Міграційна служба повідомляє

У підрозділах міграційної служби чекають на відвідувачів, які відкладали оформлення паспортних документів «на потім»

У Бобровицькому секторі УДМС у Чернігівській області нині  є практично ідеальна нагода, щоб оформити чи упорядкувати паспортні документи. Жива черга відсутня з причини, даруйте за тавтологію, відсутності ажіотажу. Тож запрошуємо саме зараз оформлювати документи тих людей, які завжди мали намір, але з різних причин відкладали це «на  потім».     Бобровицьким сектором УДМС у Чернігівській області прийом громадян здійснюється у штатному режимі з вівторка до п’ятниці з 08:00 до 16:00, у суботу з 08:00 до 15:00. До того ж отримати адміністративні  послуги тут можуть громадяни з УСІХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ, незалежно від реєстрації місця проживання. Будемо раді надати послуги в оптимальний для вас час.

07:55 14.03.2024

Перелік адміністративних послуг, які надаються у Бобровицькому секторі УДМС у Чернігівській області

Паспорт громадянина України: 1. Оформлення і видача паспорта громадянина України у формі Id-картки: у разі обміну паспорта, замість втраченого або викраденого; по досягненню 14-річного віку (вперше);  2. Вклеювання фотографій до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) при досягненні 25- та 45-річного віку

16:08 13.12.2023

«Це не ок» - «Ні!» жодному насильству

«Це не ок» - саме таку назву має цьогорічна  інформаційна кампанія Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проводиться з 25 листопада до 10 грудня. Сьогодні подолання домашнього насильства, жорстокого поводження, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок і чоловіків - це не справа кожного, а суспільна проблема. Україна – вільна європейська держава, яка не толерує і не виправдовує домашнє насильство. Безпека в державі починається з безпеки вдома.

12:08 08.12.2023

Заміна паспорта: коли ID-картка обов’язкова

Нагадуємо, що ID-картка видається у разі: досягнення 14-річного віку; втрати/викрадення паспорта; закінчення терміну дії паспорта; зміни інформації; виявлення помилки в інформації; непридатності паспорта до подальшого використання; присвоєння РНОКПП або повідомлення про відмову від його прийняття; замість паспорта зразка 1994 року (якщо власник не вклеїв фото в паспорт протягом одного місяця після досягнення 25 або 45 років, з урахуванням особливостей дії воєнного стану в Україні); замість паспорта зразка 1994 року (за бажанням).

08:37 09.11.2023

Отримав послугу – залиш відгук!

Друзі, хочемо нагадати, що у всіх підпорядкованих  територіальних підрозділах УДМС у Чернігівській області, а також у Бобровицькому секторі, що знаходиться за адресою: м.Бобровиця, вул.Незалежності, 28-А, ви маєте можливість оцінити якість наданих адміністративних послуг. Спеціалістами Управління були розроблені такі інструменти оцінки якості надання адмінпослуг,  як QR-код та бокси зі смайлами, за допомогою яких ви можете залишити свої пропозиції та зауваження.

15:08 26.10.2023

Відновлення роботи Бобровицького сектору УДМС у Чернігівській області

З 02 травня 2023 року відновив роботу Бобровицький сектор Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області в умовах воєнного стану. Це важлива, довгоочікувана і радісна подія  для  жителів регіону. Підрозділ повністю відновив свою роботу та надає наступні адміністративні послуги:

15:05 26.10.2023

Карантин скасовано. Встигніть вклеїти фотокартку

В Україні з 1 липня 2023 року рішенням Уряду скасували карантин, запроваджений через пандемію COVID-19. У зв’язку з цим відновлюються строки для вклеювання фотографій у паспорт громадянина України зразка 1994 року (у вигляді паспорта-книжечки) по досягненню особою 25- чи 45-річного віку.

10:51 07.07.2023

Одночасне оформлення ID-картки та закордонного паспорта

Раді повідомити, що з’явилась технічна можливість надання адміністративної послуги з одночасного оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. У зв’язку з військовою агресією російської федерації на території України виникла потреба у швидкому та зручному оформленні або поновленні втрачених паспортних документів. Відтак, Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою запровадив експериментальний проєкт щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

08:47 27.05.2022

Роботу підрозділів міграційної служби Чернігівської області відновлено!

Друзі, раді вам повідомити, про відновлення роботи з оформлення біометричних документів в підрозділах міграційної служби Чернігівської області з 25 травня 2022 року. У зв’язку з територіальною близькістю до державного кордону з країною агресором, тимчасово не здійснюють прийом документів наступні підрозділи:

15:54 25.05.2022

Шановні громадяни!

Через військову агресію російської федерації мільйони жінок та дітей, тікаючи від жахів війни, змушені зараз покинути територію України та прямувати до сусідніх країн. В умовах воєнного конфлікту така категорія громадян є найбільш уразливою до потрапляння в ситуації, пов’язані з торгівлею людьми. У той же час зростає ризик стати жертвою торгівлі людьми і для чоловіків, які внаслідок війни втратили роботу і дохід. Торгівці живим товаром готові скористатись теперішньою складною ситуацію та уразливістю тих, хто полишає Україну.

14:41 13.05.2022