Заступники міського голови

Данішевський Володимир Борисович,

перший заступник міського голови

Народився 05 жовтня 1963 року в м.Бровари Київської області.

З 1982 року по 1984 рік проходив службу в Радянській армії.
Освіта вища, закінчив Київський державний університет ім.Шевченка, за спеціальністю правознавство.

Трудова діяльність:
З 1989 по 1993 року – старший помічник прокурора Козелецького району.
З лютого 1994 року – прокурор Семенівського району.
З липня 1994 року – прокурор Козелецького району.
З 1998 по 2001 року – помічник прокурора Бобровицького району.
З 2001 по 2005 рік – прокурор Бахмацького району.
З 2005 по 2010 рік – прокурор Чернігівського району.
З 2014 по 2015 рік – заступник прокурора Чернігівської області.

Одружений, має сина.

Особистий прийом громадян першим заступником міського голови здійснюється кожного вівторка.
Години прийому: з 9.00 до 13.00 год., з 14.00 до 17.00.

Місце проведення: 1-й поверх адмінбудинку, кабінет першого заступника міського голови.

Петренко Юлія Вікторівна,

заступник міського голови

Народилася 24 лютого 1975 року в смт Сосниця Чернігівської області.

Освіта вища, закінчила Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку за спеціальністю "Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності", Харківський державний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва за спеціальністю "Облік і аудит", Національний аграрний університет за спеціальністю "Професійне навчання".

Трудова діяльність:

З 1998 року - викладач Бобровицького державного сільськогосподарського технікуму.
З 2002 по 2003 рік - завідувачка економічним відділенням Бобровицького державного сільськогосподарського технікуму.
З 2003 по 2020 рік - заступник директора з навчальної роботи ВП НУБіП України "Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової".
З 2020 по 2023 рік - заступник директора з навчально-виховної роботи ВСП "Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України".
З червня 2023 року - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Нагороджена знаком "Відмінник аграрної освіти та науки" ІІІ ступеня та нагрудним знаком "Відмінник освіти України".

Має сина.

Особистий прийом громадян  заступником міського голови здійснюється кожного четверга.
Години прийому: з 9.00 до 12.00 год., з 14.00 до 17.00.

Циба Сергій Миколайович,

заступник міського голови

Народився 13 жовтня 1966 року в с. Талалаївка Ніжинського району Чернігівської області.

З листопада 1984 року по 1986 рік проходив службу в Радянській армії.

Освіта вища, закінчив Ніжинський Ордена Трудового Червоного Прапора державний педагогічний інститут ім. М.Гоголя за спеціальністю російська мова та література.

Трудова діяльність:
З серпня 1990 року – вчитель російської мови та літератури Олександрівської середньої школи.
З серпня 1993 року – вчитель історії Олександрівської середньої школи.
З березня 1998 року – завідуючий організаційним відділом Бобровицької міської ради.
З грудня 1999 року – завідуючий організаційним відділом Бобровицької районної ради.
З липня 2011 року – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Одружений, має сина та доньку.

Особистий прийом громадян заступником міського голови здійснюється кожний вівторок та п'ятницю.
Години прийому: з 9.00 до 13.00 год., з 14.00 до 17.00.
Місце проведення: 1-й поверх адмінбудинку, кабінет заступників міського голови.