Заступники міського голови

Данішевський Володимир Борисович,

перший заступник міського голови

Народився 05 жовтня 1963 року в м.Бровари Київської області.

З 1982 року по 1984 рік проходив службу в Радянській армії.
Освіта вища, закінчив Київський державний університет ім.Шевченка, за спеціальністю правознавство.

Трудова діяльність:
З 1989 по 1993 року – старший помічник прокурора Козелецького району.
З лютого 1994 року – прокурор Семенівського району.
З липня 1994 року – прокурор Козелецького району.
З 1998 по 2001 року – помічник прокурора Бобровицького району.
З 2001 по 2005 рік – прокурор Бахмацького району.
З 2005 по 2010 рік – прокурор Чернігівського району.
З 2014 по 2015 рік – заступник прокурора Чернігівської області.

Одружений, має сина.

Особистий прийом громадян першим заступником міського голови здійснюється кожного вівторка.
Години прийому: з 9.00 до 13.00 год., з 14.00 до 17.00.

Місце проведення: 1-й поверх адмінбудинку, кабінет першого заступника міського голови.

Петько Лариса Віталіївна,

заступник міського голови

Народилася 06 червня 1956 року в м. Заставна Чернівецької області.

Освіта вища, закінчила Київський технологічний інститут харчової промисловості за спеціальністю - технологія молока та молочної продукції та Київський інститут політології та соціального управління за спеціальністю -теорія соціально-політичних відносин.

Трудова діяльність:
З серпня 1975 року по 1987 рік – слюсар, апаратник масло цеху, змінний інженер-технолог, майстер Бобровицького заводу сухого знежиреного молока.
З січня 1989 року – інструктор організаційного відділу Бобровицького райкому Компартії України.
З серпня 1992 року по 2003 рік – організаційний відділ Бобровицької райдержадміністрації.
З жовтня 2003 року – начальник виробництва ВАТ «Бобровицький молокозавод».
З вересня 2004 року – заступник голови правління з виробництва ВАТ «Бобровицький молокозавод».
З квітня 2006 року – перший заступник Бобровицького міського голови.
З листопада 2017 року - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Заміжня, має сина та доньку.

Особистий прийом громадян заступником міського голови здійснюється кожного понеділка та четверга.
Години прийому: з 9.00 до 13.00 год., з 14.00 до 17.00.
Місце проведення: 1-й поверх адмінбудинку, кабінет заступників міського голови.

Циба Сергій Миколайович,

заступник міського голови

Народився 13 жовтня 1966 року в с. Талалаївка Ніжинського району Чернігівської області.

З листопада 1984 року по 1986 рік проходив службу в Радянській армії.

Освіта вища, закінчив Ніжинський Ордена Трудового Червоного Прапора державний педагогічний інститут ім. М.Гоголя за спеціальністю російська мова та література.

Трудова діяльність:
З серпня 1990 року – вчитель російської мови та літератури Олександрівської середньої школи.
З серпня 1993 року – вчитель історії Олександрівської середньої школи.
З березня 1998 року – завідуючий організаційним відділом Бобровицької міської ради.
З грудня 1999 року – завідуючий організаційним відділом Бобровицької районної ради.
З липня 2011 року – заступник Бобровицького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Одружений, має сина та доньку.

Особистий прийом громадян заступником міського голови здійснюється кожний вівторок та п'ятницю.
Години прийому: з 9.00 до 13.00 год., з 14.00 до 17.00.
Місце проведення: 1-й поверх адмінбудинку, кабінет заступників міського голови.