Вітаємо з Днем вишиванки!

Вишиванка - це код української нації, святиня, що символізує зв’язок поколінь, безцінний спадок українців. Наша вишиванка є символом української нескореності, свободи, солідарності з українцями іноземців, які цього дня також одягають вишиті сорочки аби висловити свою підтримку, що вони на українській стороні в протистоянні з росією.

12:03 19.05.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Скористайтеся платформою єДопомога! https://groshi.edopomoga.gov.ua/#inter  Соціальні допомоги постраждалим від війни. Інформація про виплати, допомогу та отримання статусу ВПО.

12:15 13.05.2022

Розширено список змін, які можна внести про ФОП на порталі Дія

Гарна новина для підприємців! Тепер на порталі Дія можна внести зміни до ПІБ та місцеперебування ФОП. Раніше послуга була доступна тільки офлайн і коштувала 250 грн. На порталі Дія ви можете отримати її дистанційно за 190 гривень.

12:24 07.05.2022

Звітуємо про роботу ЦНАП за квітень 2022 р.

В умовах воєнного стану відділ ЦНАП Бобровицької міської ради попри задекларовану 301 адмінпослугу, обмежений в доступі до окремих реєстрів і як результат до надання пов’язаних з реєстрами адміністративних послуг. В квітні було відновлено можливість здійснення окремих реєстраційних дій у сфері бізнесу, надання послуг у сфері безпеки життєдіяльності, адміністратори знову розпочали приймати документи на послуги Державної міграційної служби.

12:25 06.05.2022

Відтепер знову можна отримати довідку про відсутність судимості за лічені хвилини

Йдеться про сервіс https://vytiah.mvs.gov.ua/app/landing, за допомогою якого громадяни України можуть замовити витяг про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність/наявність судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України.  Аби отримати послугу, необхідно увійти до «Особистого кабінету» за допомогою кваліфікованого електронного підпису та подати запит. Витяг з’являється в електронному вигляді з QR-кодом, що дає змогу перевірити чинність документу.

12:36 04.05.2022

Поновлення послуг ЄДР

Наказом Міністерства юстиції України від 25.04.2022 №1621/5 у відділі ЦНАП Бобровицької міської ради поновлено надання адміністративних послуг з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а саме:

09:53 28.04.2022

Поновлення послуг ДМС

Кожною клітинкою, усім серцем  і душею вболіваємо за Україну. Віримо у Збройні сили України і в нашу  Перемогу! Продовжуємо роботу по розширенню адміністративних послуг в умовах військового стану. Так знову доступна адміністративна послуга  02-01 Вклеювання до паспорта громадянина України (у формі книжечки) фотокартки при досягненні громадянином 25- або 45-річного віку.

08:49 28.04.2022

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про реалізацію спільного з Всесвітньою продовольчою програмою ООН проекту щодо додаткових заходів із соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб» від 15 квітня 2022 р. № 446.  Кабінет Міністрів України погодився з пропозицією Міністерства соціальної політики щодо реалізації спільного проекту Всесвітньої продовольчої програми ООН щодо додаткових заходів із соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб, відповідно до обміну листами між Урядом України та Всесвітньою продовольчою програмою ООН від 26 лютого 2022 р., з урахуванням того, що:

08:30 25.04.2022

Запустили комплексну послугу в Дії для внутрішньо переміщених осіб

Якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в більш безпечні регіони України, то ви можете отримати в Дії за кілька кліків статус ВПО та виплату від держави — для себе та своїх дітей. Виплати для ВПО передбачені щомісячно в розмірі 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Допомогу можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-які категорії товарів або ж зняти готівку. Щоб скористатися послугою, оновіть застосунок.

09:34 19.04.2022