КНП "Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги"

Яку вакцину проти кашлюку використовують для дорослих?

Для дорослих використовують комбіновану вакцину проти кашлюку, дифтерії та правця. Вона може мати й додаткові складові – проти поліомієліту. Така вакцина містить меншу кількість антигенів порівняно з вакцинами, які використовують для дітей. Кашлюковий компонент у таких комбінованих вакцинах є безклітинним (ацелюлярним). У світі їх прийнято позначати абревіатурою Tdap, в Україні – АаКДП-М.

09:39 13.06.2024

Дитина отримала ОПВ і зригнула. Що робити?

Якщо дитина зригнула незабаром після отримання крапель ОПВ (наприклад, протягом 10 хвилин), варто повторно ввести вакцину. Якщо повторно зригнула, то повторна доза вакцини не рекомендована.

10:04 11.06.2024

Філія Асоціації «Medicos del Mundo» в Україні продовжує допомагати медичним закладам Бобровиччини

Завдяки Філії Асоціації «Medicos del Mundo» в Україні Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги поповнився столами медичного працівника та стільцями універсальними для покращення та комфортної роботи медичного персоналу на суму 248240,00 грн.

16:29 04.06.2024

Медики відзначили День вишиванки

Сьогодні в колективі КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» відзначили патріотичне свято – День вишиванки, а також нагородили подяками та грамотами медичних сестер з нагоди Міжнародного дня медичних сестер, що відзначається 12 травня.

14:58 16.05.2024

ПОДЯКА ЗА ДОПОМОГУ

Колективи КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Бобровицька опорна лікарня» Бобровицької міської ради Чернігівської області висловлюють ЩИРУ ПОВАГУ ТА ПОДЯКУ Благодійній організації «Міжнародний благодійний фонд «ХЕЛП ГЛОБАЛ» та всім небайдужим, хто турбується про наших мешканців, за надану благодійну допомогу в реабілітаційному обладнанні (інвалідні крісла, ходунки, крісла туалет та милиці).

11:28 06.05.2024

Шановні жителі громади!

КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» запрошує вас пройти флюорографічне обстеження, що проводиться в поліклініці на першому поверсі (режим роботи: понеділок-п’ятниця з 9:00 год. до16:00 год.).

15:33 30.04.2024

Співпраця з Товариством Червоного Хреста України

В рамках домовленостей Бобровицької міської ради та Ніжинської районної організації Товариства Червоного Хреста України ,у співпраці з КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» з 9 квітня організовано щоденні, крім вихідних, виїзди медичних працівників загальної практики в населені пункти Бобровицької громади.

12:07 26.04.2024

«Medicos del Mundo» (Лікарі світу) – це незалежна асоціація, яка працює над тим, щоб всі люди, особливо вразливі групи населення, жертви стихійних лих, голоду, хвороб, збройних конфліктів або політичного насильства мали вільний доступ до послуг з охорони здоров’я.

16:32 24.04.2024