A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бобровицька міська рада
Чернігівська область, Бобровицький район

Відділ сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ

Користуйтеся послугами служби зайнятості ОНЛАЙН

Служба зайнятості сьогодні – це сервісна установа сучасного формату, у якій можна отримувати послуги онлайн. Це дозволяє максимально скоротити витрати часу клієнтів на виконання формальних процедур. Для них у вільному доступі на порталі державної служби зайнятості  https://chg.dcz.gov.ua/- найбільша база вакансій в межах країни, електронна черга для безробітних, електроні кабінети для роботодавців та шукачів роботи, платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри, освітній портал. Аби скористатися ними, достатньо мати комп’ютер, підключений до Інтернету, або необхідні додатки у своєму гаджеті.

12:16 19.10.2021

ТОВ "ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ "СІХЕ УКРАЇНА" потрібні працівники!

ТОВ "ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ "СІХЕ УКРАЇНА" спеціалізується на виготовленні та експортуванні паркетної дошки. На сьогодні підприємство потребує в заповненні вакансій столяра–станочника, слюсаря-налагоджувальника, майстра цеху та різноробочих. На виробництві працюють як чоловіки так і жінки. Є можливість підібрати графік роботи працівникам за індивідуальними пропозиціями (6/1, 5/2, 4/2, 2/2/2). Іногороднім надається гуртожиток (компенсують витрати за проживання 900 грн.). Відеоматеріал для ознайомлення із запропонованими вакансіями можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=URDbumYylik&t=71s.

10:02 13.10.2021

У службі зайнятості найбільша база легальної роботи в Україні

Шукаєте роботу? Серед наявних в базі вакансій служби зайнятості обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним нахилам. Важливо й те, що служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальну роботу, а це - належно оформлені трудові відносини, що є гарантією соціального захисту найманих працівників. База вакансій оновлюється щодня. Так, на 30 вересня 2021 року в межах країни налічується понад 65 тисяч вакансій, зокрема на Чернігівщині - 1142. Дивіться на нашому сайті за посиланням: https://chg.dcz.gov.ua

15:30 11.10.2021

Офіційне працевлаштування – це впевненість у завтрашньому дні

Згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає, або на яку вільно погоджується, проте в наш час усе частіше спостерігається таке негативне явище як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин – «тіньова зайнятість». Це не лише серйозна соціальна, але й економічна проблема України. Влаштовуючись на роботу неофіційно, працівник повинен чітко розуміти, що він втрачає, а саме: оскільки роботодавець не сплачує внески до Пенсійного фонду, в подальшому це негативно позначиться при оформленні пенсії; у разі вимушеного безробіття цей період роботи не буде зараховано до страхового стажу, що впливає на можливість стати на облік в службу зайнятості з метою пошуку роботи та отримання допомоги по безробіттю. Також не варто розраховувати на оплату лікарняного листа у разі хвороби та на отримання страхових виплат при нещасному випадку на виробництві або професійному захворюванні. Іншими словами, заручниками ситуації, яка склалася з «тіньовими» схемами виплати заробітної плати, залишаються самі працівники і суспільство в цілому. А це, в свою чергу, відображається на якості життя й вирішенні соціальних проблем громадян.

11:19 17.09.2021

За зловживання статусом безробітного доведеться відповідати

У службі зайнятості запевняють: безробітним доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вони перебували на обліку в службі зайнятості, отримували допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працювали, виконували роботу, надавали послуги за цивільно-правовими договорами, займалися підприємницькою діяльністю, отримували соціальні виплати. Протягом січня-серпня поточного року в області виявлено 97 осіб, які неправомірно отримали кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у сумі 705,1 тис.грн.

09:11 10.09.2021

Про детінізацію зайнятості йшлося на засіданні «круглого столу»

   02 серпня в Бобровицькій міській раді проведено засідання «круглого столу» з питань детінізації зайнятості населення та легалізації оплати праці. У заході взяли участь фахівці служби зайнятості, представники органів місцевого самоврядування, Управління Держпраці в Чернігівській області, соціальні партнери та роботодавці.

14:39 02.08.2021

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ РОБОТОДАВЦІВ

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» служба зайнятості здійснює професійне навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавців ЦЕНТРИ ЗАЙНЯТОСТІ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОПОНУЮТЬ:

14:29 26.07.2021

У службі зайнятості найбільша база легальної роботи в Україні

    Шукаєте роботу? Серед наявних в базі вакансій служби зайнятості обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним нахилам. Важливо й те, що служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальну роботу, а це - належно оформлені трудові відносини, що є гарантією соціального захисту найманих працівників.     База вакансій оновлюється щодня. Так, на 19 липня 2021 року в межах країни налічувалось понад 66,5 тисяч вакансій, зокрема на Чернігівщині -  936.  Дивіться на нашому сайті за посиланням: https://chg.dcz.gov.ua

16:02 21.07.2021

ТОП-10 найбільш високооплачуваних вакансій області

З пом’якшенням карантину бізнес поступово відновлює діяльність, і пропозицій роботи стає більше. Нові вакансії у базі даних обласної служби зайнятості з’являються постійно. Серед них є й високооплачувані. Отже, кому роботодавці Чернігівщини готові платити найбільше і скільки саме?

16:57 23.06.2021

У службі зайнятості називають 5 кроків по легалізації праці

Сьогодні тіньова зайнятість – це проблема загальнодержавного масштабу, до вирішення якої долучилася і служба зайнятості. Її фахівці називають 5 кроків по легалізації праці, а саме: 1. Сприяння легальному працевлаштуванню. У службі зайнятості – найбільша база легальної роботи в межах країни. Крім того, пошук роботи та працівників здійснюється й на повному ринку праці на засадах рекрутингу. 2. Матеріальне заохочення роботодавців до створення нових робочих місць та укладення трудових договорів. На компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можуть розраховувати роботодавці за умови працевлаштування на нові робочі місця громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, та суб’єкти малого підприємництва, котрі працевлаштовують зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

12:09 15.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано