Стан роботи із зверненнями громадян

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА
про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Бобровицької міської ради у I півріччі 2020р.

За I півріччя 2020 року на адресу Бобровицької міської ради надійшло 246 звернень, з них індивідуальних – 240, колективних – 6.  На особистому прийомі побувало 243 відвідувача.

За категоріями звернення надійшли від: учасників війни, учасників бойових дій  66 звернень, багатодітних сімей – 3, інвалідів, ветеранів праці, пенсіонерів – 76, одиноких матерів – 2, ліквідаторів аварії на ЧАЕС – 11, внутрішньо-переміщених осіб – 3.

Питання, що порушувалися у зверненнях стосувалися встановлення меж спірних земельних  ділянок, благоустрою міста та старостинських округів, ремонту доріг, видалення зелених насаджень, відновлення транспортного сполучення у Бобровиці та між населеними  пунктами.

Всього  у зверненнях, що надійшли на адресу міської ради, порушено 246  питань, найбільша кількість з них 145 – стосувалось соціального захисту (клопотання особистого характеру про надання матеріальної допомоги на лікування тощо). Також, на розгляд до міської ради надійшло: 12 звернень з житлових питань; 32 – з питань роботи житлово – комунального господарства; 18 – встановлення меж земельних ділянок; 6 – по питанню вуличного освітлення, 2 – ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

На адресу міської ради було перенаправлено 14 звернень громадян з вищестоящих органів для розгляду та вирішення по суті.

Розглянуто звернень громадян позитивно – 163, надані роз’яснення по 83 зверненнях.

Всі звернення, що надходять на адресу міської ради перебувають на контролі керівництва до розгляду та вирішення.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА
про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Бобровицької міської ради у 2019 році

Бобровицькою міською радою впродовж 2019 року постійно здійснювалися заходи щодо упорядкування роботи зі зверненнями громадян, забезпечувався об’єктивний, всебічний і вчасний розгляд звернень відповідно до вимог чинного законодавства. Цей напрямок діяльності постійно перебуває під особистим контролем керівництва міської ради.

У 2019 році на адресу Бобровицької міської ради надійшло 1 693 звернення, на особистому прийомі побувало 1530 відвідувачів. З цих звернень індивідуальних– 1 642, колективних – 23.

За категоріями звернення надійшли від: учасників війни, учасників бойових дій  - 113, багатодітних сімей -45, інвалідів, ветеранів праці, пенсіонерів  - 162, одиноких матерів – 50, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – 55.

У зверненнях, що надійшли на адресу міської ради  було порушено питання:

453 – соціального захисту населення (клопотання особистого характеру про надання матеріальної допомоги на лікування людям похилого віку, малозабезпеченим,учасникам операції об’єднаних сил, особам з інвалідністю, учасникам ліквідації наслідків від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю тощо);

41 – звернення з житлових питань;

128 – з питань роботи житлово–комунального господарства;

70 – встановлення меж земельних ділянок;

30 – вуличного освітлення;

1 – ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ;

20 –  перевезення пільгових категорій населення.

Також доміської ради надійшло 33 звернення громадянчерезінші органи виконавчої владидля розгляду та вирішення по суті.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Бобровицької міської ради у I півріччі 2019р.

Бобровицькою міською радою впродовж I півріччя 2019 року постійно здійснювалися заходи щодо упорядкування роботи зі зверненнями громадян та забезпечувався об’єктивний, всебічний і вчасний розгляд звернень громадян відповідно до вимог чинного законодавства.

Як свідчить проведений аналіз, у I півріччі 2019 року на адресу Бобровицької міської ради надійшло 600 звернень, на особистому прийомі побувало 540 відвідувачів. З цих звернень індивідуальних звернень надійшло – 520, колективних – 80.

За категоріями звернення надійшли від: учасників війни, учасників бойових дій  – 70 звернень; багатодітних сімей –30, інвалідів, ветеранів праці, пенсіонерів  – 185; одиноких матерів – 78, ліквідаторів аварії на ЧАЕС – 56.

Питання, що піднімалися в цих зверненнях стосувалися встановлення меж спірних земельних  ділянок, благоустрою міста та району, зокрема ремонту доріг, видалення зелених насаджень, відновлення транспортного сполучення у віддалених районах міста Бобровиці та між населеними  пунктами у сільській місцевості.

Найбільша кількість звернень (350) стосувалося соціального захисту населення (клопотання особистого характеру про надання матеріальної допомоги на лікування).

Також, на розгляд до міської ради надійшлозвернень: з житлових питань – 15;з питань роботи житлово–комунального господарства – 50; встановлення меж земельних ділянок – 45;  по питанню вуличного освітлення –  16; з перевезення пільгових категорій населення – 8.