Новини Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради

Звіт роботи відділу соціального обслуговування

Відділом соціального обслуговування Центру надання соціальних послуг міської ради за I квартал 2021 року обслужено 1421 особу: із них 153 особи з інвалідністю, 1268 осіб похилого віку, 264 особи отримують послуги згідно з диференційованою платою. Середнє навантаження на соціального робітника - 11,0 осіб. Засобами реабілітації скористалось 33 громадяни Бобровицької територіальної громади. 304 особи, які перебувають у складних життєвих обставинах отримали одяг та постільну білизну із банку одягу.

12:46 08.04.2021

Захист працівників та підопічних Центру надання соціальних послуг міської ради від COVID-19

Розпочалася робота по вакцинації від COVID-19 працівників та підопічних Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради. Складені списки підопічних та соціальних робітників, які виявили бажання вакцинуватися. На даний час 2 соціальних робітники отримали першу дозу вакцини.

10:39 08.04.2021

Звіт відділу соціальних служб ЦНСП Бобровицької міської ради за І квартал 2021 року

Протягом І кварталу 2021 року фахівцями із соціальної роботи відділу соціальних служб Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради базовими соціальними послугами  охоплено 325 сімей, в яких виховується 570  дітей. Із загальної кількості сімей на обліку Центру в складних життєвих обставинах перебувало 232 сім'ї в яких виховується 421 дитина. Протягом кварталу роботою охоплено 208 сімей, в яких виховується 400 дітей.

14:07 07.04.2021

Що таке "булінг" та чому про нього треба знати всім батькам: пояснюють у Центрі надання соціальних послуг

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном "булінг" розуміють агресивну поведінку щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження. Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, приниження, погрози, ігнорування тощо) та фізичних знущань (удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше). Не рідко фізичний і психологічний тиск об’єднуються.

13:59 07.04.2021

Що для тебе насильство?

Домашнє насильство має різні форми та прояви. Менш чи більш видимі, вони однаково шкодять людині та порушують її права. Постраждалі і кривдники найчастіше називають такі причини домашнього насильства у своїх сім'ях: стрес на роботі; пияцтво; вживання наркотиків; запальний характер; виховна мета;

10:11 06.04.2021

Про розвиток в області сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

На початок 2021 року в області налічується 2004 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 1869 осіб (або 93,2% від загальної чисельності) вже знаходяться у сімейних формах виховання: 1349 – у сім’ях опікунів, піклувальників; 520 – у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях. Всього впродовж минулого року знайшли нові родини 347 таких дітей (39 – усиновлено, 208 – влаштовані під опіку, піклування, 76 - у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї). Незважаючи на проведені заходи, 114 дітей такої категорії продовжують перебувати в інтернатних установах та потребують нових батьків.

15:12 26.03.2021

Проведено зустріч «Я маю право!»

Центром надання соціальних послуг Бобровицької міської ради, 16 березня, серед учнів дев'ятих класів Кобижчанського ЗЗСО, з дотриманням усіх карантинних обмежень,  спрямованих на подолання коронавірусної інфекції, було проведено зустріч на тему: «Я маю право!». Під час зустрічі, було обговорено основоположні права та свободи людини і громадянина. Акцентовано увагу на тому, що комплекс прав включає в себе також і комплекс обов'язків.

11:39 16.03.2021

ПАТРОНАТ – ШВИДКА СІМЕЙНА ДОПОМОГА

Одним із пріоритетних завдань держави є соціальний захист дітей, створення сприятливих умов для їхнього фізичного, інтелектуального та духовного розвитку, майбутньої повноцінної життєдіяльності. Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

10:40 09.03.2021

Звіт про проведення моніторингу та внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг

На виконання Наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 №904, відповідних листів від 19.08.2014 № 9176/0/14-14/014 і Департаменту соціального захисту населення від 29.08.2014 року № 287/07 та з метою забезпечення практичної реалізації впровадження децентралізації у розподілі соціальних послуг і забезпечення прозорості їх надання структурним підрозділам Бобровицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наказом від 15.09.2020 року № 34 створено комісію з моніторингу та оцінки якості соціальних послуг, призначено відповідальних, затверджено плани проведення оцінки.

10:01 01.03.2021

«Наша дума, наша пісня не вмре, не загине»

24 лютого у приміщенні Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради відбулася зустріч учасників гурту «Пісенне джерело» із представниками клубу «Джерело душі» на тему «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине». Натхненно звучали українські народні пісні, іскрометній гумор та було переглянуто міні-п'єсу за мотивами  Антона Чехова «Жених і матуся». Присутні щиро дякували самодіяльним «артистам» за прекрасні хвилини відпочинку.

11:30 25.02.2021