A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Новини Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради

Запрошуємо на роботу професійних батьків

ПАТРОНАТ – ШВИДКА СІМЕЙНА ДОПОМОГА це професійна комплексна послуга, що надається у сім’ї патронатного вихователя та передбачає: тимчасовий догляд (не може перевищувати трьох місяців), виховання та реабілітацію дитини на період подолання дитиною, її батьками або законними представниками складних життєвих обставин.

16:52 31.08.2021

Поради виховання підлітків

Підлітковий вік – нелегкий час і для самих підлітків, і для батьків, котрі гадають, що їхні діти милі й слухняні, але враз змінюють свою думку, коли дитина стає підлітком. Що ж змінюється в підлітковому віці? Досить багато! Дитина переживає значні фізичні й гормональні зміни, через що батьки нерідко впадають у відчай. Однак вони у змозі зробити цей період у житті дитини більш веселим і менш хаотичним. Для цього варто дотримуватися певних рекомендацій.

14:37 30.08.2021

П'ЯТЬ ПОМИЛОК ПІДТРИМКИ

"Все буде добре", "не переймайся", "це не кінець світу", "я ж казав (ла)" - це НЕ підтримка! Немає універсальної формули, що підходить для будь-якого випадку. Але зате є речі, які точно НЕ треба робити, тому що вони ніяк НЕ допомагають і НЕ є підтримкою.

08:42 30.08.2021

Торгівля людьми – сучасний прояв рабства

Торгівля людьми залишається гострою та реальною проблемою для багатьох країн світу, у тому числі й для України. Сучасні форми експлуатації людини та нові виклики, з якими зіштовхнулася світова спільнота, створюють загрозу потрапляння у ситуацію торгівлі людьми для практично всіх соціальних груп населення. Військові дії, економічна нестабільність, підвищення мобільності населення, у тому числі з метою трудової міграції, зростання рівня безробіття, збільшення доступу населення до інформаційних мереж сприяють поширенню цього злочину.

09:40 27.08.2021

Відверті фото в соцмережах

Коли дорослі люди обмінюються інтимними фото — це нормально. Таке явище називається секстингом, і головне — аби всі учасники були згодні надсилати/отримувати такі світлини. Але буває, що інтимні фотографії людини оприлюднюють без її згоди чи шантажують можливістю розіслати їх друзям і знайомим. Це може статися внаслідок хакерської атаки ваших акаунтів у месенджерах або в хмарних сховищах. Якщо ви зіткнулись із подібним, ліпше мати план дій. Якщо впевнені, що не маєте інтимних фото, ніколи їх не робили та нікому не надсилали, то просто ігноруйте шантажистів. Ймовірно, це шахраї, які або взагалі не мають ваших світлин, або мають фейкові зображення, створені за допомогою технології deep fake.

12:08 25.08.2021

Пам’ятка для батьків! Як запобігти обману?

Сприймайте дитину безумовно. Любіть її не за те, що вона гарна, розумна, здібна, добре навчається, допомагає. Любіть її просто за те, що вона є. Можна висловити своє незадоволення окремими діями дитини, але не дитиною загалом. Будьте вірними своєму слову, обіцянкам. Навіть якщо є об’єктивні причини і через якісь обставини ви не зуміли дотриматися своєї обіцянки, не вважайте не гідним для себе пояснити дитині причин, з якої порушили її. Будьте відвертими з дитиною. У побудові правильних і чесних відносин украй важливе бажання дитини бути з вами відвертим. Це бажання можна й потрібно стимулювати. Інколи ви самі можете стати ініціатором ігрової ситуації, де дитина, яка потрапила в скрутне становище, наприклад зламала квітку у вазі, має зробити свій внутрішній вибір на користь правди. При цьому можете сказати, що ви знаєте, хто зламав нещасливу квітку, і краще було б, щоб малюк поділився неприємною новиною раніше, оскільки спільними стараннями можна було б змінити ситуацію. Величезну роль тут відіграє ваша доброзичливість у словах та інтонації.

15:07 20.08.2021

Виїзна робота обласного центру соціальних служб

Під час виїзної роботи обласного центру соціальних служб у Бобровицькій міській територіальній громаді відбулась зустріч з директором Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради Олегом КИРИЧЕНКО з метою організації надання соціальних послуг сім’ям з дітьми у громаді.

12:12 12.07.2021

Навчальний семінар

На базі обласного центру соціальних служб новопризначені фахівці із соціальної роботи ЦНСП Бобровицької міської ради вивчали питання створення та функціонування прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, здійснення їх соціального супроводження.

09:43 12.07.2021

Звіт роботи відділу соціального обслуговування ЦНСП Бобровицької міської ради

Відділом соціального обслуговування за I півріччя 2021 року обслужено 1675 особу: із них 217 особи з інвалідністю, 1458 осіб похилого віку, 417 особи отримують послуги згідно диференційованої плати. Середнє навантаження на соціального робітника- 11,2 осіб. Засобами реабілітації скористалось 36 громадяни  Бобровицької ОТГ. 425 особи, які перебувають у складних життєвих обставинах отримали одяг та постільну білизну із банку одягу.  

10:27 05.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано