Проєкти рішень виконкому

Проєкт рішень виконкому

Про призначення тимчасового автомобільного перевізника для організації перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування по м. Бобровиця: «Гора – Ринок - Вокзал»

Проєкт рішень виконкому

Про призначення тимчасового автомобільного перевізника для організації перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування по м. Бобровиця: «Коледж – Лікарня – Вокзал»

Проєкт рішень виконкому

Про призначення тимчасового автомобільного перевізника для організації перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування по м. Бобровиця: «Вокзал – вул. С.Змачинського – вул. Лупицька – Коледж – Ринок – Вокзал»

Проєкт рішень виконкому

Про надання суду подання органу опіки та піклування про можливість призначення опікуна

11:24 07.03.2024

11:24 07.03.2024

Проєкт рішень виконкому

Про звернення виконавчого комітету Бобровицької міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян

15:40 28.02.2024