Модернізація інформаційної системи «Вулик»

У кінці 2022 року стартував фінансований Європейським Союзом проєкт «Підтримка ЄС цифрової трансформації України» DT4UA. Він є черговим етапом підтримки ЄС України у цифровій сфері, яка стала ще важливішою для держави та суспільства з огляду на війну та спричинені нею переміщення мільйонів людей та тисяч бізнесів.

16:31 18.01.2023

Проставлення апостиля

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 №61 «Про надання повноважень на проставлення апостиля, передбаченого Конвенцією, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів» повноваження на проставлення апостиля надано:

16:36 17.01.2023

Участь у програмі EGAP

З 31 громади Чернігівської області, які подали заявки до участі у конкурсному відборі пілотних громад програми EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, в проєкт відібрано 4 громади в т.ч. і Бобровицька громада.

10:39 17.01.2023

Пакунок малюка

Нагадуємо, що при народженні дитини кожна сімʼя має право на одноразову допомогу ,,пакунок малюка” у натуральній або грошовій формі.

15:42 14.01.2023

Збільшено розмір компенсації вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років ,,муніципальна няня”

З 01 січня 2023 року збільшено розмір компенсації вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років ,,муніципальна няня” з 2272 грн до 6700 грн та було змінено окремі умови надання послуги для забезпечення отримання підтримки саме тими, хто її найбільше потребує.

12:45 10.01.2023

Увага!

З початку 2023 року — новий розмір адміністративного збору за реєстрацію/декларування місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання (вимога Закону України “Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання”):

16:52 06.01.2023

До відома громадян

26.01.2023 р. за адресою: м.Бобровиця, вул. Лупицька, 4, біля відділу ЦНАП Бобровицької міської ради буде працювати мобільний сервісний центр МВС у Чернігівській області.

16:50 06.01.2023

Як переселенцям оформити житлову субсидію

Внутрішні переселенці можуть оформити субсидію на оплату житлово-комунальних послуг. Субсидія надається за місцем фактичного проживання особи. При цьому укладання договору наймання (оренди) житла не вимагається, а склад домогосподарства зазначається заявником у декларації.

16:57 02.01.2023

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ОТРИМАЛИ СМС-ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ВІД МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Коли міжнародна організація приймає рішення про нарахування грошової допомоги людям, що залишили заяву на платформі єДопомога, вона надсилає SMS-повідомлення з кодом банківського переказу від WesternUnion (MTCN-код) для отримання готівки. Про це повідомили на Урядовому порталі.

17:04 27.12.2022