Відділ культури та туризму

9 березня 2024 року в с. Макарівка відбувся благодійний концерт "Шана українській жінці".

Концертну програму підготували учасники народного аматорського  ансамблю "Калина" (кер. Віра СЕМЕНЕНКО, акомпаніатор Микола ЛОБОДА). Ведучими заходу були Галина СМІЯН, а також учні Макарівської гімназії: Валентина КАС'ЯНЧИК та Назар СЕМЕНЕНКО. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників, які віддали своє життя за Україну. Учасниці ансамблю ніжно, з любов'ю дарували глядачам пісні, присвячені Жінці; душевно заворожували співом про кохання, про захисників України. Зворушливо продекламувала вірш, присвячений Мамі, Галина СМІЯН. Гуморески Павла ГЛАЗОВОГО майстерно виконав учень 8-го класу Олександр ШИДЛОВСЬКИЙ. На благодійному концерті було зібрано 7450 грн на підтримку ЗСУ. Разом до перемоги!🇺🇦

19:50 11.03.2024

8-го береня, в День боротьби за права жінок у Пісківському сільському будинку культури відбувся благодійний захід на підтримку ЗСУ.

Щиро привітала всіх зі святом староста села Валентина ОЛЕШКО та вручила всім жінкам , дружинам чиї чоловіки та сини відстоюють мир в Україні пам'ятні подарунки від директора фермерського господарства "Незалежність" Ігоря САХНА. Тридцять найкращих номерів з свого репертуару подарували учасники художньої самодіяльності своїм односельцям.Щирими оплесками зустрічали пісківчани дитячі танцювальні колективи місцевого закладу культури керівник - Анастасія ТКАЛІЧ, музичні номери від Артема КВІТИ, Віталія ЄМЦЯ, Яни ІЩУК. Розмаїттям  костюмів та прекрасним виконанням зачарував присутніх вокальний жіночий ансамбль "Надія". Керівник - директор сільського будинку культури Олена КУЩ.В її виконанні прозвучав щемливий вірш "Жінко,чого ви плачете?".

19:44 11.03.2024

У Бобровицькій публічній бібліотеці відбувся тренінг для дівчат та жінок на тему: «Внутрішні опори, як ресурсність у військовий час для жінок».

Психологиня Благодійного фонду "Рокада" м.Чернігів Олександра Сердюк розповіла які внутрішні опори бувають та як знайти кожній із нас свою опору. На тренінгу з’ясували з яких частин складаються внутрішні опори та чим їх можна посилювати і де "черпати" ресустність.   На практиці провели вправу «Ресурсний ромб балансу Нассарта», завдяки якому з'ясували, як потрібно розпоряджатися власним часом:

09:35 08.03.2024

Шановні жителі громади!

ГО «Місто майбутнього» оголосила про третій етап проєкту збору пластикових кришечок для переробки на потреби ЗСУ. Наша Публічна бібліотека є офіційною локацією по збору пластику на мапі України, і ми вже готові відправити до Одеси десятки кілограмів пластику, що назбирали,  дякуючи усім небайдужим жителям бобровиччини, які доєдналися до збору пластикових кришечок для придбання БПЛ для ЗСУ .

11:39 28.02.2024

Очевидці окупації поділилися спогадами

Два роки тому, 24 лютого 2022 року,  ворожі війська вторглися на територію України і поступово почали захоплювати значні частини Чернігівської області. Були зайняті загарбниками і села Бобровицької громади. Сьогодні в Бобровицькій бібліотеці відбувся круглий стіл «Окупація. Свідчення очевидців», приурочений до другої річниці російської окупації Чернігівської області.

15:14 23.02.2024

Ми змінюємо світ, а світ змінює нас

У 2024 році продовжуємо проводити навчання з цифрової грамотності для всіх бажаючих, адже «Цифрова освіта для людей поважного віку» - це важливий соціальний проєкт, особливо у військовий час. Учасники зустрічей не лише навчаються користуватися соцмережами, месенджерами і онлайн послугами, але і дізнаються про багато корисних функцій у їхніх мобільних пристроях.

15:33 20.02.2024

Вітаємо хореографічний колектив «Спалах»!

3 лютого у м. Прилуки відбувся XXIII Міжнародний молодіжний фестиваль-конкурс «Мистецькі барви-2024», у якому взяв участь Зразковий хореографічний колектив «Спалах».

10:58 07.02.2024

Вітаємо творчий колектив!

Вітаємо з присвоєнням почесного звання «Народний аматорський» вокальний жіночий ансамбль «ЖУРАВКА» Свидовецького сільського будинку культури. Бажаємо творчого довголіття, щедрих та нових досягнень!

15:50 02.02.2024

«Валізка з книжками» - в Публічній бібліотеці

У рамках проєкту «Валізка з книжками», ініційованого Культурним інститутом Німеччини Goethe-Institut в Україні, Публічна бібліотека отримала комплект дитячих книжок українських та закордонних авторів, сенсорні іграшки, розмальовки, а також посібник від відомих психологів та психотерапевтів про те, як розмовляти з дітьми про війну, вміння їх підтримати, пояснити складні речі простою мовою.

14:14 31.01.2024

Відбулась творча зустріч з кобзарем-лірником Василем Нечепою

29 січня, в 106-ту річницю Дня пам’яті Героїв Крут, та 185-ту річницю творця Державного Гімну України – Павла Чубинського, до Бобровицького міського Будинку культури завітав народний артист України, лауреат Національної премії ім.Тараса Шевченка, український кобзар-лірник Василь Нечепа, чи не єдиний представник старосвітської чернігівської кобзарської школи.

08:42 30.01.2024