До уваги декларантів!

При формуванні довідки “Дані для декларації” в Реєстрі декларацій (https://portal.nazk.gov.ua/login) за 2023 рік наразі можливе відображення неповної інформації про доходи. У Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (ДРФО), з якого НАЗК отримує дані про доходи та суми сплачених податків, наразі відсутня інформація за останній квартал 2023 року.

14:41 24.01.2024

До кінця кампанії декларування за 2021, 2022 звітні періоди залишилось 14 днів

НАЗК проаналізувало ТОП-10 порушень у деклараціях, тому радимо ознайомитися з ними для уникнення помилок у вашій декларації. Є запитання щодо заповнення декларації? Скористайтесь роз’ясненнями у Базі знань НАЗК або у форматі посібника, а також зверніться до уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за місцем вашої роботи. #декларування

14:09 18.01.2024

УВАГА!

Шановні депутати Бобровицької міської ради 8 скликання, до 31 січня 2024 року необхідно подати щорічні декларації за 2021-2022 звітні періоди.

12:47 04.01.2024

Функція «Дані для декларації»

Чотири місяці тому НАЗК запустило спеціальну функцію «Дані для декларації» для тих, хто подає декларацію вже не вперше.

12:01 29.08.2022

НАЗК покращило Реєстр декларацій: тепер чернетку можна зберігати, навіть якщо в ній є логічні помилки

НАЗК завжди йде назустріч доброчесним посадовцям. Саме для них Агентство щороку покращує функціонал Реєстру декларацій та намагається спростити механізм подачі декларації в межах законодавства.

12:32 29.07.2022

Декларування коштів, зібраних на допомогу армії чи постраждалим від війни

"Після повномасштабного вторгнення рф до України більшість українців активно допомагають армії та людям, які змушені залишити свої домівки через війну. Звичайно, багато посадовців та членів їх сімей теж залучені до збору коштів на такі потреби. Тому до НАЗК надходять питання: чи потрібно буде декларувати такі кошти? Відповідаємо — ні, кошти отримані з 24.02.2022, які були перераховані на ваш рахунок чи рахунок члена вашої родини для збору на потреби армії чи осіб постраждалих від війни, не потрібно декларувати", — ідеться в повідомленні.

12:26 15.06.2022