КНП "Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги"

Подяка за підтримку закладів охорони здоров’я!

Колектив КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Бобровицька опорна лікарня» висловлює ЩИРУ ПОВАГУ ТА ПОДЯКУ Revival Foundation, Gari Care, Global Empowerment Mission Ukraine в партнерстві з Howard G. Buffett Foundation, а також Благодійному фонду молодіжної ініціативи «Надія» за допомогу та співпрацю.

14:41 27.02.2024

Лабораторні дослідження швидко і безоплатно можуть отримати жителі Бобровицької та Новобасанської громад

З початку лютого 2024 року в Бобровицькому ЦПМСД з’явилася можливість отримувати нові діагностичні послуги одразу в амбулаторіях та не витрачати час на доїзд до іншого закладу. В чотирьох амбулаторіях Бобровицького ЦПМСД в Бобровиці, Новій Басані, Новому Бикові та Кобижчі можна швидко і безоплатно пройти обстеження та отримати результати:

11:04 26.02.2024

ПОДЯКА ЗА СПІВПРАЦЮ

8 лютого для покращення надання медичних послуг Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 2 портативних електрокардіографи, 1 аналізатор сечі та 5 комплектів переносних бактерицидних ламп.

14:44 08.02.2024

Допомога закладам охорони здоров’я від Американських друзів

Колективи КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Бобровицька опорна лікарня» висловлюють ЩИРУ ПОВАГУ ТА ПОДЯКУ небайдужим друзям з США за постійну підтримку та допомогу закладам охорони здоров’я Бобровицької громади.

14:19 19.01.2024

Допомога від колег із Саласпілса (Латвія)

Колектив Комунального некомерційного підприємства «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької міської ради висловлює ЩИРУ ПОВАГУ ТА ПОДЯКУ  ТОВ «Саласпілський центр здоров'я» #SIA“Salaspils veselības centrs” та жителям міста Саласпілс (Латвія) за підтримку закладів охорони здоров’я Бобровицької громади.

12:28 08.01.2024

Співпраця з депутатами Чернігівської обласної ради

Колектив Комунального некомерційного підприємства «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької міської ради висловлює щиру повагу та подяку депутатам Чернігівської обласної ради Сергію Чубовському (Рідний Дім), Івану Якубу (ВО «Батьківщина»), Василю Нестеруку (Рідний Дім) за небайдужість та фінансову підтримку закладів охорони здоров'я.

14:21 02.01.2024

Увага! Пройдіть опитування громадської думки

Громадська спілка «Коаліція за вакцинацію» в межах проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» проводить у громаді анонімне опитування про ставлення до щеплень. Зазначимо, що протягом наступного року наша громада братиме участь у цьому проєкті задля посилення захисту населення від інфекційних хвороб, підвищення кваліфікації медичних працівників та отримання технічної підтримки на рівні медичних закладів. Тож це опитування дасть розуміння, наскільки населення громади обізнане в питаннях вакцинації, і допоможе краще спланувати заходи, врахувавши в роботі думку громадськості. Результати опитування будуть представлені до 31 грудня 2023 року на сайті Національного порталу з імунізації (vaccine.org.ua [3]) та сторінці ГС “Коаліція за вакцинацію” у Фейсбуці (@vaccinaton.coalition). Переходьте до анкети за посиланням: https://vaccine.org.ua/2023/11/30/stavlennya-do-vakczynacziyi/

08:42 13.12.2023

Місія ПМД: Розвиток, Якість, Людиноорієнтованість

07-08 грудня 2023 року місті Києві відбулася конференція «Місія ПМД: Розвиток, Якість, Людиноорієнтованість». На запрошення Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), у конференції взяли участь представники КНП «Бобровицький ЦПМСД» Бобровицької міської ради.

16:23 12.12.2023

Надано медико-психологічну допомогу учням Макарівської гімназії Бобровицької міської ради

З метою проведення заходів з профілактики захворювань та підтримки громадського здоров’я серед дітей, за підтримки керівництва Бобровицької міської ради Бобровицьким центром первинної медико-санітарної допомоги спільно з Відділом освіти Бобровицької міської ради налагоджено співпрацю з ГО «Твій шлях» https://www.facebook.com/NGO.YourWay спільно з Центром дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України (м. Київ) https://www.facebook.com/cardio.org.ua.

15:05 22.11.2023

Бобровицькі медики навчали студентів надавати першу долікарську допомогу постраждалим

Навички надання першої домедичної допомоги – це критична необхідність для кожної людини, особливо під час війни. В умовах сьогодення кожен з нас може опинитись в ситуації, коли комусь з рідних чи просто людині на вулиці знадобиться допомога у разі надзвичайної ситуації. Саме від правильного алгоритму дій громадян, які опинилися поруч, буде залежати стан потерпілого, і чи буде він жити, адже саме перша домедична допомога дозволяє зберегти життя постраждалого до приїзду працівників екстреної (швидкої) медичної допомоги.

20:30 21.11.2023