КНП "Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги"

Співпраця з Товариством Червоного Хреста України

В рамках домовленостей Бобровицької міської ради та Ніжинської районної організації Товариства Червоного Хреста України ,у співпраці з КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» з 9 квітня організовано щоденні, крім вихідних, виїзди медичних працівників загальної практики в населені пункти Бобровицької громади.

12:07 26.04.2024

Філія Асоціації «Medicos del Mundo» в Україні продовжує допомагати медичним закладам Бобровиччини

«Medicos del Mundo» (Лікарі світу) – це незалежна асоціація, яка працює над тим, щоб всі люди, особливо вразливі групи населення, жертви стихійних лих, голоду, хвороб, збройних конфліктів або політичного насильства мали вільний доступ до послуг з охорони здоров’я.

16:32 24.04.2024

До уваги мешканців громади!

Актуальна інформація про інфекції та щеплення тепер у зручному Телеграм-боті. Просто відскануйте qr-код, введіть у Телеграм-пошук ім’я @UaVaxBot або перейдіть за посиланням https://t.me/UaVaxBot і дізнайтесь про таке:

16:29 22.04.2024

До уваги мешканців Бобровицької громади!

У зв’язку з початком Українського тижня імунізації Бобровицький Центр первинної медико-санітарної допомоги нагадує про важливість своєчасної вакцинації дітей та дорослих. У кабінетах щеплень нашого Центру в наявності всі вакцини, передбачені Національним календарем вакцинації.

08:30 22.04.2024

Співпраця з Товариством Червоного Хреста України

В рамках домовленостей Бобровицької міської ради та Ніжинської районної організації Товариства Червоного Хреста України у співпраці з КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» з 9 квітня організовано щоденні, крім вихідних, виїзди медичних працівників загальної практики в населені пункти Бобровицької громади.

09:41 18.04.2024

Національна конференція з питань впровадження універсально-прогресивної моделі домашніх візитів «Турбота з народження вдома»

11-12 квітня в Києві відбулася «Національна конференція з впровадження універсально-прогресивної моделі домашніх візитів», організована Міністерство охорони здоров'я України у співпраці з ЮНІСЕФ. Учасники поглибили свої знання для консультування щодо імунізації, грудного вигодовування, харчування, санітарії, гігієни, позитивного батьківства та виявлення ризиків розвитку. В обговоренні проєкту взяли участь понад 500 учасників, серед яких були представники МОЗ, керівники закладів охорони здоров'я, лікарі та медсестри з 12 областей України тепер можуть надавати комплексні та інтегровані медичні послуги за програмою «Догляд з народження вдома»

16:20 15.04.2024

ПОДЯКА ЗА ДОПОМОГУ

Колективи КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Бобровицька опорна лікарня» Бобровицької міської ради Чернігівської області висловлюють ЩИРУ ПОВАГУ ТА ПОДЯКУ Anna Bietina, Vladimir Bachinsky та небайдужим людям із США, які постійно допомагають пацієнтам наших закладів охорони здоров’я.

14:57 08.04.2024

СПІВПРАЦЯ З ОРГАНІЗАЦІЄЮ «ЛІКАРІ СВІТУ»

Колектив Комунального некомерційного підприємства «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької міської ради постійно працює над розширенням медичних послуг та покращенням умов комфортного перебування пацієнтів у наших закладах.

14:32 05.04.2024

Шановні жителі Бобровицької та Новобасанської територіальних громад!

Усіх, хто ще не уклав декларацію з лікарем, чи має бажання переукласти, запрошуємо до нашого Центру первинної медико-санітарної допомоги. До медичної спільноти КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» після проходження навчання приєднались два лікарі загальної практики-сімейні лікарі:

16:38 19.03.2024

Подяка за підтримку закладів охорони здоров’я!

Колектив КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Бобровицька опорна лікарня» висловлює ЩИРУ ПОВАГУ ТА ПОДЯКУ Revival Foundation, Gari Care, Global Empowerment Mission Ukraine в партнерстві з Howard G. Buffett Foundation, а також Благодійному фонду молодіжної ініціативи «Надія» за допомогу та співпрацю.

14:41 27.02.2024