Відділ культури та туризму

Гайда до пригод у бібліотеці!

Свіжий вітер дитячої енергії оживив стіни Публічної бібліотеки, коли до неї  завітали діти з Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Г. Тичини. Місце, де  література поєднується з безмежним світом дитячих фантазій, стало місцем для незабутніх моментів, наповнених захоплюючими пригодами та навчанням.

10:53 13.04.2024

Благодійний фонд «Рокада» допоміг облаштувати простір Публічної бібліотеки

Завдяки тісній співпраці міської ради із Благодійною організацією «Благодійний фонд «Рокада» проводиться значна робота, спрямована на покращення матеріальної бази КЗ «Публічна бібліотека». Зокрема, Публічна бібліотека виграла грант на облаштування безпечного простору на базі бібліотеки для дітей.

14:03 26.03.2024

Навчання цифровій грамотності

Продовжуємо проводити навчання цифровій грамотності людей елегантного віку в Публічній бібліотеці, яких впродовж березня проведено 13. Сьогодні на індивідуальних заняттях навчались користуватись застосунком Helsi. Це медичний онлайн-сервіс, що допомагає отримати всі необхідні медичні послуги без виходу з дому.

16:17 25.03.2024

9 березня 2024 року в с. Макарівка відбувся благодійний концерт "Шана українській жінці".

Концертну програму підготували учасники народного аматорського  ансамблю "Калина" (кер. Віра СЕМЕНЕНКО, акомпаніатор Микола ЛОБОДА). Ведучими заходу були Галина СМІЯН, а також учні Макарівської гімназії: Валентина КАС'ЯНЧИК та Назар СЕМЕНЕНКО. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників, які віддали своє життя за Україну. Учасниці ансамблю ніжно, з любов'ю дарували глядачам пісні, присвячені Жінці; душевно заворожували співом про кохання, про захисників України. Зворушливо продекламувала вірш, присвячений Мамі, Галина СМІЯН. Гуморески Павла ГЛАЗОВОГО майстерно виконав учень 8-го класу Олександр ШИДЛОВСЬКИЙ. На благодійному концерті було зібрано 7450 грн на підтримку ЗСУ. Разом до перемоги!🇺🇦

19:50 11.03.2024

8-го береня, в День боротьби за права жінок у Пісківському сільському будинку культури відбувся благодійний захід на підтримку ЗСУ.

Щиро привітала всіх зі святом староста села Валентина ОЛЕШКО та вручила всім жінкам , дружинам чиї чоловіки та сини відстоюють мир в Україні пам'ятні подарунки від директора фермерського господарства "Незалежність" Ігоря САХНА. Тридцять найкращих номерів з свого репертуару подарували учасники художньої самодіяльності своїм односельцям.Щирими оплесками зустрічали пісківчани дитячі танцювальні колективи місцевого закладу культури керівник - Анастасія ТКАЛІЧ, музичні номери від Артема КВІТИ, Віталія ЄМЦЯ, Яни ІЩУК. Розмаїттям  костюмів та прекрасним виконанням зачарував присутніх вокальний жіночий ансамбль "Надія". Керівник - директор сільського будинку культури Олена КУЩ.В її виконанні прозвучав щемливий вірш "Жінко,чого ви плачете?".

19:44 11.03.2024

У Бобровицькій публічній бібліотеці відбувся тренінг для дівчат та жінок на тему: «Внутрішні опори, як ресурсність у військовий час для жінок».

Психологиня Благодійного фонду "Рокада" м.Чернігів Олександра Сердюк розповіла які внутрішні опори бувають та як знайти кожній із нас свою опору. На тренінгу з’ясували з яких частин складаються внутрішні опори та чим їх можна посилювати і де "черпати" ресустність.   На практиці провели вправу «Ресурсний ромб балансу Нассарта», завдяки якому з'ясували, як потрібно розпоряджатися власним часом:

09:35 08.03.2024

Шановні жителі громади!

ГО «Місто майбутнього» оголосила про третій етап проєкту збору пластикових кришечок для переробки на потреби ЗСУ. Наша Публічна бібліотека є офіційною локацією по збору пластику на мапі України, і ми вже готові відправити до Одеси десятки кілограмів пластику, що назбирали,  дякуючи усім небайдужим жителям бобровиччини, які доєдналися до збору пластикових кришечок для придбання БПЛ для ЗСУ .

11:39 28.02.2024

Очевидці окупації поділилися спогадами

Два роки тому, 24 лютого 2022 року,  ворожі війська вторглися на територію України і поступово почали захоплювати значні частини Чернігівської області. Були зайняті загарбниками і села Бобровицької громади. Сьогодні в Бобровицькій бібліотеці відбувся круглий стіл «Окупація. Свідчення очевидців», приурочений до другої річниці російської окупації Чернігівської області.

15:14 23.02.2024

Ми змінюємо світ, а світ змінює нас

У 2024 році продовжуємо проводити навчання з цифрової грамотності для всіх бажаючих, адже «Цифрова освіта для людей поважного віку» - це важливий соціальний проєкт, особливо у військовий час. Учасники зустрічей не лише навчаються користуватися соцмережами, месенджерами і онлайн послугами, але і дізнаються про багато корисних функцій у їхніх мобільних пристроях.

15:33 20.02.2024