Відділ сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської РФ Чернігівського ОЦЗ

Наш орієнтир – легальна робота в Україні!

Державна служба зайнятості пропонує скористатися найбільшою базою легальної роботи в межах країни, яка знаходиться у вільному доступі на порталі державної служби зайнятості https://chg.dcz.gov.ua/. Проте, на цьому можливості знайти гідну роботу не обмежуються. У службі зайнятості здійснюється пошук вакансій та працівників й на повному ринку праці, зокрема, на засадах рекрутингу. Для цього щодня рекрутери моніторять сайти пошуку, соціальні мережі, засоби масової інформації тощо. Їх стараннями з метою полегшення пошуку роботи створено інтерактивні карти вакансій.

08:17 09.10.2020

Підібрати працівників допоможе служба зайнятості!

Якщо ви вирішили самостійно (чи за допомогою вашої кадрової служби) зайнятися підбором працівників, то вам доведеться зробити принаймні три кроки. Крок перший – розповсюдження інформації про вакансію серед найширшого кола шукачів роботи. Для цього можна розмістити вакансію на власному сайті, подати оголошення у засоби масової інформації, звернутися до сайтів пошуку роботи. Щоправда, два останніх варіанти потребуватимуть певних фінансових витрат. Проте, можна і не витрачати кошти – для цього варто звернутися до державної служби зайнятості, зокрема це можна зробити й через електронний кабінет роботодавця. Інформація про вашу вакансію буде розміщена на інформаційних стендах та на сайті служби, а також оперативно поширена у соціальних мережах. Фахівці можуть організувати для вас міні-ярмарок вакансій, запросивши у визначений час кандидатів, які відповідають вашим вимогам. Спілкування може проходити і по скайпу, якщо вам потрібні кадри з інших регіонів.

14:16 05.10.2020

Підібрати працівників допоможе служба зайнятості!

14:16 05.10.2020

Освітні можливості для дорослого населення від служби зайнятості

11 вересня в Україні стартував Тиждень освіти для дорослих, який з 1999 року щорічно проводиться під егідою ЮНЕСКО. Професійне навчання дорослого населення – процес нелегкий та відповідальний, спрямованийна подальше працевлаштування людини вже за новим фахом. І тут треба зважати, насамперед, на професійний досвід «дорослого студента», його кваліфікаційні уміння й навички та реальні потреби ринку праці. Про  освітні можливості для дорослого населення, які має у своєму арсеналі служба зайнятості, розповідає начальник відділу організації профнавчання Чернігівського обласного центру зайнятості СергійЗаровний.

15:47 16.09.2020

Ринок праці мовою цифр

Протягом січня-серпня 2020 року лави безробітних в області поповнили майже 20 тисяч громадян, що на 47 % більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Ріст реєстрації відбувся у всіх районах області, на рівні минулого року вона залишилася лише у Сосницькому, Срібнянському та Куликівському районах. Всього ж на обліку в службі зайнятості перебували та отримували послуги 30,6 тис. безробітних – на 21 % більше, ніж за цей період рік тому. Незважаючи на карантинні обмеження, до активних програм сприяння зайнятості цьогоріч залучено більше 10 тисяч безробітних – кожного третього на обліку. Зокрема, 6,7 тис. працевлаштовано, 1,7 тис. – залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 1,6 тис. - охоплено професійним навчанням.

16:05 10.09.2020

НАЙБІЛЬША БАЗА МОЖЛИВОСТЕЙ - ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

Служба зайнятості гарантує легальне працевлаштування та  пропонує скористатися найбільшою базою легальної роботи в Україні www.chg.dcz.gov.ua У службі зайнятості БЕЗКОШТОВНО вам допоможуть:

15:21 03.09.2020

Кому на Чернігівщині готові платити найбільше: ТОП-10 високооплачуваних вакансій

З пом’якшенням карантину бізнес поступово відновлює діяльність, і пропозицій роботи стає більше. Нові вакансії у базі даних обласної служби зайнятості з’являються постійно. Більшість з них з мінімальним розміром заробітної плати або наближеним до нього. Проте є й високооплачувані. Станом на 10 серпня поточного року в базі даних обласної служби зайнятості налічувалося 1085 пропозицій роботи.

14:25 11.08.2020

Робота в легальному полі – надійно та вигідно…

На це орієнтує своїх клієнтів державна служба зайнятості та пропонує скористатися найбільшою базою легальної роботи в межах країни, яка знаходиться у вільному доступі на порталі державної служби зайнятості https://chg.dcz.gov.ua/.      Проте, на цьому можливості знайти гідну роботу не обмежуються. У службі зайнятості здійснюється пошук вакансій та працівників й на повному ринку праці, зокрема на засадах рекрутингу. Для цього щодня рекрутери моніторять сайти пошуку, соціальні мережі, засоби масової інформації тощо. Їх стараннями з метою полегшення пошуку роботи створено інтерактивні карти вакансій. При цьому варто пам’ятати, що легальна робота – це належно оформлені трудові відносини, які є гарантією соціального захисту найманих працівників. Ті ж, хто обирає інший шлях, багато втрачають.

14:19 05.08.2020

Кількість вакансій у службі зайнятості поступово зростає

Коронакриза суттєво вплинула на активність бізнесу і стала справжнім викликом для сфери зайнятості. По всій країні відбулося зменшення кількості вакансій з одночасним зростанням кількості безробітних. Проте з пом’якшенням карантину бізнес почав відновлювати діяльність, і пропозицій роботи побільшало. Так, у квітні роботодавцями було подано до служби зайнятості області 708 вакансій, у травні – 811, у червні – 946, у липні - 1685.

08:13 05.08.2020

Якщо ви працюєте, ви – не безробітний!

Працювати і одночасно перебувати на обліку в службі зайнятості – заборонено законодавством. На те він і статус безробітного. Але інколи люди ігнорують цю заборону. Чим загрожує зловживання статусом безробітного, як служба зайнятості виявляє порушників? Про це розповідає заступник директора-начальник відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Світлана Говорченко.

11:29 04.08.2020