Електронні консультації з громадкістю

Повідомлення про оприлюднення проєкту Програми економічного і соціального розвитку Бобровицької міської територіальної громади на 2024-2027 роки та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проєкту Програми економічного  і соціального розвитку Бобровицької міської територіальної громади на 2024-2027 роки та звіту про стратегічну екологічну оцінку

09:01 20.11.2023

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Бобровицької міської територіальної громади на 2024-2027 роки

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Бобровицької міської територіальної громади на 2024-2027 роки

16:51 20.10.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Організатор громадського обговорення: Бобровицька міська рада Чернігівської області Найменування об’єкта, якому пропонується присвоїти ім’я фізичної особи: спортивний комплекс в с. Кобижча по вул. Шпига Ф., 2б Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти: Федір Шпиг Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння спортивному комплексу імені фізичної особи: староста Кобижчанського старостинського округу (лист №14-08/109 від 21.06.2023 року). Громадське обговорення буде проходити у формі громадських слухань  30.08.2023 року о 10 год.00 хв. у адмінприміщенні Кобижчанського старостинського округу. Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону для подання пропозицій (зауважень): 17400, Чернігівська область,                  м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46, bobrmr@bg.gov.ua, телефон:                  2-53-50           Строк подання пропозицій (зауважень): до 10 год.00 хв. 30.08.2023 року.           Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.           Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.           Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

16:57 29.06.2023

Звіт про результати проведення громадського обговорення

проєкту «Капітальний ремонт будівлі Кобижчанського ЗДО «Лісова казка» з застосуванням теплореноваційних заходів по вул. Кашталянівка, 158 в с. Кобижча Бобровицької територіальної громади Чернігівської області, 1 черга – капітальний ремонт шатрового даху, 2 черга – ремонт частини приміщень будівлі, утеплення зовнішніх стін, заміна вікон та дверей, улаштування систем протипожежного захисту, вогнезахисне обробляння дерев’яних конструкцій, улаштування систем зовнішнього блискавкозахисту»

10:38 23.02.2022