Відділ культури та туризму

Вишиванка – це наша національна гордість

Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. З метою  відродження, підтримки та популяризації українських народних традицій всі заклади відділу культури та туризму долучилися до відзначення Дня вишиванки.

12:40 19.05.2022

Шановні працівники музейної справи!

Сердечно вітаю вас, невтомних хранителів і дослідників історичної пам’яті, з професійним святом – Міжнародним днем музеїв! Музеї є безцінними джерелами пізнання, які освячують наше долучення до культурно-історичних цінностей і духовних реліквій. Саме у цей нелегкий для України час ви не полишаєте свою самовіддану та творчу працю, зберігаєте цінність української культурної спадщини, повертаєте увагу у славне історичне минуле, створюєте почуття гордості за досягнення попередніх поколінь. У своїй роботі ви переплітаєте минуле, сьогодення та майбутнє. Вашими зусиллями у свідомості підростаючого покоління виховується почуття прекрасного, повагу до народних традицій, любов до національного мистецтва!

11:47 18.05.2022

«На мамине свято приходить весна»

3 березня 2022 року о 16:00 у Бобровицькому міському будинку культури відбудеться дитяча святкова концертна програма для матусь, бабусь, сестричок до  8 Березня «На мамине свято приходить весна».

12:05 23.02.2022

Участь у конкурсі викладачів школи мистецтв

«Fountain of  Inspiration» - під такою назвою 19-20 лютого у м. Львові пройшов  VII Міжнародний багатожанровий конкурс, у якому прийняв участь вокальний ансамбль «Колорит»( керівник Наталія Власенко) та вокальний дует «Елегія» (керівник Олена Циба) Бобровицької школи мистецтв.

11:57 23.02.2022

СТАЛИ ЛАУРЕАТАМИ

5-6 лютого у Києві проходив ІХ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Підкори сцену», який відбувся у двох форматах – очному та дистанційному. У першому брали участь найкращі колективи та виконавці з усіх куточків України, а у другому, крім українських колективів з Миколаївщини, Львівщини, Дніпропетровщини, Харківщини, Полтавщини, Житомирщини, Хмельниччини - учасники з Латвії, Молдови, Білорусії, Китаю, Словенії, Казахстану. Бобровиччину дистанційно представив народний аматорський хор «Сяйво» Бобровицького міського будинку культури (керівник – Заслужений працівник культури України Катерина Калініченко).

12:06 22.02.2022

До Міжнародного дня рідної мови

До Міжнародного дня рідної мови для учнів 5-А класу Бобровицького ліцею (класний керівник Крамаренко Людмила Михайлівна) було влаштовано цікавий та змістовний ігровий захід – квест «Подорож у країну рідної мови». Чотири команди пройшли дев'ять цікавих зупинок.

16:06 21.02.2022

День святого Валентина традиційно вважається святом усіх закоханих

Свято, яке з нетерпінням чекають, свято, яке сповнює надією і романтикою серця всіх людей, а всі слова любові, подяки, підтримки та взаєморозуміння можна перенести на папір і подарувати людині у вигляді листівки-валентинки. Вважається, що це свято відзначають уже понад 16 століть. До Дня закоханих Бобровицьким міським будинком культури  було організовано святкову дискотеку, а у КЗ "Публічна бібліотека" проведено розважальну програму "Найщиріші привітання у Всесвітній день кохання", у якій взяли участь учні 2 класу Бобровицького ліцею.

15:31 15.02.2022

СВЯТКОВУ ДИСКОТЕКУ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ!

Кохання – це сила життя, що здатна розбити будь-які перепони. Любов дає нам наснагу жити і працювати. Бережіть цей талант і не забувайте радувати своїх рідних та близьких не лише у День Святого Валентина, але й протягом усього року.  Щиро бажаємо всім світлого, міцного кохання та запрошуємо на СВЯТКОВУ ДИСКОТЕКУ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ!

13:23 11.02.2022