Відділ сім'ї, молоді та спорту

Відкритий кубок Бобровицької міської ради з футболу

Впродовж серпня-вересня відбувалися ігри відкритого кубка Бобровицької міської ради з футболу. На стадії 1/4 фіналу в двохматчових протистояннях ФК «Стара Басань» перемогла футбольну команду «Кобижча», ФК «Супій» с.Новий Биків здолав «ДЮСШ-Вороньки» с.Вороньки, м.Бобровиця та ФК «Єдність» с.Макарівка здобула перемогу над ФК «Прогрес» с. Мирне. На стадії півфіналів футбольні команди «Стара Басань» та «Єдність» впевнено перемогли суперників із ФК «Юність» с.Нова Басань та ФК «Супій» відповідно та вийшли до фіналу.

10:16 29.09.2020

Чемпіони Києва

У наші дні важко уявити, що колись в Бобровиці був популярний хокей і щонеділі матчі між командою центральної частини міста і командою цукрового заводу збирали  юрби глядачів. Переважна більшість хлопчиків в ті часи мріяли про власні ковзани і ключку.Це захоплення збереглось і до нашого часу. Так, 25.07.2020 року хокейна команда м. Бобровиці «Легіон» завоювала золоті медалі на відкритому чемпіонаті м. Києва, сезону 2019-2020 років, що проводила НХЛ (Нічна Хокейна Ліга Києва) в дивізіоні «Любитель». Нічна Хокейна Ліга була організована в 2002 році. Свою назву ця ліга отримала тому, що матчі і тренування відбуваються з 6 до 9 години ранку та  з 21 до 01 години ночі. По-перше, можна знайти вільний лід, а по-друге це дешевше.

11:14 10.08.2020

Футбольні новини

26 липня відбулися ігри четвертого туру відкритого чемпіонату Бобровицької міської ради з футболу. У с. Макарівка місцева команда ФК «Єдність» приймала команду ФК «Вороньки-ДЮСШ» (м. Бобровиця, с. Вороньки). У першому таймі на футбольному полі була рівна гра. Тільки на 44 хвилині після удару Артура Самойленка команда господарів повела у рахунку. Після перерви більш досвідчені гравці команди «Єдність» с.Макарівка зуміли забити ще три м’ячі та зафіксували кінцевий рахунок гри 4:0. Голи забивали Євгеній Супрун, Юрій Єременок та Максим Лола.

10:19 27.07.2020

Футбольні новини.

19 липня відбулися ігри третього туру відкритого чемпіонату Бобровицької міської ради з футболу. У с. Кобижча місцева команда ФК «Кобижча» приймала команду ФК «Вороньки-ДЮСШ» (м. Бобровиця, с. Вороньки). На початку першого тайму команди обмінялися влучними ударами, але в кінці тайму впродовж 5 хвилин кобижчанці забили три м’ячі та впевнено довели гру до перемоги з рахунком 7:2. У господарів голи забивали Олександр Заїка, двічі Роман Шостка, Дмитро Васечко, Павло Шостка, Вадим Розчепій, Ілля Галій. У гостей двічі відзначився Володимир Сюр.

16:07 22.07.2020

Футбольні новини

12 липня відбулися ігри другого туру відкритого чемпіонату Бобровицької міської ради з футболу. У с.Кобижча місцева команда ФК «Кобижча» приймала команду ФК «Єдність» с.Макарівка. У першому таймі після двох влучних ударів Лоли Максима команда гостей повела у рахунку. У другому таймі господарі після ударів Шостки Романа та Шостки Павла зуміли зрівняти рахунок. Але у кінці гри Лола Максим забив свій третій м’яч, а Проценко Микола закріпив перемогу команди ФК «Єдність» з рахунком 4:2. У м.Бобровиця зустрічалися команди ФК «Вороньки-ДЮСШ» (м.Бобровиця, с.Вороньки) та ФК «Прогрес» (с.Мирне). Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь команди гостей (гол забив Заболотний Іван). У другому таймі після влучного удару Удода Максима команда господарів зрівняла рахунок. І все таки в кінці гри, більш досвідчена команда «Прогрес»,  після м’яча забитого Зелюнько Антоном зуміла здобути перемогу з рахунком 2:1.

10:08 13.07.2020

Футбольний сезон розпочато

5 липня стартував відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з футболу. З нагоди початку чемпіонату під звуки Гімну України було піднято Державний Прапор України. У першій грі, яка відбулася у м. Бобровиця зустрілися команди «ДЮСШ-Вороньки» (м. Бобровиця, с. Вороньки) та «Юність» (с. Нова Басань). З рахунком 4:0, забивши у кожному таймі по 2 м’ячі впевнену перемогу здобула команда «ДЮСШ-Вороньки».

10:54 06.07.2020

Відкритий кубок Бобровицької міської ради з паркового волейболу

З нагоди Дня молоді, 27 червня, на волейбольному майданчику міського пляжу відбулися змагання відкритого кубку Бобровицької міської ради з пляжного волейболу (4х4). Три команди з Бобровиці, дві з смт.Десна та команда Козельця визначали найсильнішого. Від імені Бобровицької міської ради учасників привітав начальник відділу сім’ї, молоді та спорту міської ради Валентин Кравченко.

12:23 30.06.2020

Відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з футзалу

З  26 січня і по 16 лютого 2020 року у спортивному залі Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової відбулися ігри відкритого чемпіонату Бобровицької міської ради з футзалу. Дев’ять команд визначали найсильнішого.

17:00 18.02.2020