Регуляторна діяльність

Повідомлення про оприлюднення проєктів   рішень виконавчого комітету  міської ради:

Повідомлення про оприлюднення проєктів   рішень виконавчого комітету  міської ради: - «Про встановлення тарифів на проїзд на  автобусних маршрутах  загального користування (в режимі маршрутного таксі) по с. Кобижча»; - «Про встановлення тарифів на проїзд на автобусних маршрутах загального користування (в режимі маршрутного таксі» по м.Бобровиця та аналізи  регуляторного впливу до них.          Зауваження та пропозиції до зазначених проєктів приймаються міською радою протягом  30 днів, з дня оприлюднення цього повідомлення на сайті міської ради,  за адресою: 17400, м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (1 поверх,   відділ економіки та комунального майна).                 Із зазначеними   проєктами та аналізами регуляторного впливу до них можна ознайомитись на офіційному сайті Бобровицької міської ради (розділ «Регуляторна діяльність»)    за посиланням https://bobrovycka-gromada.gov.ua).                                                                                    Міська рада

13:00 24.09.2021

Проєкт рішення виконкому

Про встановлення тарифів на проїзд на автобусних маршрутах загального користування ( в режимі маршрутного таксі) по с. Кобижча

12:58 24.09.2021

Проєкт рішення виконкому

Про встановлення тарифів на проїзд на автобусних маршрутах загального користування (в режимі маршрутного таксі) по м.Бобровиця

12:55 24.09.2021

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

10:27 02.04.2021

Проєкт рішення міської ради

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Бобровицької міської ради Чернігівської області

10:25 02.04.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

проєкту   рішення міської ради   «Про   організацію сезонної, святкової  виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на  підвідомчій території Бобровицької міської ради» та аналізу регуляторного впливу до нього.   Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються міською радою протягом  30 днів, з дня оприлюднення цього повідомлення на сайті міської ради та за адресою: 17400, м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (1 поверх, загальний відділ).   Із зазначеним   проєктом та аналізом регуляторного впливу до нього можна ознайомитись на офіційному сайті Бобровицької міської ради (розділ «Регуляторна діяльність»)    за посиланням https://bobrovycka-gromada.gov.ua).

14:31 16.02.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

проєкту   рішення міської ради   «Про надання платних послуг закладів  відділу культури та туризму Бобровицької міської ради» та аналізу регуляторного впливу до нього.          Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються міською радою протягом  30 днів, з дня оприлюднення цього повідомлення на сайті міської ради та за адресою: 17400, м.Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (1 поверх, загальний відділ).                 Із зазначеним   проєктом та аналізом регуляторного впливу до нього можна ознайомитись на офіційному сайті Бобровицької міської ради (розділ «Регуляторна діяльність»)    за посиланням https://bobrovycka-gromada.gov.ua).

12:14 16.02.2021

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення виконавчого комітету Бобровицької міської ради «Про встановлення тарифу на проїзд на внутришньоміських автобусних маршрутах загального користування (в режимі маршрутного таксі) (Доопрацьований, попередній аналіз регуляторного впливу проекту оприлюднено 13.03.2020 року)»

12:00 08.05.2020