План місцевого економічного розвитку Бобровицької ОТГ Чернігівської області

Проєкт «Мери за економічне зростання» (M4EG) – це нова ініціатива Європейського союзу, що розпочала діяльність в рамках Східного партнерства. Секретаріат проєкту «Мери за економічне зростання» є основним виконавчим органом Ініціативи і керує втіленням Ініціативи в регіоні.

Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Cхідного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць. Ініціатива «Мери за економічне зростання» прагне створити розгалужену регіональну професійну спільноту, що вимагатиме певного залучення членів Ініціативи, проте водночас створить для її членів можливості значної підтримки експертів та колег з інших муніципалітетів, сприяння у поширенні історій успіху, а також інші значні економічні, політичні та репутаційні переваги.

Приєднання до Ініціативи «Мери за економічне зростання» для нас – можливість стимулювати місцевий економічний розвиток та реалізувати позитивні зміни на практиці для забезпечення сталого економічного розвитку громади.

План місцевого економічного розвитку Бобровицької ОТГ Чернігівської області

LOCAL ECONOMIC DEVELOPMENT PLAN of BOBROVYTSKA ATC of Chernihiv oblast