Бобровицький відділ Ніжинської філії Чернігівського ОЦЗ

Верстатник, слюсар-ремонтник, кранівник, охоронник … Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 %  жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

14:33 17.06.2024

Ваучер на навчання

Здобути омріяну освіту або підвищити свій фаховий рівень безкоштовно українці можуть за допомогою ваучера на навчання.

10:30 17.06.2024

Безбар’єрність – це коли зручно всім без винятку!

А ще – це коли в суспільстві створені такі умови, які дозволяють кожній людині, незалежно від віку, статі, сімейного стану, фізичних можливостей, соціальної групи тощо, реалізовувати свої права повною мірою. Одним із фундаментальних прав людини є право на працю, і служба зайнятості всіляко сприяє його реалізації. Не залишаються поза її увагою і внутрішньо переміщені особи.

14:50 12.06.2024

«єРобота» на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості

З початку дії програми "Власна справа" урядового проєкту "єРобота" Державною службою зайнятості прийнято 325 позитивних рішень про надання мікрогрантів жителям області на загальну суму 77,6 млн грн. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення понад 730 нових робочих місць.

16:19 10.06.2024

Безбар’єрність для всіх: послуги служби зайнятості учасникам бойових дій

Про те, як служба зайнятості допомагає захисникам і членам їх родин, йдеться на семінарах для військовослужбовців та учасників бойових дій. Черговий такий захід відбувся в Ніжинській центральній міській лікарні ім. Галицького, щоб поінформувати військових, які нині там на реабілітації і не можуть прийти до центру зайнятості.

14:34 06.06.2024

Гроші на бізнес: діє оновлений порядок отримання грантів за програмами "Власна справа" та "Гранти для ветеранів"

Зміни, які набрали чинності з 4 травня поточного року, спрямовані на розширення доступу до фінансування та спрощення процедури отримання коштів. Про це повідомляють у обласному центрі зайнятості.

11:43 31.05.2024

Право на бізнес: від ідеї до прибутку

Як служба зайнятості допомагає бажаючим відкрити власну праву, а діючим підприємцям та керівникам підприємств розвивати свій бізнес, розповіла директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час чергового тренінгу програми «Право на бізнес: від ідеї до прибутку».

08:27 27.05.2024

Кількість вакансій зростає

Про це повідомляють у обласній службі зайнятості. За словами її очільниці Людмили Ключник, у січні-квітні поточного року служба зайнятості мала 3,6 тис. пропозицій від роботодавців області (з них 2,8 тис. подані цьогоріч) - це вже на 59% більше минулорічного показника.

17:03 13.05.2024

Як служба зайнятості допомагає жінкам знайти роботу?

Про це розповіла директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник на відкритті центру бізнес-консультування в Чернігові. За її словами, наразі на Чернігівщині на зареєстрованому ринку праці переважають жінки. Так, протягом січня-квітня 2024 року в області статус безробітного мали 7990 громадян, серед яких 6341 жінка.

15:06 13.05.2024