29.09.2020

розпорядженням міського
                                                                                           голови від 29.09.2020 року
                                                                                            № 316 -ос

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Вимоги до кандидата:

- громадянство України;

- повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра;

- стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше 5 років;

- знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування;

- володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків;

-володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Для участі у конкурсі подаються документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-           автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-           копію паспорта громадянина України;

-           копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-           копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на день  подання;

-           мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Додаткова інформація:

1. Документи на конкурс приймаються протягом 20 робочих днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

2. Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефоном (відділ правового забезпечення та кадрової роботи міської ради) 2-53-50 або під час особистого прийому за адресою: вул. Незалежності, 46,  м. Бобровиця.

Відділ правового забезпечення та кадрової роботи міської ради здійснює прийом документів для участі в конкурсі за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (кабінет 31, другий поверх адмінприміщення міської ради).

розпорядженням міського
                                                                                              голови від 29.09.2020 року
                                                                                             № 316-ос

Умови конкурсу
на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бобровицької міської ради»

1. Громадянство України.

2. Повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра.

3. Стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше 5 років.

4. Знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування.

5. Володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків.

6. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.