Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Сектор сім'ї, молоді та спорту

Відбувся шаховий турнір пам’яті М.Ф.Медведєва

13 квітня відбувався другий турнір пам’яті М.Ф.Медведєва, - тренера, який все своє життя присвятив популяризації гри в шахи.  У 1987 році в Центрі дитячої та юнацької творчості відкрився гурток з шахів, який очолив Михайло Федорович. У 1994 році в Бобровицькій ДЮСШ відкрилося відділення шахів і Михайло Медведєв став тренером з шахів. За час роботи виховав цілу плеяду шахістів, які здобували перемоги та призові місця в обласних змаганнях. Його вихованці захищали честь Чернігівської області у чемпіонаті України.

10:04 18.04.2024

Увага! Бобровицька міська рада продовжує набір на стажування до 21 квітня!

Якщо вам цікаво, як працює місцеве самоврядування, і ви прагнете творити зміни у нашій громаді, запрошуємо на двотижневе стажування у Бобровицьку міську раду за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Ви здобудете унікальний досвід, зазирнете за лаштунки роботи ради та побачите, як саме ухвалюють ключові рішення у місцевому органі влади. І можливо, це стане початком вашої кар’єри у врядуванні.

14:20 17.04.2024

Відбувся чемпіонат з настільного тенісу серед юнаків та дівчат

12 квітня в спортивному залі ВСП «Бобровицький фаховий коледж ім. О.Майнової НУБіП України» відбувся відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь 11 команд з Бобровицької міської та  Новобасанської сільської рад.

15:25 16.04.2024

Відбувся чемпіонат з шахів серед здобувачів освіти

29 березня в приміщенні ЗПО «Центр дитячої творчості» відбувся відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з шахів. У змаганнях взяли участь 11 команд з Бобровицької міської та  Новобасанської сільської рад. У першій групі серед дівчат перемогу здобула Катерина Теленченко з Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ст., друге місце виборола Катерина Лига (Озерянський  ЗЗСО І-ІІІ ст.), Софія Потьомкіна з Бобровицького ліцею - на третьому місці.

15:16 29.03.2024

Відбувся чемпіонат з шашок серед закладів загальної середньої освіти

26 березня в приміщенні ЗПО «Центр дитячої творчості» відбувся відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з шашок. У змаганнях взяли участь 11 команд з Бобровицької міської та  Новобасанської сільської рад.

16:53 28.03.2024

Бобровицька міська рада запрошує!

🔥 Запрошуємо на стажування до Бобровицької міської ради! Якщо вам цікаво, як працює місцеве самоврядування, і ви прагнете творити зміни у нашій громаді, запрошуємо на двотижневе стажування у Бобровицьку міську раду за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».     Ви здобудете унікальний досвід, зазирнете за лаштунки роботи ради та побачите, як саме ухвалюють ключові рішення у місцевому органі влади. І можливо, це стане початком вашої кар’єри у врядуванні.

15:23 27.03.2024

Чемпіонат громади з шахів

З 10 лютого по 16 березня 2024 року проводився чемпіонат Бобровицької міської ради з шахів серед чоловіків та жінок. Про напруженість боротьби говорить те, що від завершення останньої партії залежав розподіл усіх призових місць.

15:03 19.03.2024

Новини спорту

13-14 березня 2024 року в м. Київ відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юніорів до 21 року. У складі збірної команди Чернігівської області виступали троє вихованців Бобровицької ДЮСШ, які продемонстрували яскраву боротьбу та волю до перемоги.

14:55 19.03.2024

Перемоги важкоатлетів

02 березня 2024 року в м. Чернігів відбувся чемпіонат Чернігівської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 15 років та до 17 років. У змаганнях брали участь вихованці Бобровицької ДЮСШ.    У підсумку чемпіонами області стали: Тимофій Сотнік (у категорії + 81 кг); Яна Рибакова (59 кг); Наталія Мошковська (55 кг) та Таміла Трубаєва (64кг).  Срібну нагороду в категорії 61 кг виборов Олег Шидловський.   Бажаємо нових перемог!

16:04 05.03.2024

Спортивні новини

14 січня 2024 року в м. Носівка команда Боровицької ДЮСШ 2015 р.н. взяла участь у турнірі з футзалу. Обігравши ДЮСШ Прилуки та приватну  команду «Ніка», поступилися у півфіналі та грі за третє місце. Підсумок - 4 місце.

17:17 16.02.2024