A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бобровицька міська рада
Чернігівська область, Бобровицький район

Відділ сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ

Удосконалюйте свої знання онлайн за допомогою служби зайнятості!

Навчити роботодавців швидко шукати потрібних працівників, шукачів роботи -  успішно працевлаштуватися, а працівників служби зайнятості – якісно надавати послуги своїм клієнтам має на меті Освітній портал Державної служби зайнятості. Цей онлайн-ресурс розрахований на три категорії користувачів: роботодавців, населення, працівників служби зайнятості. До їх послуг безкоштовні курси, вебінари, дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безліч іншої цікавої інформації, яка в основному подається у відеоформаті.

14:06 20.05.2020

Найбільш затребуваними у роботодавців сьогодні є працівники сільськогосподарської галузі

Про це повідомляє обласна служба зайнятості, в базі даних якої налічується 311 вакансії для трактористів та трактористів-машиністів, 38 вакансій  для робітників з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, 20 вакансій для тваринників тощо. Сталим попитом у роботодавців користуються водії автотранспортних засобів (227 вакансій), підсобні робітники (221 вакансія).

14:05 20.05.2020

Веббазована платформа «Моя професія: консультаційна мережа» - гідний помічник у виборі професії

Створена вона з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі, тобто без відвідування центру зайнятості. Скористатися нею може кожен, у кого є потреба у виборі або зміні професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, визначенні схильності до підприємницької діяльності, оцінці власних здібностей та навичок.

10:10 19.05.2020

Неправомірно отримані кошти доведеться повернути

Про це попереджають у службі зайнятості. За словами начальника юридичного відділу Чернігівського обласного центру зайнятості Марини Чаус, безробітній особі доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вона перебуває на обліку в службі зайнятості, отримує допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працює, виконує роботу, надає послуги за цивільно-правовими договорами або займається підприємницькою діяльністю тощо. Ці неправомірні дії виявляються шляхом обміну інформацією між службою зайнятості, Державною податковою службою України та Пенсійним фондом України.

10:05 18.05.2020

Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри – це можливість обрати професію разом зі службою зайнятості

Плануєте свій професійний шлях? Не можете визначитися з вибором професії? Тоді у нагоді стане онлайн-платформа державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар'єри. Онлайн сервіс дає можливість створити власний профіль з особистим паролем, тобто ніхто інший не зможе переглянути результати тестування. Запропоновані тести допоможуть визначити: швидкість мислення, аналітичні здібності, здатність до логічного мислення, лідерські та управлінські якості, стресостійкість та адаптивність, здатність до командної роботи, емоційний інтелект, підходящу сферу зайнятості, комунікаційні та організаторські здібності, здатність до підприємницької діяльності, орієнтацію на результат чи процес тощо.

10:02 18.05.2020

Допомога по частковому безробіттю на період карантину

    28 квітня 2020 року набув чинності Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 306.      Детальна інформація розміщена на сайті Державної служби зайнятості в розділі «Роботодавцям» за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/dopomoga-po-chastkovomu-bezrobittyu-na-period-karantynu , а саме:

14:10 04.05.2020

Служба зайнятості попереджає: не станьте жертвою шахраїв!

    У період дії карантину Чернігівська обласна служба зайнятості надає послуги клієнтам дистанційно. Відтак фахівці періодично телефонують зареєстрованим безробітним та шукачам роботи, які подали заяви на реєстрацію в службі зайнятості, призначення виплати допомоги по безробіттю. Щоб цією ситуацією не скористалися телефонні шахраї і не спробували, називаючи себе фахівцями служби зайнятості, дізнатися ваші персональні дані, пам'ятайте:

14:29 21.04.2020

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ПРАЦЮЄ У ЗВИЧНОМУ РЕЖИМІ

    Попри карантин через пандемію коронавірусу всі структурні підрозділи Чернігівської обласної служби зайнятості продовжують працювати у штатному режимі. Але при цьому запроваджено низку запобіжних заходів щодо розповсюдження COVID-19. Обласна служба зайнятості організувала свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії. 

10:58 06.04.2020

Увага! У службі зайнятості - протиепідемічні заходи!

     З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції обласна служба зайнятості запровадила запобіжні дії.      З 12 березня по 3 квітня п. р. скасовані всі масові та групові заходи, заплановані для населення та роботодавців, зокрема семінари, тренінги, круглі столи, зустрічі, наради, міні-ярмарки вакансій тощо.      Установлені обмеження візитів безробітних до центрів зайнятості з метою пошуку роботи: у період карантину клієнти відвідуватимуть службу зайнятості не частіше одного разу на 30 календарних днів. Про наявність прийнятних пропозицій працевлаштування кар’єрні радники інформуватимуть безробітних у телефонному режимі або засобами електронного зв’язку.     Співпраця з представниками роботодавців буде проводитися з використанням дистанційних форм комунікації.      Шукачам роботи рекомендуємо отримати необхідну інформацію з питань зайнятості в режимі онлайн за допомогою офіційних вебресурсів державної служби зайнятості: сайт «Єдине соціальне середовище» https://www.dcz.gov.ua, «Освітній портал» https://skills.dcz.gov.ua , «Профорієнтація та розвиток кар’єри» http://profi.dcz.gov.ua , а також на регіональній сторінці Чернігівського обласного центру зайнятості https://chg.dcz.gov.ua та сторінках у соціальній мережі «Фейсбук» та «Інстаграм».

09:02 18.03.2020

Легалізація заробітної плати і трудових відносин – соціальна захищеність кожного…

      Про це йдеться на семінарах з шукачами роботи, на яких фахівці служби зайнятості інформують про актуальні на ринку праці вакансії та розповідають про переваги легальної та ризики тіньової зайнятості.      Легальна праця – це належно оформлені трудові відносини, які являються гарантією соціального захисту найманих працівників. Ті ж, хто обирає інший шлях, багато втрачають. Отримуючи заробітну плату або її частину в «конверті», вони позбавляють себе оплачуваних лікарняних та відпусток, належної пенсії або допомоги по безробіттю. Через тіньову зайнятість держава недоотримує значну частину податкових надходжень, а це підриває систему соціального страхування та шкодить самим працівникам.

12:43 10.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування