Зовнішнє незалежне оцінювання

Наказ МОН від 03.02.2015 № 85 «Про затвердження Порядку використання приміщень закладів освіти для проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Наказ МОН від 09.07.2019 № 945 «Деякі питання проведення в 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Наказ МОН від 07.12.2018 № 1353 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів щодо зовнішнього незалежного оцінювання»

Окрім основної сесії мультипредметного тесту будуть проведені додаткова і спеціальна сесії

Основна сесія ЗНО розпочнеться 18 липня Основна сесія проведення ЗНО, яке цього року відбуватиметься у вигляді національного мультипредметного тесту, розпочнеться 18 липня і триватиме до 10 серпня.

14:08 13.05.2022