A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бобровицька міська рада
Чернігівська область, Бобровицький район

Склад

Список членів виконкому Бобровицької міської ради

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

1

Ковчежнюк Тетяна Миколаївна

  міський голова

2

Кучерина Василь Миколайович   перший заступник

3

Гринь Людмила Іванівна

  секретар ради

4

Петько Лариса Віталіївна

  заступник міського голови

5

Циба Сергій Миколайович

  заступник міського голови

6

Сонець Наталія Миколаївна

  секретар виконкому

7

Близнюк Олександр Васильович

  приватний підприємець

8

Ганжа Валентина Олексіївна

  представник благодійного фонду «Сила добра»

9

Захарченко Іван Андрійович

  заступник директора ТОВ «Земля і воля»

10

Коваль Юрій Миколайович

  начальник відділу містобудування, архітектури Бобровицької РДА

11

Литвин Тетяна Миколаївна

  директор Бобровицького  ліцею

12

Омеляшко Петро Іванович

  голова  Бобровицької районної організації УІіФДІЧЧ

13

Поддубна Ольга Тимофіївна

  голова районної ради ветеранів

14

Калюжна Ніна Миколаївна

  в.о. старости села Бригинці

15

Сморгін Оксана Василівна

  в.о. старости сіл: Гаврилівка, Запоріжжя, Українка

16

Вальченко Любов Миколаївна

  в.о. старости сіл: Горбачі, Зелене

17

Лесенко Дмитро Володимирович

  в.о. старости села Кобижча

18

Ягола Володимир Іванович

  в.о. старости сіл: Козацьке, Миколаїв

19

Сугоняко Тетяна Миколаївна

  в.о. старости села Марківці

20

Гавриленко Сергій Петрович

  в.о. старости сіл: Озеряни, Молодіжне, Майнівка, Плуг

21

Янок Наталія Миколаївна

  в.о. старости сіл: Олександрівка, Катеринівка, Лідин

22

Коросташивець Людмила Павлівна

  в.о. старости сіл: Осокорівка, Наумівка

23

Малашта Микола Іванович

  в.о. старости села Петрівка

24

Олешко Валентина Іванівна

  в.о. старости села Піски

25

Ярошенко Володимир Сергійович

  в.о. старости сіл: Рудьківка, Хомівці, Коношівка

26

Слива Наталія Григорівна

  в.о. старости сіл: Свидовець, Буглаки, Татарівка

27

Єреп Лідія Олексіївна

  в.о. старости села Стара Басань

28

Шкляревська Людмила Іванівна

  в.о. старости села Сухиня

29

Лавріненко Людмила Григорівна

  в.о. старости сіл: Щаснівка, Гарт, Осовець

30

Юхно Ганна Іванівна

  в.о. старости села Ярославка

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування