Відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

18 березня на базі комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бобровицької міської ради відбувся семінар  на тему «Атестація педагогів - 2024: готуємося до фінального етапу» для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

08:51 19.03.2024

У Бобровицькій територіальній громаді стартував ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

14 березня 2024 року, у Бобровицькій територіальній громаді,  на базі Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів стартував ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».    Відбулися змагання з футзалу, 3 команди юнаків, 36 учасників: Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, Бобровицького ліцею.   На урочистому відкритті ІІ етапу змагань «Пліч –о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» були присутні почесні гості: Григорій Ковтун, начальник Ніжинської військової адміністрації;  Геннадій Іванюк, в.о. голови Бобровицької міської ради; Володимир Данішевський, перший заступник міського голови;  Юлія Петренко, заступник голови Бобровицької міської ради;  Андрій В’ялий, начальник І відділу Ніжинського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник; Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти Бобровицької міської ради; Сергій Гавриленко, староста Озерянського старостинського округу Бобровицької міської ради.

07:56 15.03.2024

14 березня – День українського добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам’ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.    Дата 14 березня була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.  У закладах загальної середньої освіти Бобровицької міської ради в цей день були проведені наступні заходи:

10:00 14.03.2024

Семінар в Бобровицькому ЗДО яслах-садку «Золотий ключик»

13 березня у  Бобровицькому закладі дошкільної освіти яслах-садку «Золотий ключик» відбувся семінар  на тему «Використання технології Storytelling для розвитку мовленнєвої діяльності дітей», який провела Олена Карнашенко, консультант КУ «ЦПРПП» БМР. На заході була присутня Оксана Сутуга, головний спеціаліст відділу освіти Бобровицької міської ради.

08:23 14.03.2024

Гордість Бобровицького ліцею

Вітаємо з перемогою учасницю фіналу Всеукраїнського конкурсу "Олімпіада геніїв України"(GENIUS Olympiad Ukraine ) - 2024, ученицю Бобровицького ліцею Анну Лагус , яка виборола Золоту медаль, подяка педагогу-наставнику Оксані Ященко, вчителю хімії та біології.

16:21 13.03.2024

Участь у четвертому етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

08 березня Катерина Ярошенко, здобувачка освіти 6 класу Бобровицького ліцею, взяла участь у IV етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.         Бажаємо Каті та її наставниці, Ліані Басистій, перемоги!

11:38 11.03.2024

Відбулося засідання колегії відділу освіти

06 березня відбулося засідання колегії відділу освіти Бобровицької  міської  ради, у якому брали участь члени колегії.            На колегії розглядалися такі питання:  1. Про роботу працівників психологічної служби щодо подолання соціально-психологічних проблем здобувачів освіти  в навчальних  закладах. (доповідач Ксенія Липко, психолог КУ «ЦПРПП» БМР).  2.  Про  стан  впровадження  проєкту  «Спеціаліст  з безпеки в освітньому середовищі» (доповідач  Світлана Орел, консультант КУ «ЦПРПП» БМР).  3. Про фінансово-господарську  діяльність закладів  освіти Бобровицької  міської  ради  за 2023 рік та фінансування освітньої галузі за 2024 рік.  (доповідач  Наталія Магденко,  директор  КУ   «ЦООУЗО» БМР).       У ході засідання колегії присутні обговорили вищезазначені питання, а також одноголосно затвердили рішення засідання колегії.

15:00 07.03.2024

Плідна співпраця громади з фондом "Terre des hommes"

Завдяки співпраці Бобровицької міської ради та фонду Terre des hommes, у рамках сприяння проєкту "Підготовка шкіл до соціальної згуртованості."    1 березня 2024 року в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відкрито осередок "Дружній простір". Гостями урочистості були: представники фонду Terre des hommes Яна Смелянська та Тетяна Разакова , Валентина Мартишевська – начальник відділу освіти.

15:00 04.03.2024

Відбувся просвітницький захід «Кібербулінг: що це та як з ним впоратися?»

01 березня в рамках впровадження Всеукраїнського пілотного проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» у Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 для учнів 6-А класу був проведений просвітницький виховний захід «Кібербулінг: що це та як з ним впоратися?».   Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі відділу освіти Бобровицької міської ради Світлана Орел спільно з шестикласниками з’ясували: що таке кібербулінг та як йому протистояти; як безпечно користуватися електронною поштою та соціальними мережами; що робити, коли хтось став жертвою або свідком кібербулінгу; які існують інструменти в Інтернеті для боротьби з цим явищем та як ними можуть скористатися діти й молодь.

12:00 04.03.2024

Отримали ноутбуки від ЮНЕСКО

Завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України з компанією Google та за підтримки Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО продовжується  реалізуватися проєкт щодо забезпечення закладів освіти  ноутбуками Lenovo Chromebook.

15:18 01.03.2024