Новини

Якісну питну воду отримали жителі вулиць Покровська, Воїнів Інтернаціоналістів, Космонавтів та провулка вулиці Зелена

Вода – основа здоров’я,  вона потрібна для  поліпшення умов діяльності та підвищення рівня життя населення. У квітні в  м.Бобровиця  комунальним підприємством «Міськдобробут» введено в дію свердловину глибиною 167 м, потужністю до 60 м3/год. Встановлено новий  сучасний глибинний насос, який дає можливість  подавати воду, не  використовуючи водонапірну башту. Мешканці  не всіх вулиць м.Бобровиця підключені до  водопроводу.

15:15 21.07.2020

У Старобасанському старостинському окрузі продовжується благоустрій

За кошти міської ради проведено ямковий ремонт вулиці Спортивна. Роботи виконав ФОП Мхітарян А.Д. Також за кошти міської ради, спонсорські кошти та кошти цільових фондів проведено освітлення вулиці Здоров'я. Роботи по освітленню провели працівники ФОП Марійко М.А.

14:39 22.06.2020

Благоустрій у старостаті

Напередодні «Зелених свят» у Старобасанському старостинському окрузі провели благоустрій території. Обкосили центральну дорогу, привели у належний стан територію біля Обеліска, кладовищ та прилеглі території установ та організацій підвідомчої території. Лідія Єреп, в.о.старости Старобасанського старостинського округу подякувала всім хто долучитися до цієї справи.

08:31 09.06.2020