Бобровицькій громаді передано дробарки деревини

Сьогодні в.о. міського голови Геннадій Іванюк взяв участь у круглому столі Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Україні, що проходив у Києві та був присвячений темам викликів й можливостей для розвитку громад у воєнний час.

15:07 23.07.2024

Автомобіль від друзів із Саласпілса

Бобровицька громада отримала від латвійських партнерів гідродинамічний автомобіль SCANIA, за допомогою якого забезпечуватиметься очищення каналізаційних систем усіх типів. На даний час автомобіль переданий у КП «Міськдобробут» та готується до використання в роботі.

16:16 17.07.2024

Ремонт доріг у с. Травкине

У селі Травкине завершено ремонт дороги з ґрунтовим покриттям. Зокрема, проведено роботи щодо виправлення профілю дороги за допомогою грейдера, підсипку гравійно-щебеневою сумішшю та ущільнення дорожнім катком.

16:24 15.07.2024

Ремонт доріг у Сухині

Завершено ремонт відрізку дороги з ґрунтовим покриттям у селі Сухиня по вулиці Миру на 800 м2.

16:21 15.07.2024

Про роботи по ремонту доріг

Зважаючи на важливість підтримки дорожнього покриття у належному стані, Бобровицька міська рада піклується про стан дорожньої інфраструктури, продовжуючи роботи з ремонту доріг по місту та у населених пунктах громади. З міського бюджету було виділено та використано 2,0 млн. грн. Перший транш був 600 тисяч гривень. За ці кошти було відремонтовано покриття центральних вулиць: Незалежності, Чернігівська, 30 років Перемоги, Михайлівська, Лупицька, М. Мольченка та інші.

11:19 22.08.2022

Продовжується ремонт доріг на території громади

У цей нелегкий час, пов'язаний з російською військовою агресією, Бобровицька міська рада була змушена зупинити низку важливих питань, котрі мали б розвивати інфраструктуру міста та громади. В поточному році через війну суттєво зменшився обсяг надходжень до бюджету Бобровицької міської територіальної громади. Планові показники доходної частини бюджету за січень-травень виконані лише на 90,9% - бюджет недоотримав 5,4 млн.грн. Через це не можливо профінансувати частину запланованих видатків. Але не дивлячись на це, міська рада вважає першочерговим завданням ремонт та відновлення автомобільних доріг.

09:35 13.06.2022

Розпочато роботи з експлуатаційного утримання автомобільної дороги Данівка – Бобровиця

За ініціативи Бобровицької міської ради управління капітального будівництва Чернігівської військової адміністрації розпочало виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О250701 – Данівка – Бобровиця. Значних пошкоджень дорога зазнала від техніки російських окупантів, яка проходила в напрямку села Браниця. Це спричинило погіршення технічного стану автомобільної дороги. В процесі обстеження були виявленні недоліки такі як: просадки, ямковість, колійність та інші деформації дорожнього полотна.

16:06 08.06.2022

Розпочато ремонтні роботи з відновлення мосту

Одним із наслідків широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну є чимало зруйнованих доріг та мостових переправ.  За ініціативи Бобровицької міської ради та домовленістю з будівельною організацією, розпочато ремонтні роботи з відновлення мосту через річку Трубіж у селі Мостище (Петрівське) Козелецької громади. Будівельними матеріалами частково забезпечить міська рада. На даний час стоїть завдання – у короткий термін поновити міст для відновлення автомобільного сполучення між Бобровицькою та Козелецькою громадами, що покращить забезпечення доставки продуктів харчування і промислових товарів для жителів нашої громади.

10:52 06.06.2022

Ремонт доріг на території громади розпочато

Ремонт доріг – пріоритетний напрямок роботи нашої територіальної громади. У кожному населеному пункті громади є проблемні дороги, які потребують ремонту та догляду. З метою підвищення стану безпеки дорожнього руху та поліпшення транспортно-експлуатаційного стану доріг по вулицях міста Бобровиця, сьогодні, за кошти місцевого бюджету розпочато роботи по ліквідації вибоїн асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом. Наразі старту дорожніх робіт сприяють і погодні умови. Виконання ремонту покриття пневмоструменевим методом є найбільш раціональним при глибині пошкодження до 50 мм.

15:26 12.05.2022

Завершено аварійний ямковий ремонт дороги

За сприяння депутата обласної ради Сергія Чубовського проведено аварійний ямковий ремонт дороги  між селами Озеряни та Вороньки з під´їздом до села Плуг.   На ремонт використано 26 тн щебня та 170 тн асфальто - бетонної суміші.

16:57 08.11.2021