Інформаційне повідомлення про передачу нерухомого майна в оренду без проведення аукціону

Назва об’єкта

Нежитлове приміщення

Повне найменування та адреса орендодавця

Бобровицька міська рада Чернігівської області код за ЄДРПОУ 04061990; 17400, Чернігівська область місто Бобровиця, вулиця Незалежності, 46; тел. (04632)  2-55-54, e-mail: rada28@meta.ua

Повне найменування та адреса балансоутримувача

Інформація про об’єкт оренди

Тип переліку

другий

Вартість об'єкта оренди

171 900гривень

Тип об’єкта

Нерухоме майно

Пропонований строк оренди

2 роки 364 дні

Фотографічне зображення майна

Місцезнаходження об’єкта;

Чернігівська область, м.Бобровиця, вул. Лупицька, 4.

Загальна площа об’єкта

593,0кв.м.

Характеристика об’єкта оренди

частина нежитлового (підвального) приміщення  загальною  площею 74,7 кв.м. (згідно технічного паспорту 44,5 кв.м. , 30,2кв.м.) та  частина нежитлового приміщення, яке складається з 1 кімнати, що розташована на 2 поверсі адмінбудинку міської ради загальною площею 13,1кв.м. за адресою: : м. Бобровиця вул. Лупицька 4, Чернігівської області.

Технічний стан, інформація про потужність електромережі і забезпечення комунікаціями

Задовільний. Є електропостачання, водопостачання, центральне опалення.

Проект договору

Додається до інформаційного повідомлення про передачу нерухомого майна в оренду

Умови та додаткові умови оренди

Строк оренди

2 роки 364 дні

Стартова орендна плата

Місячна орендна плата, визначена відповідно до Методики розрахунку орендної плати за комунальне Майно та пропорції її розподілу від 4.10.1995р. № 786 із змінами та доповненнями. 1 гривня.

Цільове призначення об’єкта оренди

Розміщення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших установ і організацій, діяльність яких фінансується за рахунок державного або місцевих бюджетів

Вимоги до орендаря

Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти працівника балансоутримувача для звернень про ознайомлення з об’єктом оренди)

Відділ економіки та комунального майна Бобровицької міської ради 2-54-50