Відділ сім'ї, молоді та спорту

Чемпіони Києва

У наші дні важко уявити, що колись в Бобровиці був популярний хокей і щонеділі матчі між командою центральної частини міста і командою цукрового заводу збирали  юрби глядачів. Переважна більшість хлопчиків в ті часи мріяли про власні ковзани і ключку.Це захоплення збереглось і до нашого часу. Так, 25.07.2020 року хокейна команда м. Бобровиці «Легіон» завоювала золоті медалі на відкритому чемпіонаті м. Києва, сезону 2019-2020 років, що проводила НХЛ (Нічна Хокейна Ліга Києва) в дивізіоні «Любитель». Нічна Хокейна Ліга була організована в 2002 році. Свою назву ця ліга отримала тому, що матчі і тренування відбуваються з 6 до 9 години ранку та  з 21 до 01 години ночі. По-перше, можна знайти вільний лід, а по-друге це дешевше.

11:14 10.08.2020

Футбольні новини

26 липня відбулися ігри четвертого туру відкритого чемпіонату Бобровицької міської ради з футболу. У с. Макарівка місцева команда ФК «Єдність» приймала команду ФК «Вороньки-ДЮСШ» (м. Бобровиця, с. Вороньки). У першому таймі на футбольному полі була рівна гра. Тільки на 44 хвилині після удару Артура Самойленка команда господарів повела у рахунку. Після перерви більш досвідчені гравці команди «Єдність» с.Макарівка зуміли забити ще три м’ячі та зафіксували кінцевий рахунок гри 4:0. Голи забивали Євгеній Супрун, Юрій Єременок та Максим Лола.

10:19 27.07.2020

Футбольні новини.

19 липня відбулися ігри третього туру відкритого чемпіонату Бобровицької міської ради з футболу. У с. Кобижча місцева команда ФК «Кобижча» приймала команду ФК «Вороньки-ДЮСШ» (м. Бобровиця, с. Вороньки). На початку першого тайму команди обмінялися влучними ударами, але в кінці тайму впродовж 5 хвилин кобижчанці забили три м’ячі та впевнено довели гру до перемоги з рахунком 7:2. У господарів голи забивали Олександр Заїка, двічі Роман Шостка, Дмитро Васечко, Павло Шостка, Вадим Розчепій, Ілля Галій. У гостей двічі відзначився Володимир Сюр.

16:07 22.07.2020

Футбольні новини

12 липня відбулися ігри другого туру відкритого чемпіонату Бобровицької міської ради з футболу. У с.Кобижча місцева команда ФК «Кобижча» приймала команду ФК «Єдність» с.Макарівка. У першому таймі після двох влучних ударів Лоли Максима команда гостей повела у рахунку. У другому таймі господарі після ударів Шостки Романа та Шостки Павла зуміли зрівняти рахунок. Але у кінці гри Лола Максим забив свій третій м’яч, а Проценко Микола закріпив перемогу команди ФК «Єдність» з рахунком 4:2. У м.Бобровиця зустрічалися команди ФК «Вороньки-ДЮСШ» (м.Бобровиця, с.Вороньки) та ФК «Прогрес» (с.Мирне). Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь команди гостей (гол забив Заболотний Іван). У другому таймі після влучного удару Удода Максима команда господарів зрівняла рахунок. І все таки в кінці гри, більш досвідчена команда «Прогрес»,  після м’яча забитого Зелюнько Антоном зуміла здобути перемогу з рахунком 2:1.

10:08 13.07.2020

Футбольний сезон розпочато

5 липня стартував відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з футболу. З нагоди початку чемпіонату під звуки Гімну України було піднято Державний Прапор України. У першій грі, яка відбулася у м. Бобровиця зустрілися команди «ДЮСШ-Вороньки» (м. Бобровиця, с. Вороньки) та «Юність» (с. Нова Басань). З рахунком 4:0, забивши у кожному таймі по 2 м’ячі впевнену перемогу здобула команда «ДЮСШ-Вороньки».

10:54 06.07.2020

Відкритий кубок Бобровицької міської ради з паркового волейболу

З нагоди Дня молоді, 27 червня, на волейбольному майданчику міського пляжу відбулися змагання відкритого кубку Бобровицької міської ради з пляжного волейболу (4х4). Три команди з Бобровиці, дві з смт.Десна та команда Козельця визначали найсильнішого. Від імені Бобровицької міської ради учасників привітав начальник відділу сім’ї, молоді та спорту міської ради Валентин Кравченко.

12:23 30.06.2020

Відкритий чемпіонат Бобровицької міської ради з футзалу

З  26 січня і по 16 лютого 2020 року у спортивному залі Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової відбулися ігри відкритого чемпіонату Бобровицької міської ради з футзалу. Дев’ять команд визначали найсильнішого.

17:00 18.02.2020