Ви вже захистили свої особисті дані в інтернеті?

Якщо ні, то саме час подумати про це. Наприклад, налаштувати захист за допомогою двофакторної автентифікації (2FA). Один з видів 2FA — програми-автентифікатори, які працюють дуже просто: під час роботи в інтернеті, після введення звичайного пароля, ви отримуєте додатковий код, який також потрібно ввести для доступу. Це як додатковий замок і ключ, але надійніше!

12:25 18.01.2024

Вивчайте сучасні технології, щоб захистити власні дані або отримати роботу мрії

Щодня мільярди пристроїв підключаються до мережі, і кожен з них потребує захисту. Навички в галузі кібербезпеки, мережевих технологій та програмування стають обов’язковими. А ще здобуті знання в цих сферах допомагають побудувати успішну кар’єру.

12:31 15.12.2023

Як дотримуватися дедлайнів? Освітній гайд про роботу в команді

Лише 16% людей кажуть, що завжди дотримуються дедлайнів (за даними дослідження Project.co). А тим, хто їх пропускає, зазвичай заважають брак навичок з тайм-менеджменту, прокрастинація, постійний потік задач. Знайомо? Новий гайд на Дія.Освіта — для тих, хто хоче підвищити власну продуктивність та ефективно співпрацювати з командою.

17:03 07.11.2023

Місяць кібербезпеки

Щороку в жовтні весь світ говорить про кіберзахист. Проводять тематичні заходи, щоб привернути увагу суспільства до безпеки в кіберпросторі. Дія ніколи не стояла осторонь сучасних трендів, тож ловіть добірку можливостей і будьте в безпеці

11:42 06.10.2023

Як стати QA-тестувальником?

QA-тестувальник — це людина, яка виявляє помилки в коді, складає про це баг-репорти та вдосконалює продукт. Сьогодні це одна з найзатребуваніших професій на ІТ-ринку, взимку 2023 року середня зарплата спеціаліста сягала $2 000

11:47 04.10.2023

Як працює демократія?

Дізнавайтеся на презентації нового освітнього серіалу на Дія.Освіта. Під час онлайн-події експерти розкажуть про курс «Демократія через дії» від IFES та ГО «Боротьба за права», який міститиме освітній серіал, офлайн-тренінг та низку активностей для випускників.

12:11 27.09.2023