A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Новини

 

 

 

 

Декларування коштів, зібраних на допомогу армії чи постраждалим від війни

"Після повномасштабного вторгнення рф до України більшість українців активно допомагають армії та людям, які змушені залишити свої домівки через війну. Звичайно, багато посадовців та членів їх сімей теж залучені до збору коштів на такі потреби. Тому до НАЗК надходять питання: чи потрібно буде декларувати такі кошти? Відповідаємо — ні, кошти отримані з 24.02.2022, які були перераховані на ваш рахунок чи рахунок члена вашої родини для збору на потреби армії чи осіб постраждалих від війни, не потрібно декларувати", — ідеться в повідомленні.

12:26 15.06.2022

Трудові права викривачів

Як захистити трудові права викривачів, особливо тих, які вже зазнають утисків на робочому місці або взагалі були звільнені, та заохотити громадян повідомляти про корупцію в своїх установах? 

12:32 07.06.2022

Функція «Дані для декларації»: 4 причини, чому ви могли не отримати всі необхідні дані під час використання функції

Нещодавно НАЗК презентувало нову функцію «Дані для декларації», яка покликана допомогти декларантам “зі стажем” перевірити коректність даних про окремі активи, зазначених у раніше поданих деклараціях.

12:24 07.06.2022

Чи мають право публічні службовці отримувати грошову допомогу за кордоном?

Багато жінок-посадовців, які не можуть виконувати свої обов'язки через те, що їх місце проживання опинилося в окупації або ж знаходиться на лінії вогню, були змушені перебратися за кордон.

09:32 06.06.2022

Що потрібно знати, якщо ви створили нову декларацію на основі попередньої?

Створення декларації на основі попередньої — один із найзручніших способів автоматичного перенесення даних. Проте ним варто користуватися з обережністю. Цього року ви маєте перевірити не лише актуальність даних у розділах, але і зважати на нові та оновлені блоки.

16:45 16.02.2022

Дослідження Трансперенсі Інтернешнл Україна

32 бали зі 100 можливих отримала Україна в Індексі сприйняття корупції (Corruption Perceptions Index — CPI) за 2021 рік. Наш показник знизився на один бал, і тепер Україна посідає 122 місце зі 180 країн у СРІ. Поруч із Україною — африканська держава Есватіні (Свазіленд), яка також набрала 32 бали. На один бал випереджають Замбія, Непал, Єгипет, Філіппіни та Алжир — всі вони мають по 33 бали.

10:01 26.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано