Бобровицька міська рада
Чернігівська область

ОГОЛОШЕННЯ про проведення електронного аукціону на оренду комунального майна за адресою: Чернігівська область, с. Марківці, вул. П. Зубка, 44

Назва об’єкта  

частина нежитлового приміщення загальною площею 1 кв.м. , яка знаходиться в адмінбудівлі Марківецького старостинського округу, за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, с. Марківці, вул. П. Зубка, 44.

 

Повне найменування та адреса орендодавця

 

Бобровицька міська рада Чернігівської області код за ЄДРПОУ 04061990; 17400, Чернігівська область місто Бобровиця, вулиця Незалежності, 46; тел. (04632)  2-55-54, e-mail: rada28@meta.ua

Повне найменування та адреса балансоутримувача

Бобровицька міська рада Чернігівської області код за ЄДРПОУ 04061990; 17400, Чернігівська область місто Бобровиця, вулиця Незалежності, 46; тел. (04632)  2-55-54, e-mail: rada28@meta.ua

Інформація про об’єкт оренди

Тип переліку

Перший

Балансова залишкова вартість об’єкта (всього)

-

Вартість об'єкта оренди

-

Тип об’єкта

Нерухоме майно

Пропонований строк оренди

5 років

Інформація про наявність рішень про проведення інвестиційного конкурсу або про включення об’єкта до переліку майна, що підлягає приватизації

Рішення про проведення інвестиційного конкурсу відсутнє.

 

Не включено до переліку майна, що підлягає приватизації

Інформація про отримання погодження органу управління

Рішення  двадцять шостої сесії Бобровицької міської ради  восьмого скликання  від 25.05.2023р. № 1409-26/VIII «Про погодження  наміру передачі нерухомого майна, що належить до комунальної власності Бобровицької територіальної громади в оренду в с. Марківці»

Фотографічне зображення майна

 

Місцезнаходження об’єкта;

Чернігівська область, Ніжинський район, сМарківці, вул. П. Зубка, 44

Загальна площа об’єкта

1кв.м

Характеристика об’єкта оренди

частина нежитлового приміщення загальною площею 1 кв.м. , яка знаходиться в адмінбудівлі Марківецького старостинського округу, за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, с. Марківці, вул. П. Зубка, 44.

 

Технічний стан, інформація про потужність електромережі і забезпечення комунікаціями

Задовільний

Інформація про те, що об’єктом оренди є пам’ятка культурної спадщини, щойно виявлений об’єкт культурної спадщини чи його частина

Не належить до пам’ятки архітектури місцевого значення

Наявність погодження органу охорони культурної спадщини на передачу об'єкта в оренду

 

Проект договору

Додається до оголошення про передачу нерухомого майна в оренду

Умови та додаткові умови оренди

Строк оренди

5 років

Стартова орендна плата відповідно до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів від 27 травня 2022р. №634

- електронного аукціону – 1 грн.;

- електронного аукціону із зниженням стартової ціни – 0,50грн.;

- електронного аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 0,50 грн.

Обмеження щодо цільового призначення об’єкта оренди, встановлені відповідно до п. 29 Порядку

Без обмежень

Вимоги до орендаря

Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти працівника балансоутримувача для звернень про ознайомлення з об’єктом оренди)

Бобровицька міська рада Чернігівської області код за ЄДРПОУ 04061990; 17400, Чернігівська область місто Бобровиця, вулиця Незалежності, 46; тел. (04632)  2-54-50, e-mail: ekon.bobrmr@ukr.net

Інформація про аукціон (спосіб та дата)

Кінцевий строк подання заяви  на участь в аукціоні, що визначається з урахуванням вимог, установленим Порядком

-дата проведення електронного аукціону   10 липня 2023 р.

-період прийому заяв на участь в електронному аукціоні та період між аукціонами – 5 календарних днів з дати оприлюднення в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Аукціон проводиться відповідно до «Порядку передачі в оренду державного та комунального майна», затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020р. №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Інформація про умови, на яких проводиться аукціон:

Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону: встановлюється на рівні 1 відсотка стартової орендної плати об’єкта оренди.

Крок аукціону для:

- електронного аукціону – 0,01 грн.;        

- розмір гарантійного внеску для участі в електронному аукціоні становить 5178, грн.,відповідно пункту 58 Порядку   

- розмір реєстраційного внеску: 670 грн., що становить 0,1 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року. кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій становить 5 кроків.

 

 

 

 

Додаткова інформація

Реквізити розрахунків операторів ЕМ за посиланням на сторінку вебсайта адміністратора, на якій зазначені реквізити таких рахунків https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

 

Технічні реквізити оголошення

Період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (5-35 календарних днів з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду).

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання в алфавітному порядку на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Банківські реквізити для внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів та проведення переможцями аукціонів розрахунків за орендовані об’єкти:

Для перерахування оператором реєстраційного внеску:

Одержувач: ГУК у Черніг.обл/тг м. Бобров/24060300

ЄДРПОУ 37972475

р/р UА488999980314070544000025663

МФО899998

Для перерахування оператором гарантійного внеску:

Одержувач: ГУК у Черніг.обл/тг м. Бобров/22080402

р/р UА698999980334139850000025663

Казначейство України(ЕАП)

ЄДРПОУ 37972475

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь