Відділ культури та туризму

"Новорічний дитячий ранок"

4 січня у приміщенні міського будинку культури силами наших найменших талантів було проведено благодійний концерт "Новорічний дитячий ранок". У заході взяли участь вихованці Центру дитячої творчості, Бобровицької школи мистецтв та міського будинку культури. Дякуємо нашим юним талантам за святковий захід та подаровану радість. У ході свята вдалось зібрати 5 тис. 680 грн, які будуть спрямовані на забезпечення потреб ЗСУ.

09:14 05.01.2023

Вітаємо з перемогою юного гитариста Сергейчик Максима і викладача Тетяну Думенко! Бажаємо наснаги, натхнення, позитивних емоцій та справжніх новорічних чудес! Успіхів тобі і твоєму викладачу та нових яскравих перемог!

16:10 04.01.2023

Запрошуємо на Різдвяну благодійну виставку-ярмарку на підтримку ЗСУ

Запрошуємо на Різдвяну благодійну виставку-ярмарку на підтримку ЗСУ. Ви зможете насолодитися творчістю місцевих майстрів у різноманітних техніках: декоративний розпис; макраме; миловаріння; квілінг та ін.

14:28 28.12.2022

Наближається Новий Рік! Всі очікують Новорічного дива! Влаштуйте дітям цікаве свято до Нового року! Запросіть у гості Діда Мороза та Снігуроньку і подаруйте казковий настрій своїй малечі! Вартість замовлення – 250 гривень (зібрані кошти підуть на допомогу ЗСУ).

10:54 26.12.2022

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ДОРОСЛИХ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Запрошуємо всіх бажаючих НА МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ДОРОСЛИХ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА (техніка акварельного живопису), який відбудеться в Будинку Культури 24.12 (субота) з 14 до 15 години. Обов'язковий запис за телефоном +380730903264 або +380509461378 - Бушмич Валентина Іванівна. Ціна - донат. Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу ЗСУ. Також для дітей середнього і старшого шкільного віку відбудеться МАЙСТЕР-КЛАС З РОЗПИСУ ДЕРЕВ'ЯНИХ ПІДВІСОК "ЯНГОЛОТЕРАПІЯ" та з ВИГОТОВЛЕННЯ СНІЖИНОК В ТЕХНІЦІ КВІЛІНГ "ЗАВІРЮХА". Записатися можна за телефоном 0962014592 (Адаменко Анна), дата буде обрана після набору людей в групи.

15:30 22.12.2022

Працівники КЗ "Публічна бібліотека" взяли участь у благодійній Різдвяній Виставці-Ярмарку

У День Святого Миколая працівники КЗ "Публічна бібліотека" взяли участь у благодійній Різдвяній Виставці-Ярмарку, організованій відділом культури та туризму міської ради. На виставці були представлені авторські новорічні іграшки від майстрині - директора Публічної бібліотеки Лесі Циби. Ялинкові прикраси створені її руками викликали у душах тепло, а на обличчі - світлу посмішку. До речі, іграшки, які сподобалися відвідувачі могли придбати. Також бібліотекарі приготували на ярмарок різноманітні страви, смаколики та провели святкову безпрограшну лотерею. Виручені від продажу кошти, підуть на потреби Збройних Сил України.

15:08 20.12.2022

«Зимова круговерть»

День Святого Миколая є найулюбленіше свято усіх діток. Адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов. Напевно, кожна дитина цими днями найбільше чекає Святого Миколая, який щедро дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, леліє в дитячих серцях світлі почуття доброти, радості і втіхи. А цього року найзаповітнішим бажанням кожної дитини є ПЕРЕМОГА.

10:50 20.12.2022

У бібліотеці проходять новорічні майстер-класи

У бібліотеці проходять новорічні майстер-класи, які проводить майстриня, директор КЗ "Публічна бібліотека" Леся Циба. Минулої суботи відбувся майстер-клас для дітей "Новорічні іграшки". Учасники заходу із задоволенням поринули у вир творчості та фантазії, створюючи дивовижні святкові прикраси. Діти залишилися дуже задоволені, адже цьогоріч на їхніх ялинках красуватимуться нові іграшки, зроблені власноруч. Нагадуємо, що 21 грудня о 13.00 відбудеться майстер-клас для дорослих "Новорічний декупаж". Запрошуємо всіх бажаючих!

12:39 19.12.2022

Захід з нагоди 145- річчя від дня народження М.Леонтовича

13 грудня викладачі Бобровицької школи мистецтв провели захід з нагоди 145- річчя від дня народження Миколи Леонтовича. Багато цікавих фактів з життя і творчої діяльності композитора дізнались присутні. От чи замислювались ви чому у січні, на щедрівки, прилетіла ластівочка?... Тож відвідуйте наші заходи- будете дізнаватись багато цікавого.

12:37 15.12.2022