Бобровицька міська рада
Чернігівська область

ОГОЛОШЕННЯ про проведення електронного аукціону на оренду комунального майна за адресою: 17440 Чернігівська область, Ніжинський район, село Свидовець,вулиця Литвиненка, будинок 3, загальною площею 455,6кв. м.

Назва об’єкта  

Оренда частини нерухомого майна   за адресою: Чернігівська область,Ніжинський район,село Свидовець , вулиця Литвиненка, будинок 3,  загальною площею 91,6кв. м ( корисною площею- 10,9 кв.м.)

 

Повне найменування та адреса орендодавця

 

Відділ культури та туризму Бобровицької міської ради Чернігівської області код за ЄДРПОУ 43989827; 17400, Чернігівська область місто Бобровиця, вулиця Незалежності, 44; тел. (04632) 25550, e-mail: kyltyrabobrovica@gmail.com

Повне найменування та адреса балансоутримувача

Відділ культури та туризму Бобровицької міської ради Чернігівської області код за ЄДРПОУ 43989827; 17400, Чернігівська область місто Бобровиця, вулиця Незалежності, 44; тел. (04632) 25550, e-mail: kyltyrabobrovica@gmail.com

Інформація про об’єкт оренди

Тип переліку

Перший

Вартість об'єкта оренди

 

18331 грн.

Тип об’єкта

Нерухоме майно

Пропонований строк оренди

5 років

Інформація про наявність рішень про проведення інвестиційного конкурсу або про включення об’єкта до переліку майна, що підлягає приватизації

 

Рішення про проведення інвестиційного конкурсу відсутнє.

 

Не включено до переліку майна, що підлягає приватизації

Інформація про отримання погодження органу управління

Рішення тридцять другої  сесії Бобровицької міської ради  восьмого скликання  від 21.12.2023 р № 1739-32/VIII «Про погодження  наміру передачі в оренду  нерухомого  майна,що належить до комунальної власності Бобровицької територіальної громади (перебуває в оперативному управлінні відділу культури та туризму Бобровицької міської ради), шляхом проведення аукціону ».

 

Фотографічне зображення майна

 

Місцезнаходження об’єкта;

Чернігівська область, Ніжинський район, село Свидовець, вулиця  Литвиненка, будинок, 3

Загальна площа об’єкта

455,6 кв.м.

Характеристика об’єкта оренди

 

Частина   нерухомого майна , загальною площею  91,6 кв. м (корисною площею  – 10,9 кв. м) , що знаходиться  за адресою: 17440 Чернігівська обл.,село Свидовець, вулиця  Литвиненка, будинок 3.

 

Технічний стан, інформація про потужність електромережі і забезпечення комунікаціями

Задовільний.

Інформація про те, що об’єктом оренди є пам’ятка культурної спадщини, щойно виявлений об’єкт культурної спадщини чи його частина

Не належить до пам’ятки архітектури місцевого значення

Наявність погодження органу охорони культурної спадщини на передачу об'єкта в оренду

 

Проект договору

Додається до оголошення про передачу нерухомого майна в оренду

Умови та додаткові умови оренди

Строк оренди

5 років

Стартова орендна плата

 

- електронного аукціону – 184,0  грн.;    

- електронного аукціону із зниженням стартової ціни – 92,0 грн.;

- електронного аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій –92,0   грн.

Обмеження щодо цільового призначення об’єкта оренди, встановлені відповідно до п. 29 Порядку

 

Заклади охорони здоров’я, клініки, лікарні, приватна медична практика. Об’єкт оренди не може бути використаний за будь-яким цільовим призначенням відповідно до пункту 29 «Порядку передачі в оренду державного та комунального майна», затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Вимоги до орендаря

Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти працівника балансоутримувача для звернень про ознайомлення з об’єктом оренди)

Відділ культури та туризму Бобровицької міської ради Чернігівської області 17400, Чернігівська область,Ніжинський район, місто Бобровиця, вулиця, Незалежності, 44; тел. (04632) 2-55-50 , e-mail: kyltyrabobrovica@gmail.com

Інформація про аукціон (спосіб та дата)

Кінцевий строк подання заяви  на участь в аукціоні, що визначається з урахуванням вимог, установленим Порядком

-дата проведення електронного аукціону     14 березня   202.

-період прийому заяв на участь в електронному аукціоні та період між аукціонами – 5-20 календарних дні з дати оприлюднення в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Аукціон проводиться відповідно до «Порядку передачі в оренду державного та комунального майна», затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020р. №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Інформація про умови, на яких проводиться аукціон:

Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону: встановлюється на рівні 1 відсотка стартової орендної плати об’єкта оренди.

Крок аукціону для:

- електронного аукціону –1,84  грн.;       

- електронного аукціону із зниженням стартової ціни –               0,92грн.;

- електронного аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій –  0,92  грн.

- розмір гарантійного внеску для участі в електронному аукціоні становить 6056 грн   

- розмір реєстраційного внеску: 720 грн., що становить 0,1 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року. кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій становить 5 кроків.

 

Додаткова інформація

Реквізити розрахунків операторів ЕМ за посиланням на сторінку вебсайта адміністратора, на якій зазначені реквізити таких рахунків https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

 

 

 

Технічні реквізити оголошення

Період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (5-35 календарних днів з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду).

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання в алфавітному порядку на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

 

Банківські реквізити для внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів та проведення переможцями аукціонів розрахунків за орендовані об’єкти:

КБКД 24060300 (інші надходження),  який діє з 01.01.2021 року

Реквізити:

Отримувач:  відділ культури та туризму Бобровицької міської ради Чернігівської області,

Юридична адреса: 17400 Чернігівська область, місто Бобровиця, вул. Незалежності,44

Розрахунковий  рахунок  UA368201720314251006203102402,

Код:  43989827,

МФО 820172

Банк:  Державна казначейська служба  України (ел. адм. подат).   

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь