Житлова комісія

До уваги мешканців підвідомчої території Бобровицької міської ради

Згідно з п. 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 щорічно, з 1 жовтня по 31 грудня, проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Бобровицької міської ради.

Перереєстрацію зобов’язані пройти всі особи, що перебувають на квартирному обліку.

Для перереєстрації необхідно подати такі документи:

• заява;
  • копії документів, що посвідчують особу громадянина та членів його сім’ї;
  • копії документів про присвоєння ідентифікаційного номера громадянинові та членам його сім’ї (включаючи неповнолітніх дітей);
  • копії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей;
  • довідка про реєстрацію місця проживання громадянина та членів його сім’ї (Додаток № 13 (по місцю реєстрації));
  • копії документів, що підтверджують право громадянина та членів його сім’ї на надання пільг під час взяття на облік ( за наявності);
  • копії свідоцтва про одруження  або  розірвання шлюбу (рішення суду);
  • довідка з місця роботи про займану посаду із зазначенням терміну роботи на посаді та інформацією про перебування (не перебування) на квартирному обліку за місцем роботи.

При необхідності можуть бути витребувані й інші документи.

Прийом документів буде здійснюватись щовівторка, з 9.00  до 13.00 години, в приміщенні Бобровицької міської ради за адресою:  м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46 (ІІ поверх, відділ правового забезпечення та кадрової роботи).

Тел. для довідок: 2-53-50