Громадська рада

Відбулося розширене засідання Громадської ради при відділі освіти Бобровицької міської ради

04 червня 2021 року на базі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 (опорний заклад) відбулося розширене засідання Громадської ради при відділі освіти  Бобровицької міської ради, в якому брали участь: Володимир Бойко, директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; Наталія Сонець, керуюча справами Бобровицької міської ради; Людмила Панасюк, начальник відділу освіти; Валентина Мартишевська та Наталія Скакун, головні спеціалісти відділу освіти; Людмила Оніщенко, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бобровицької міської ради», керівники закладів освіти та члени Громадської ради.

15:02 07.06.2021

Наказ про затвердження складу Громадської ради при відділі освіти Бобровицької міської ради та затвердження положення про Громадську раду

16:10 02.06.2021