30.09.2020

№ 318 -ос

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади психолога комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бобровицької міської ради»

Вимоги до кандидата:

- громадянство України;

- повна вища освіта за спеціальністю «Психологія» за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра;

- стаж психологічної та/або науково-педагогічної роботи не менше 3 років;

- володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків;

-володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Для участі у конкурсі подаються документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж психологічної діяльності не менше п’яти років на день  подання.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Додаткова інформація:

1. Документи на конкурс приймаються протягом 20 робочих днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

2. Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефоном (відділ правового забезпечення та кадрової роботи міської ради) 2-53-50 або під час особистого прийому за адресою: вул. Незалежності, 46,  м. Бобровиця.

Відділ правового забезпечення та кадрової роботи міської ради здійснює прийом документів для участі в конкурсі за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (кабінет 31, другий поверх адмінприміщення міської ради).

№ 318-ос

Умови конкурсу
на заміщення вакантної посади психолога комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бобровицької міської ради»

1. Громадянство України.

2. Повна вища освіта за спеціальністю «Психологія» за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра.

3. Стаж психологічної та/або науково-педагогічної роботи не менше 3 років.

4. Знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування.

5. Володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків.

6. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

№ 318 -ос

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Вимоги до кандидата:

- громадянство України;

- повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра;

- стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше 3 років;

- знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування;

Для участі у конкурсі подаються документи:

-  автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-  копію паспорта громадянина України;

-  копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-  копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на день  подання.

Додаткова інформація:

№ 318-ос

Умови конкурсу
на заміщення вакантної посади консультанта комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бобровицької міської ради»

1. Громадянство України.

2. Повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра.

3. Стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше 5 років.