18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня в Україні, починаючи з 1994 року, є Днем скорботи і пам’яті жертв депортації кримських татар, а з 2016 року – День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, згідно з постановою Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року «Про визнання геноциду кримськотатарського народу».

08:00 18.05.2024

День цивільного захисту в Бобровицькій гімназії

17 травня в Бобровицькій гімназії відбувся День цивільного захисту. Це важлива подія, що спрямована на навчання дітей правилам безпеки та поведінки в надзвичайних ситуаціях, дозволяє краще зрозуміти значення цивільного захисту та навчитися основам самозахисту.

16:00 17.05.2024

Заходи до Дня вишиванки

Педагогічні та учнівські колективи закладів освіти громади долучилися до святкування Дня вишиванки. Бережемо національні традиції!

16:04 16.05.2024

Свято в Бобровицькому ЗДО яслах-садку «Веселка»

Весна – пора пробудження і природних див. Уже сама згадка про весну будить у серці радість. Це свято оновлення, пробудження природи. Саме навесні ми відзначаємо багато свят – зустріч весни, Великдень, День матері, День сім’ї, День вишиванки.

15:54 16.05.2024

Проведено акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

15 травня в рамках проведення акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» до здобувачів освіти Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (директор - Сергій Баняс) завітали: Сергій Циба, заступник міського голови, Валерій Байдюк, начальник відділу соціального, цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій та охорони здоров’я міської ради, Світлана Орел, спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі відділу освіти Бобровицької міської ради, рятувальники Ніжинського РУ ГУ ДСНС України в Чернігівській області: головний інспектор Вадим Сльозко, провідний інспектор Ігор Проха, працівники 15 ДПРЧ м. Бобровиця, фахівці екстреної медичної допомоги Бобровицької підстанції Михайло Зазимко, Олександр Глушко, працівники Чернігівської філії ТОВ «Газорозподільчі мережі України» Сергій Потолап та Олександр Семпокрил, представники відділення поліції № 2 сержант Андрій Трейтяк, майор поліції Ігор Шаповал.

13:57 15.05.2024

Наша молодь - це наше майбутнє

Сьогодні відбулась робоча зустріч в.о.міського голови Геннадія Іванюка з Катериною Панасюк, керівником відділу соціального розвитку «Українського Аграрного Холдингу» ТОВ «Наташа-Агро». Вони відвідали Бобровицький ліцей та поспілкувалися з учнівською молоддю – переможцями ІІ етапу та учасниками районних змагань з волейболу та футзалу «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

11:30 15.05.2024

Вітання з Днем матері

Дорогі, любі наші українські матері! Щиро вітаю вас з великим святом для кожного з нас – Днем матері! За всі роки незалежності, у час війни, горя й болю, кожен українець святкуватиме цей день з особливими відчуттями. Велика любов до матері України надихає сьогодні мільйони українців на героїчну боротьбу. Велика любов до матері, яка дала тобі життя, вселяє силу і прагнення перемогти.

11:30 10.05.2024

Обговорено напрямки розвитку освітньої галузі

08 травня в Чернігівському регіональному  центрі  підвищення кваліфікації відбулося навчання керівників органів управління освітою територіальних громад області за програмою підвищення кваліфікації «Державна політика  у сфері освіти, НУШ, інклюзія, дистанційна освіта». У ньому брала участь Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти міської ради.

14:31 09.05.2024

Відзначення Дня Європи в закладах освіти

Указом Президента України від 08.05.2023 № 266/2023 «Про День Європи» в Україні встановлено День Європи, який відзначається щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу. Це рішення прийнято «усвідомлюючи європейську ідентичність українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань».

13:04 09.05.2024