Про роботи по ремонту доріг

Зважаючи на важливість підтримки дорожнього покриття у належному стані, Бобровицька міська рада піклується про стан дорожньої інфраструктури, продовжуючи роботи з ремонту доріг по місту та у населених пунктах громади. З міського бюджету було виділено та використано 2,0 млн. грн. Перший транш був 600 тисяч гривень. За ці кошти було відремонтовано покриття центральних вулиць: Незалежності, Чернігівська, 30 років Перемоги, Михайлівська, Лупицька, М. Мольченка та інші.

11:19 22.08.2022

Продовжується ремонт доріг на території громади

У цей нелегкий час, пов'язаний з російською військовою агресією, Бобровицька міська рада була змушена зупинити низку важливих питань, котрі мали б розвивати інфраструктуру міста та громади. В поточному році через війну суттєво зменшився обсяг надходжень до бюджету Бобровицької міської територіальної громади. Планові показники доходної частини бюджету за січень-травень виконані лише на 90,9% - бюджет недоотримав 5,4 млн.грн. Через це не можливо профінансувати частину запланованих видатків. Але не дивлячись на це, міська рада вважає першочерговим завданням ремонт та відновлення автомобільних доріг.

09:35 13.06.2022

Розпочато роботи з експлуатаційного утримання автомобільної дороги Данівка – Бобровиця

За ініціативи Бобровицької міської ради управління капітального будівництва Чернігівської військової адміністрації розпочало виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О250701 – Данівка – Бобровиця. Значних пошкоджень дорога зазнала від техніки російських окупантів, яка проходила в напрямку села Браниця. Це спричинило погіршення технічного стану автомобільної дороги. В процесі обстеження були виявленні недоліки такі як: просадки, ямковість, колійність та інші деформації дорожнього полотна.

16:06 08.06.2022

Розпочато ремонтні роботи з відновлення мосту

Одним із наслідків широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну є чимало зруйнованих доріг та мостових переправ.  За ініціативи Бобровицької міської ради та домовленістю з будівельною організацією, розпочато ремонтні роботи з відновлення мосту через річку Трубіж у селі Мостище (Петрівське) Козелецької громади. Будівельними матеріалами частково забезпечить міська рада. На даний час стоїть завдання – у короткий термін поновити міст для відновлення автомобільного сполучення між Бобровицькою та Козелецькою громадами, що покращить забезпечення доставки продуктів харчування і промислових товарів для жителів нашої громади.

10:52 06.06.2022

Ремонт доріг на території громади розпочато

Ремонт доріг – пріоритетний напрямок роботи нашої територіальної громади. У кожному населеному пункті громади є проблемні дороги, які потребують ремонту та догляду. З метою підвищення стану безпеки дорожнього руху та поліпшення транспортно-експлуатаційного стану доріг по вулицях міста Бобровиця, сьогодні, за кошти місцевого бюджету розпочато роботи по ліквідації вибоїн асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом. Наразі старту дорожніх робіт сприяють і погодні умови. Виконання ремонту покриття пневмоструменевим методом є найбільш раціональним при глибині пошкодження до 50 мм.

15:26 12.05.2022

Завершено аварійний ямковий ремонт дороги

За сприяння депутата обласної ради Сергія Чубовського проведено аварійний ямковий ремонт дороги  між селами Озеряни та Вороньки з під´їздом до села Плуг.   На ремонт використано 26 тн щебня та 170 тн асфальто - бетонної суміші.

16:57 08.11.2021

Розпочато аварійний ямковий ремонт доріг

За сприяння депутата обласної ради Сергія Чубовського було вирішено питання продовження ремонту доріг у Бобровицькій громаді. За рахунок коштів виділених на експлуатаційне утримання місцевих доріг, у вересні місяці поточного року, розпочато аварійний ямковий ремонт доріг Озеряни – Вороньки, Бригинці – Білоцерківці та Бобровиця - Рудьківка. Переможець тендеру на проведення робіт ТОВ «Ніжинське ПШМК». Буде виконано 3000 м2 ямкового ремонту.

15:58 17.09.2021

Завершено поточний середній ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення Бобровиця – Рудьківка – Сухиня

На мапі «Великого будівництва» в Чернігівській області з’явився ще один об’єкт, який реалізовано в рамках Програми «Велике будівництво» - ініціативи, направленої на розбудову якісної соціальної та дорожньої інфраструктури в Україні. Протяжність ділянки ремонту – 5,2 кілометри; Обсяг фінансування по об’єкту - 23 724 340,02 гривень.

16:37 01.09.2021

Завершуються роботи по ремонту доріг в напрямку сіл Свидовець та Сухиня

Однією з найбільших проблем нашої країни та громади в цілому є дороги. Ні для кого не секрет, що для того, щоб привести автомобільні шляхи до ідеального стану, потрібні величезні кошти. Незважаючи на затратність, крок за кроком, по всій країні проводиться ремонт дорожнього покриття. Бобровицька територіальна громада не є виключенням у цьому напрямку роботи.

16:02 19.08.2021

Капітальний ремонт головної площі міста

Розпочато капітальний ремонт головної площі міста Бобровиця по вул. Незалежності, фінансування якого здійснюється за рахунок коштів бюджету Бобровицької міської ради ТГ. Усі роботи виконуватимуться ТОВ "Інвестиційна будівельна компанія "ЛЕКС"" відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації, яка пройшла державну експертизу. Наразі тривають підготовчі роботи перед укладанням території площі сучасною тротуарною плиткою, загальною площею 3347 м2 , а також встановлення  вуличних ліхтарів, лавок для відпочинку та влаштування клумб. Зокрема, здійснено демонтаж старого пошкодженого асфальтного покриття та старої тротуарної плитки, бордюрів.

15:07 16.07.2021