11.06.2020

від 11.06.2020 року №12

ЗМІСТ ОГОЛОШЕННЯ

Фінансове управління Бобровицької міської ради

оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади

головного спеціаліста бюджетного відділу

фінансового управління Бобровицької міської ради

( на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною)

Вимоги до кандидата:

- громадянство України;

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі

не менше 3  років, стаж  роботи  за  фахом в  інших  сферах  економіки  не менше  5 років;

- знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують

діяльність органів місцевого самоврядування, Бюджетного кодексу;

- володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків;

- володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним

пошуковими системами в мережі Інтернет.

Для участі у конкурсі подаються документи:

- заява про участь у конкурсі на ім'я голови конкурсної комісії;

- особова картка форми П-2ДС;

- копії документів про освіту, перепідготовку, підвищення кваліфікації;

- декларація осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого

самоврядування за минулий рік;

- копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копія військового квитка (у разі наявності);

- копія трудової книжки;

- дві фотокартки розміром 4х6 см.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Додаткова інформація:

1. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

2.  Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефоном (бюджетний  відділ фінансового управління міської ради) 2-55-87 або під час особистого прийому за адресою: вул. Незалежності, 29,  м. Бобровиця.

Прийом документів для участі в конкурсі здійснюється  за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 29  (Фінансове управління Бобровицької міської ради).

Наказом начальника

фінансового управління

від 11.06.2020 року №12

Умови конкурсу

на  заміщення тимчасово вакантної посади

головного спеціаліста бюджетного відділу

фінансового управління Бобровицької міської ради

( на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною)

1. Наявність громадянства України.

2. Вища освіта відповідного кваліфікаційного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

3. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3  років, стаж  роботи  за  фахом в  інших  сферах  економіки  не менше  5 років.

4.Знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, Бюджетного кодексу.

5.Володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків.

6. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Access, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.