК) про земельну ділянку.

12:20 09.02.2021

Послуга єМалятко

У відділі ЦНАП Бобровицької міської ради можна отримати послугу єМалятко — першу комплексну послугу за життєвою подією. Батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.

15:08 04.02.2021

Проведено онлайн навчання

Відділом ЦНАП Бобровицької міської ради 03.02.2021 р. проведено онлайн навчання зі спеціалістами старостинських округів та спеціалістами ВРМ відділу ЦНАП.

08:15 04.02.2021

Нові функціональні можливості програмного забезпечення Державного земельного кадастру

Згідно з вимогами частини другої статті 41 Закону за надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що містить відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Державний реєстр прав), додатково сплачується адміністративний збір за надання інформації з цього реєстру відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1952-15#Text).

09:57 04.01.2021