Сектор сім'ї, молоді та спорту

Перемоги важкоатлетів.

02 березня 2024 року в м. Чернігів відбувся чемпіонат Чернігівської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 15 років та до 17 років. У змаганнях брали участь вихованці Бобровицької ДЮСШ.    У підсумку чемпіонами області стали: Тимофій Сотнік (у категорії + 81 кг); Яна Рибакова (59 кг); Наталія Мошковська (55 кг) та Таміла Трубаєва (64кг).  Срібну нагороду в категорії 61 кг виборов Олег Шидловський.   Бажаємо нових перемог!

16:04 05.03.2024

Спортивні новини

14 січня 2024 року в м. Носівка команда Боровицької ДЮСШ 2015 р.н. взяла участь у турнірі з футзалу. Обігравши ДЮСШ Прилуки та приватну  команду «Ніка», поступилися у півфіналі та грі за третє місце. Підсумок - 4 місце.

17:17 16.02.2024

Запрошуємо взяти участь у опитуванні!

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.

15:31 24.12.2023

Солодкі подарунки для дітей

25 грудня із більшістю вірян християнського світу ми будемо святкувати найбільше свято року - Різдво Христове.  Кожна людина надає особливого змісту цьому святу, адже це час, коли ми вітаємо один одного, висловлюємо найтепліші побажання, наповнені очікуванням дива, душевного тепла і надії.

11:50 19.12.2023

Обговорено питання протидії торгівлі людьми та запобігання насильству

5 грудня в міській раді відбулася зустріч з представниками виконавчих органів влади та старостами, яку ініціював Чернігівський громадський комітет захисту прав людини. У заході взяли участь представниці ГУ Національної соціальної сервісної служби у Чернігівській області, Служби у справах дітей Чернігівської ОВА, Чернігівського обласного центру соціальних служб та УПД ГУНП в Чернігівській області.

16:45 05.12.2023

Що таке психологічне насильство?

Чи доводилося вам чути такі або подібні фрази? «Я забороняю тобі бачитися з друзями», «Якщо не покажеш свої месенджери, ти мене не любиш», «Ти дурний/-а для цього». Можливо, над вами скоюють психологічне насильство. Нагадуємо, що ніхто не заслуговує на насильство, навіть якщо ви відчуваєте, що в чомусь винні.

15:51 29.11.2023

Насильство – це не ок!

У рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» нагадуємо про проблеми подолання різних форм домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Однією з форм домашнього насильства є фізичне. Це порушення закону, яке проявляється у різних видах: від побоїв до обмеження свободи та примусового вживання шкідливих речовин.

15:41 29.11.2023

Працівники міської ради вдосконалили навички по роботі з молоддю

З 7 по 9 листопада в приміщенні  Ніжинської районної державної адміністрації відбувся базовий тренінг в рамках програми «Молодіжний працівник». У заході взяли участь Валентин Кравченко, завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту міської ради, та головний спеціаліст сектору Олена Куриленко.

11:10 10.11.2023

Перемоги бобровичан

14-15 жовтня в м. Салоніки (Греція) відбувся чемпіонат Європи серед чоловіків з боротьби Кураш. Збірну України у ваговій категорії до 90кг представляв вихованець Бобровицької ДЮСШ Максим САЧЕНКО, який продемонстрував яскраву боротьбу та волю до перемоги. У підсумку - бронзова нагорода. Вітаємо спортсмена з чудовим результатом та бажаємо нових перемог!

14:42 19.10.2023