Відділ культури та туризму

Книжкова викладка літератури до Дня Чорнобильської трагедії

«Чорнобильський вітер по душах мете» Ярославська сільська бібліотека. Минає 35 років з часу Чорнобильської трагедії, яка стала пересторогою й тривогою для всього живого, для нинішніх і прийдешніх поколінь. Гіркота чорнобильського полину болем відлунюється і в наших душах, щемом стискає серце кожного. У ці дні ми привертаємо увагу до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації. Серед них і ті, хто захистив світ від страшної біди ціною свого здоров’я чи навіть життя. Вони збороли ніч, що могла затьмарити сонце. Вони зупинили нерозсудливість і безтурботність, які могли втягти людство в світову техногенну катастрофу. Ми схиляємо перед ними голови. Світ і люди не повинні, не мають права забувати їхньої жертовності, їхнього величного, планетарного подвигу.

10:42 22.04.2021

До бібліотеки завітав Григорій Лишко

Днями до бібліотеки завітав Григорій Лишко з новою поетичною збіркою "Хочу вірити". Ми мали змогу поспілкуватися, послухати вірші, познайомитися з новинкою. Книга складається з кількох розділів - "Про родину", "Україна, влада, ми", "Про жінок", "Посміхнімось", інші. І ми певні, що кожен читач знайде у ній щось для своєї душі. Адже вірші такі різні: ліричні і з гумором, душевні і проникливі, іронічні "на злобу дня". Дякуємо поету за подарунок і бажаємо гарного здоров'я та творчої наснаги.

08:34 15.04.2021

Екскурсія до маєтку пана Катеринича

3 квітня у маєтку пана Катеринича пройшла екскурсія організована порталом "Україна Інкогніта". Бібліотекар бібліотеки-філіалу №47 м.Бобровиця Світлана Лук?яненко ознайомила присутніх з історією родини пана Катеринича.

08:23 05.04.2021

Фестиваль гумору «Квітневі усмішки»

26  березня на базі міського Будинку культури було проведено онлайн-фестиваль гумору «Квітневі усмішки», в якому взяли участь 17 сільських  клубних закладів Бобровицької територіальної громади та міський Будинок культури. 26 учасників підготували український гумор, жартівливі пісні та інсценівки в кращих народних традиціях. Родзинкою фестивалю стала найстарша учасниця - Марія Литвиненко з села Петрівка, яка вразила всіх своїм артистизмом, життєрадісністю, жвавістю та бадьорістю. До речі, свій виступ вона показала на фоні прекрасних вишивок, які зроблені власними руками.

12:59 29.03.2021

День театру!

До Міжнародного дня театру, який будемо відзначати 27 березня, учасники Народного аматорського драматичного колективу « Пілігрим» міського Будинку культури ( керівник – Наталія Пилипчук) підготували гумористичну мініатюру «Побачення».

16:08 26.03.2021

Чоловічий вокальний квартет «Ясен» став лауреатом

Чоловічий вокальний квартет «Ясен» (Микола Дідик, Віктор Рассахацький, Микола Лобода, Микола Луговський – учасники народного хору міського будинку культури) взяв участь у Міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі – конкурсі «Зірковий драйв», що проходив у місті Запоріжжя в лютому цього року. Понад 1500 учасників, понад 600 окремих виконавців із шести країн світу: Молдови, Латвії, Болгарії, Італії, Америки, Франції демонстрували вміння, яскраві таланти, виконавську майстерність у різних номінаціях, різних вікових категорій. У номінації «вокал» були представлені 94 колективи. В VI-ій віковій категорії, до якої увійшли наші аматори, змагалися 48 учасників.

12:36 11.03.2021

Відкрито виставку «Шевченко – духовний батько нації»

Чернігівщина дуже тісно вплелася у життя і творчість Т.Г. Шевченка. Вперше її землями Тарас проїхав 15–ти річним хлопчиком, коли у складі челяді супроводжував свого пана П.В. Енгельгарда до Вільно. Маршрут був довгим і проліг через Сираї, Козелець, Лемеші, Кипті, Чемер, Красилівку і ще багато інших сіл. Взагалі на Чернігівщині понад 30 населених пунктів, в яких побував Тарас Григорович. Тож до дня народження видатного українського поет, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча в КЗ «Пісківський меморіальний музей-садиба П.Г. Тичини» відкрита виставка під назвою «Шевченко – духовний батько нації». Відділ культури та туризму

14:40 10.03.2021

«Краса врятує світ»...

Саме під таким гаслом, в переддень Міжнародного жіночого свята, в Бригінцівському сільському будинку культури пройшла конкурсна-розважальна програма «Міс-леді». Конкурсна програма була дуже цікавою та насиченою. Дівчатка змагалися за перемогу в різних конкурсах.  Однозначно, усі учасниці були гідні перемоги. Отже, номінацію «Міс глядацький симпатій» отримала Дубовець Богдана Анатоліївна, учениця 4-го класу Бригінцівської ЗОШ І-ІІІ ст., номінацію «Міс грація» отримала Мензеловська Тетяна Володимирівна, учениця 4-го класу Бригінцівської ЗОШ І-ІІІ ст.. А перемогу здобула Калюжна Анастасія Іванівна, також учениця 4-го класу Бригінцівської ЗОШ І-ІІІ ст.

14:07 09.03.2021

"В душі народу будеш ти вовіки жити"

Саме з нагоди 207 річниці з дня народження українського письменника, класика української літератури, мислителя, художника - Тараса Григоровича Шевченка у Рудьківській сільській бібліотеці влаштована книжкова виставка "В душі народу будеш ти вовіки жити". Відділ культури та туризму

14:03 09.03.2021

Відзначення дня народження Кобзаря

Перші березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України. Щороку в бібліотеці для дітей відзначають день народження Кобзаря. І цього року заздалегідь в читальній залі бібліотеки оформлено книжково-ілюстративну виставку «Тарас Шевченко вчора, нині і завжди» та підготовлено інформ-досьє «Тарас Шевченко: світова наша слава».

09:21 09.03.2021