Вітаємо з Днем вишиванки!

Відділ "Центр надання адміністративних послуг" вітає всіх з Днем вишиванки!      У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції. Давайте їх продовжувати та розвивати!

11:20 20.05.2021

Уряд конкретизував зміни в умовах призначення житлових субсидій

Сьогодні Уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій, запропонованих Міністерством соціальної політики. Постанова Кабінету Міністрів дозволить призначити субсидію на наступний період для понад 2,5 млн домогосподарств автоматично, без особистого звернення. І тільки 15 % домогосподарств необхідно буде оновити документи для її отримання (близько 460 тис. домогосподарств).

15:39 19.05.2021

Проведено онлайн навчання щодо порядку прийому документів на призначення житлових субсидій у старостатах

Сьогодні відділом ЦНАП Бобровицької міської ради проведено онлайн навчання щодо порядку прийому документів на призначення житлових субсидій у старостатах.

15:13 18.05.2021

Перемога в номінації «Кращий адміністратор ЦНАПу з «Вуликом»

Вітаємо нашого адміністратора Шиян Світлану Миколаївну з перемогою в другому раунді конкурсу для Центрів надання адміністративних послуг, що працюють в інформаційній системі «Вулик», який завершився 30 квітня.

15:41 13.05.2021

Електронний сервіс «Онлайн будинок юстиції»

У відділі ЦНАП Бобровицької міської ради з метою впровадження новітніх технологій, формування культури роботи з інформацією представників бізнес-спільноти, враховуючи необхідність розширення переліку суспільно необхідних сервісів, що надаються з використанням електронного сервісу Міністерства юстиції України «Онлайн будинок юстиції», забезпечено прийняття та опрацювання в порядку, визначеному законодавством, електронних заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, поданих із використанням порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, який розміщений за посиланням http://online.minjust.gov.ua, в межах території Чернігівської області.

14:56 13.05.2021

Замовляємо послуги онлайн

Всього у кілька кліків мишкою  ви маєте можливість отримати чимало послуг. Серед них - отримання відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.       Це не тільки безпечно, але й економно, адже вартість довідки в електронній формі становить всього 30 гривень.       Щоб отримати інформаційну довідку в електронній формі, виконайте наступні операції:

11:04 09.04.2021

Як отримати кадастровий номер для земельної ділянки, зареєстрованої до 2004 року?

Якщо ви маєте земельну ділянку, користуєтеся нею, але вона зареєстрована до 2004 року, то, швидше за все, повноцінно розпоряджатися ви нею не можете. Це тому, що в неї немає кадастрового номера. А значить, ділянка не внесена в кадастр.

10:58 09.04.2021