Відділ культури та туризму

Публічна бібліотека виграла грант

Раді поділитися приємною новиною та долучитися до проєкту "Мовні вправи", організованого ГО "Порт Культури" Port. спільно з Artists Support Ukraine Команда нашої Публічної бібліотеки - серед 20 переможців культурних інституцій з восьми прифронтових областей України.

10:17 05.07.2024

У бібліотеці для дітей стартував цікавий проєкт

03 липня в бібліотеці для дітей стартував проєкт «Дивограй» - «Скриня Дослідника», на який завітали читайлики Марковецької бібліотеки – філії разом з бібліотекарем Тетяною Берегун.

12:31 03.07.2024

Шановні батьки!

Вперше стартує проєкт для батьків! UHU SMUHA 2 СМУГА, МЕЖА, за якою починається ПОЄДНАННЯ зі своєю НОВОЮ СИЛОЮ! За останні два роки кожний з нас проживав багато всього: шок, страх, розпач, безсилля, злість... Ми вчились і ще вчимося по-новому жити! А для щасливого майбутнього України важливо зберегти і здоров’я наших дітей, бо саме вони його будуватимуть.

09:18 26.06.2024

З Днем Святої Трійці привітали жителів Макіївської громади

Працівники відділу культури та туризму Бобровицької міської ради провели благодійний захід на підтримку ЗСУ в Макіївській громаді Ніжинського району. В.о. міського голови Геннадій Іванюк, який відвідав сусідню громаду з дружнім візитом, звернувся до учасників зібрання зі щирими словами привітань.

11:50 24.06.2024

Вітаємо з перемогою!

15 червня в м. Яремче відбувся Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв "Таланти України", в якому взяв участь Зразковий хореографічний колектив "СПАЛАХ".

14:54 19.06.2024

Участь у Книжковому Арсеналі

Директор КЗ «Публічна бібліотека» Бобровицької міської ради Леся Циба, за запрошенням Українського ПЕН, взяла участь у XII Книжковому фестивалі в м.Київ. У межах спеціальної програми Українського ПЕН «Тривання голосу» на ХІІ Книжковий Арсенал | XII Book Arsenal говорили про спільну ініціативу PEN Ukraine з Book Aid International, English PEN, PEN International та Гуманітарна Нова пошта, в межах якої українські бібліотеки отримали 25 0000 книжок англійською мовою.

12:11 03.06.2024

У Публічній бібліотеці відкрито дитячий простір

Завдяки тісній співпраці міської ради з партнерами в Публічній бібліотеці відкрито дитячий простір – місце, де діти нашої громади зможуть відпочивати, розвиватися, навчатися, пізнавати світ у комфортних та безпечних умовах. Проєкт реалізовано міською радою та Благодійним фондом «Рокада» за підтримки Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН).

11:46 03.06.2024

Екскурсія у музеї

Напередодні дня захисту дітей у КЗ «Бобровицький історичний музей» відбулась виставка дитячої творчості. Заклад відвідали учні Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 – для них проведені тематичні екскурсії «Стежками рідного краю». Діти – це майбутнє нашої держави, тож важливо створювати всі умови, щоб хлопчики та дівчатка наполегливо вчилися, творчо мислили, розвивали свої здібності та стали гідним громадянами України.

10:25 03.06.2024

Публічна бібліотека отримала нові книги

Бобровицька публічна бібліотека за сприяння популяризаторки читання і блогерки Емми Антонюк та Книгарні «Є» отримала добірку нових, яскравих, сучасних книг для дітей та дорослих. Проєкт Емми Антонюк "Різниця Є" представляє собою серію публічних інтерв'ю Емми з цікавими гостями, що відбуваються наживо в книгарні. Однак, глядачі замість квитка на захід мають купити одну книгу, яку потім передають безкоштовно бібліотекам.

12:11 21.05.2024