Регуляторна діяльність

Повідомлення про оприлюднення

проєкту регуляторного акта - рішення Бобровицької міської ради «Про затвердження Порядку  розміщення зовнішніх  рекламних засобів (реклами)  на території Бобровицької міської  територіальної громади»

12:02 12.06.2023

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету міської ради

«Про встановлення тарифів на проїзд на  автобусних маршрутах  загального користування (в режимі маршрутного таксі) по с. Кобижча»  та аналіз  регуляторного впливу до нього.      Проєктом передбачається встановлення економічно обґрунтованих тарифів на проїзд на автобусних маршрутах загального користування  (в режимі маршрутного таксі).        Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються міською радою протягом  30 днів, з дня оприлюднення  повідомлення на сайті міської ради,  за адресою: 17400, м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (1 поверх,   відділ економіки, регуляторної діяльності та інвестицій) у письмовому та/або електронному вигляді на електронну адресу https://bobrovycka-gromada.gov.ua).         Із зазначеним   проєктом та аналізом регуляторного впливу до нього можна ознайомитись на офіційному сайті Бобровицької міської ради (розділ «Регуляторна діяльність»)    за посиланням https://bobrovycka-gromada.gov.ua).

15:29 24.02.2023

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету міської ради

«Про встановлення тарифів на проїзд на автобусних маршрутах загального користування (в режимі маршрутного таксі» по м. Бобровиця та аналіз  регуляторного впливу до нього.       Зауваження та пропозиції до зазначених проєктів приймаються міською радою протягом  30 днів, з дня оприлюднення цього повідомлення на сайті міської ради,  за адресою: 17400, м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (1 поверх,   відділ економіки та комунального майна).       Із зазначеними   проєктами та аналізами регуляторного впливу до них можна ознайомитись на офіційному сайті Бобровицької міської ради (розділ «Регуляторна діяльність»)    за посиланням https://bobrovycka-gromada.gov.ua).

15:16 20.09.2022

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та суб’єктів господарювання, Бобровицька міська  рада повідомляє про оприлюднення на офіційному сайті Бобровицької   ради  https://bobrovycka-gromada.gov.ua  проєкту рішення Бобровицької міської  ради «Про затвердження  технічної документації  з нормативної грошової оцінки  земель  населених пунктів  Бобровицької міської  ради  Чернігівської  області»  та аналіз регуляторного впливу. Розробник проєкту рішення: Виконавчий комітет Бобровицької міської ради. Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту рішення за адресою: вул. Незалежності,46 м.Бобровиця Ніжинський р-н, Чернігівська область, Бобровицька міська рада.

09:01 14.02.2022

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

16:00 13.01.2022

В рамках судової справи №0940/2301/18 Верховним судом сформовано висновок про те, що рішення ОМС про встановлення місцевих податків і зборів не вважаються регуляторними актами.

11:54 11.01.2022

Повідомлення про оприлюднення проєктів   рішень виконавчого комітету  міської ради:

Повідомлення про оприлюднення проєктів   рішень виконавчого комітету  міської ради: - «Про встановлення тарифів на проїзд на  автобусних маршрутах  загального користування (в режимі маршрутного таксі) по с. Кобижча»; - «Про встановлення тарифів на проїзд на автобусних маршрутах загального користування (в режимі маршрутного таксі» по м.Бобровиця та аналізи  регуляторного впливу до них.          Зауваження та пропозиції до зазначених проєктів приймаються міською радою протягом  30 днів, з дня оприлюднення цього повідомлення на сайті міської ради,  за адресою: 17400, м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (1 поверх,   відділ економіки та комунального майна).                 Із зазначеними   проєктами та аналізами регуляторного впливу до них можна ознайомитись на офіційному сайті Бобровицької міської ради (розділ «Регуляторна діяльність»)    за посиланням https://bobrovycka-gromada.gov.ua).                                                                                    Міська рада

13:00 24.09.2021

Проєкт рішення виконкому

Про встановлення тарифів на проїзд на автобусних маршрутах загального користування ( в режимі маршрутного таксі) по с. Кобижча

12:58 24.09.2021

Проєкт рішення виконкому

Про встановлення тарифів на проїзд на автобусних маршрутах загального користування (в режимі маршрутного таксі) по м.Бобровиця

12:55 24.09.2021

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ