Шукаємо патронатних вихователів для дітей, які тимчасово залишилися без батьківського піклування

Дата: 01.02.2022 15:55

…дитині для повного та гармонійного розвитку необхідно зростати в сімейному середовищі, в атмосфері щастя, любові та розуміння. (Конвенція ООН про права дитини)
Патронат - це можливість дитини зростати в родині!
Патронат - це недопущення вилучення дитини з сімейного кола до державних закладів.
Патронат – комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання батьками дитини складних життєвих обставин. Така форма влаштування дитини до родини допомагає їй у такій ситуації відчувати сімейне тепло та ласку, доки біологічні батьки вирішують свої труднощі. Тому дітей на певний час можуть брати на виховання професійні патронатні сім’ї, які пройшли спеціальний курс підготовки.

За надання послуги патронату над дитиною патронатний вихователь щомісяця отримує винагороду та соціальну допомогу на утримання та виховання дитини.

Якщо у Вас є бажання підтримати дитину та стати патронатним вихователем, звертайтесь за детальною інформацією щодо можливості виховувати дитину у своїй родині до фахівців  Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради  Чернігівської області  за адресою: вул. Незалежності, буд. 28, м. Бобровиця або за телефонами2-53-33;2-52-09