A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бобровицька міська рада
Чернігівська область, Бобровицький район

Відділ сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ

Робота в легальному полі – це надійно та вигідно для працівників і роботодавців

   На це орієнтує своїх клієнтів державна служба зайнятості та пропонує скористатися найбільшою базою легальної роботи в межах країни, яка знаходиться у вільному доступі на порталі державної служби зайнятості https://chg.dcz.gov.ua/.     Проте, на цьому можливості знайти гідну роботу не обмежуються. У службі зайнятості здійснюється пошук вакансій та працівників й на повному ринку праці, зокрема на засадах рекрутингу. Для цього щодня рекрутери моніторять сайти пошуку, соціальні мережі, засоби масової інформації тощо. Їх стараннями з метою полегшення пошуку роботи створено інтерактивні карти вакансій. При цьому варто пам’ятати, що легальна робота – це належно оформлені трудові відносини, які є гарантією соціального захисту найманих працівників. Ті ж, хто обирає інший шлях, багато втрачають.

09:52 21.04.2021

У І кварталі службою зайнятості області працевлаштовано 2,4 тис. безробітних

    Вже понад рік Україна живе в умовах пандемії. Коронакриза кардинально змінила ринок праці: відбулося стрімке збільшення чисельності безробітних та суттєве скорочення кількості вакансій. Але допомога служби зайнятості шукачам роботи і роботодавцям не зупинялась навіть в часи жорсткого карантину.    Так, протягом І кварталу 2021 року лави безробітних в області поповнили 7,2 тис. громадян, що на 31% більше, ніж за відповідний період торік. Всього ж на обліку в службі зайнятості перебували та отримували послуги 20,2 тис. безробітних.     До активних програм сприяння зайнятості протягом січня-березня 2021 року залучено 3,7 тис. безробітних. Зокрема, 2,4 тис. осіб працевлаштовано. Крім того, 494 безробітних залучено до тимчасової зайнятості та 733 - охоплено професійним навчанням.

10:35 15.04.2021

Як не зупинятися в пошуку нової роботи або підборі працівників під час карантину

Радимо скористатися онлайн-ресурсами державної служби зайнятості! Найбільша база можливостей до ваших послуг!  Шукайте роботу онлайн на нашому сайті https://chg.dcz.gov.ua/    База вакансій оновлюється щодня та містить пропозиції легальної роботи від роботодавців в межах країни. У пошуку зазначте регіон та професію. Якщо вас зацікавила пропозиція роботи, зателефонуйте  в службу зайнятості та дізнайтесь про неї більше. Для цього потрібно назвати номер вакансії.     Інтерактивні карти вакансій, створені рекрутерами обласної служби зайнятості, стануть у нагоді тим, хто прагне знайти роботу у містах Чернігові, Ніжині та Прилуках. Карти регулярно поповнюються новими актуальними вакансіями, зайшовши на які можна отримати інформацію про назву посади, заявлені вимоги до кандидата, розмір обіцяної зарплатні та контакти рекрутерів. Вакансії доступні для перегляду користувачам мережі Інтернет за посиланнями: по м.Чернігову - http://u.to/S1k_FA, по м.Ніжину - http://bit.ly/2Ze7fHl по м.Прилуки - http://bit.ly/2XdgYNj

10:22 07.04.2021

Відкривайте й розвивайте власний бізнес в Україні!

  У службі зайнятості – найбільша база можливостей, однією з яких є започаткування безробітними власної справи. Фахівці гарантують їм на цьому шляху всебічну підтримку та сприяння, а для старту пропонують скористатися виплатою всієї суми допомоги по безробіттю одноразово.   Заохотити українців відкривати й розвивати власний бізнес має на меті й державна програма фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9 %». Про це детальніше дізнайтесь за посиланням: https://5-7-9.gov.ua/

16:35 22.03.2021

Жінки, знайте свої права!

Під такою назвою в області щорічно проходить регіональна інформаційно-просвітницька акція, до якої долучилася й служба зайнятості. Фахівці відділу сприяння зайнятості в Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського обласного центру зайнятості провели онлайн інформаційний вебінар для безробітних жінок на тему «Жінки, знайте свої права!».

15:29 17.03.2021

Легальна робота сьогодні – соціальний захист у майбутньому

Конституцією України визначено право людини на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. Проте, погоджуватись на роботу без належного оформлення трудових відносин не варт, адже легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності працюючого населення.     Отож, чому робота та зарплата повинні бути офіційними? Фахівці служби зайнятості пояснюють, що відсутність офіційних трудових відносин позбавляє працівників:

14:18 12.03.2021

Служба зайнятості інформує: за 2 місяці – близько 2 тисяч працевлаштованих

  Протягом січня-лютого поточного року в області за сприяння служби зайнятості забезпечено роботою близько двох тисяч громадян, з них 35 % - оперативно, до набуття статусу безробітного. Про це повідомила директорка обласного центру зайнятості Лідія Падалка. За її словами, для задоволення кадрових потреб економіки служба зайнятості сьогодні не обмежується власною базою пропозиції робочої сили, а виходить на повний ринок праці, працюючи на засадах рекрутингу.   Лави безробітних в області поповнили майже 5 тисяч громадян – саме стільки шукачів роботи взято на облік службою зайнятості протягом двох місяців поточного року. Загалом же на обліку перебували та отримували послуги 17,8 тисяч безробітних. З них 1,1 тис. - працевлаштовано, 0,4 тис. - скеровано на професійне навчання, 0,2 тис. - залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.    Станом на 1 березня 2021 року в області налічувалось 14,2 тис. безробітних. Водночас роботодавці потребували 1,1 тис. працівників. Отож на кожне вільне робоче місце претендувало 13 осіб.

10:23 12.03.2021

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ РОБОТОДАВЦІВ

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ДОПОМОЖЕ ВАМ ПІДГОТУВАТИ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ ДЛЯ ПОТРЕБ ВАШОГО ВИРОБНИЦТВА Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» служба зайнятості здійснює професійне навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавців

12:32 12.02.2021

Увага! Зручний сервіс від служби зайнятості - інтерактивна карта навчальних закладів області

Тим, хто планує здобути вищу чи професійну освіту та обирає навчальний заклад, Чернігівський обласний центр зайнятості пропонує скористатись зручним сервісом -  Інтерактивною картою навчальних закладів Чернігівської області.  Інформаційний ресурс включає заклади вищої освіти та фахової передвищої освіти, а також заклади професійної (професійно-технічної) освіти. На Googleкарті відображено місцезнаходження навчальних закладів області з контактними даними (адреса, телефон, сайт). Сподіваємось, що ця новація від фахівців служби зайнятості допоможе випускникам шкіл та їх батькам зорієнтуватися в навчальному середовищі Чернігівської області, а також стане у нагоді педагогам у профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю. Живи, навчайся та працюй на Чернігівщині!

10:29 10.02.2021

ТОП-10 ВАКАНСІЙ ЛЕГАЛЬНОЇ РОБОТИ

Шукаєте роботу? Зверніться до служби зайнятості, і ви не пошкодуєте. Серед наявних в базі даних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним навичкам. Важливо, що служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальну роботу, а це - належно оформлені трудові відносини, що є гарантією соціального захисту найманих працівників.

10:28 10.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування