Розумний кол-центр працює в ЦНАП

Із турботою про жителів Бобровицької громади та задля спрощення комунікації із Центром надання адміністративних послуг Бобровицької міської ради працює єдиний Кол-центр ЦНАП.

12:57 20.06.2024

Велопарковка для ЦНАПу

Мешканці нашої громади дуже активно користуються велосипедами. На велосипедах їздять на роботу і навчання, за покупками,  в гості та у справах до ЦНАПу. Відтепер вони матимуть облаштовану інфраструктуру для тимчасового зберігання 18 велосипедів одночасно біля відділу ЦНАП, що встановлена за сприянням депутата обласної ради Сергія Чубовського.

08:42 13.06.2024

Підсумки роботи відділу “Центр надання адміністративних послуг” Бобровицької міської ради за травень 2024 року

Нагадуємо, що в приміщенні ЦНАП Бобровицької міської ради та на віддалених робочих місцях ЦНАП в с. Рудьківка, с. Піски, с. Козацьке, с. Кобижча та с. Марківці розміщені QR-коди для оцінювання якості нашої роботи.

15:35 07.06.2024

Отримати без черг та запису на прийом паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна у Бобровицькому ЦНАПі!!!

ПРАЦЮЄМО 6 ДНІВ НА ТИЖДЕНЬ З ПОНЕДІЛКА ПО СУБОТУ! Будь-який громадянин може звернутися до ЦНАПу, незалежно від місця реєстрації та проживання і отримати такі послуги:

15:41 23.05.2024

Рекордну кількість адміністративних послуг Держгеокадастру надано адміністраторами ЦНАП на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора в Козацькому старостинському окрузі

На виїзному прийомі прийнято 72 заяви на надання адмінпослуг, з них 57 заяв на послуги Держгеокадастру, та надано 27 консультацій.

15:10 23.05.2024

У Бобровицькому ЦНАПі запроваджено сервіс онлайн-сурдоперекладача з використанням програми «Сервіс УТОГ 24/7»

Одним з пріоритетних напрямків роботи Бобровицького ЦНАПу є створення безбар’єрного простору для різних груп населення, зокрема для людей з порушенням слуху.

11:42 17.05.2024

З Днем вишиванки, Україно!

Будь мирною, щасливою, вільною та незалежною! А нам усім бажаємо носити вишиванку з гордістю та насолодою.

16:10 16.05.2024

До уваги призовників, військовозобов'язаних та резервістів!!!

З 18 травня 2024 року, після набуття чинності ухваленого Закону України №  3633-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку", військовозобов'язані зобов'язані оновити свої облікові дані. Згідно з текстом документа, громадяни, які перебувають на військовому обліку, протягом 60 днів мають уточнити свої персональні дані (прізвище, ім'я, по батькові, ідентифікаційний номер), адресу фактичного проживання, номер контактного телефону, електронну пошту (при наявності).  Ці дані можна оновити через ЦНАП, електронний кабінет або у ТЦК та СП.

15:04 16.05.2024