Пенсійний фонд України інформує

Пенсійне посвідчення втрачено: алгоритм дій для відновлення

Якщо пенсійне посвідчення втрачено, пенсіонер може отримати новий документ, звернувшись до обраного сервісного центру територіального органу Пенсійного фонду України або онлайн – через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua) чи за допомогою мобільного застосунку “Пенсійний фонд”.

10:16 24.07.2024

Пенсійне забезпечення військових, яких мобілізували повторно

“Військові” пенсії призначаються та виплачуються військовослужбовцям після їх звільнення зі служби. Водночас, виплата “військових” пенсій не припиняється у разі повторного прийняття пенсіонерів з числа військовослужбовців на військову службу:

10:14 24.07.2024

Житлова субсидія призначається на послуги, підтверджені надавачами

При зверненні за призначенням житлової субсидії людина подає заяву, де зазначає набір послуг, на які домогосподарство планує отримувати житлову субсидію. На послуги, не зазначені в заяві, житлова субсидія не призначається.

10:13 24.07.2024

Екстериторіальний принцип: сучасний підхід в обслуговуванні

Пенсійний фонд України приділяє максимум уваги питанням обслуговування громадян. Переважну частину послуг люди можуть отримати дистанційно: через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України або за допомогою мобільного застосунку “Пенсійний фонд”.

10:12 24.07.2024

ЗАПИТУЄТЕ – ВІДПОВІДАЄМО

Я – учасник бойових дій та маю інвалідність внаслідок війни. Чи буде при виплаті до Дня Незалежності України враховано обидва ці статуси та підсумовано виплати?

15:14 15.07.2024

Грошові виплати до Дня Незалежності України у 2024 році

Порядок здійснення разової грошової виплати до Дня Незалежності України, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”,  затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2023 року № 1396 “Деякі питання соціального захисту осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, ветеранів війни та осіб, що працюють в спеціальних умовах”.

15:08 15.07.2024

Подання Пенсійному фонду України відомостей про трудові відносини з працівником: топ-5 актуальних питань

Чи всім страхувальникам потрібно відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.2024 № 650 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану» подавати відомості про працівників? Відомості мають подавати органи державної влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, які є критично важливими для забезпечення потреб Збройних сил України, інших військових формувань в особливий період, підприємства, установи та організації, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

17:14 08.07.2024

До уваги роботодавців, у яких відбулись зміни у трудових відносинах з працівниками після 8 червня 2024 року!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.2024 № 650 “Деякі питання бронювання призовників під час воєнного стану”, яка набрала чинності 8 червня 2024 року, не пізніше ніж протягом наступного дня після прийняття працівника на роботу роботодавці мають подати відповідні відомості через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України в електронній формі з обов’язковим накладенням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.

17:13 08.07.2024