Інформаційне повідомлення про передачу нерухомого майна в оренду без проведення аукціону

Назва об’єкта

Нежитлове приміщення

Повне найменування та адреса орендодавця

Бобровицька міська рада Чернігівської області код за ЄДРПОУ 04061990; 17400, Чернігівська область місто Бобровиця, вулиця Незалежності, 46; тел. (04632)  2-55-54, e-mail: rada28@meta.ua

Повне найменування та адреса балансоутримувача

Не застосовується

Інформація про об’єкт оренди

Тип переліку

другий

Вартість об'єкта оренди

30492 гривень

Тип об’єкта

Нерухоме майно

Пропонований строк оренди

До 31 грудня 2021 року

Фотографічне зображення майна

Місцезнаходження об’єкта;

Чернігівська область, с. Кобижча, вул. Братів Лисенко, 1 , Бобровицького району, Чернігівської обл..

Загальна площа об’єкта

415кв.м.

Характеристика об’єкта оренди

частина нежитлового приміщення (2-1технічного паспорту, реєстраційний номер 1040093074206 зі змінами), загальною  площею 30,8 кв.м. Приміщення  розташоване на 1 поверсі будівлі, має окремий вхід за адресою: с.Кобижча, вул. Братів Лисенко, 1, Чернігівська обл

Технічний стан, інформація про потужність електромережі і забезпечення комунікаціями

Задовільний. Є електропостачання, водопостачання, центральне опалення.

Проект договору

Додається до інформаційного повідомлення про передачу нерухомого майна в оренду

Умови та додаткові умови оренди

Строк оренди

До 31 грудня 2021 року

Стартова орендна плата

Місячна  орендна плата, визначена відповідно до пункту 8 Методики розрахунку орендної плати за комунальне Майно та пропорції її розподілу від 4.10.1995р. № 786 із змінами.

(орендна ставка визначена згідно з додатком № 2 п.21) 127,05 грн. (сто двадцять сім грн..05 коп)

Обмеження щодо цільового призначення об’єкта оренди, встановлені відповідно до п. 29 Порядку

Організація та облаштування установи, що надає соціально важливі послуги населенню (територіально-відокремленого безбалансового відділення філії – Чернігівського обласного управління АТ «Ощадбанк»).

Вимоги до орендаря

Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти працівника балансоутримувача для звернень про ознайомлення з об’єктом оренди)

Відділ економіки та комунального майна Бобровицької міської ради 2-54-50