Відділ освіти

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення (слухання) щодо реорганізації та перепрофілювання (зміни типу) Горбачівської гімназії Бобровицької міської ради Чернігівської області

1. Найменування організатора громадського обговорення (слухань) – відділ освіти Бобровицької міської ради Чернігівської області.

09:33 25.01.2023

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення (слухання) щодо реорганізації та перепрофілювання (зміни типу) Макарівської гімназії Бобровицької міської ради Чернігівської області

09:32 25.01.2023

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення (слухання) щодо реорганізації та перепрофілювання (зміни типу) Браницької гімназії Бобровицької міської ради Чернігівської області

15:19 24.01.2023

Конкурс есе з правової тематики «У МЕНЕ Є ПРАВО»

20 січня 2023 року в Академії Державної пенітенціарної служби підбито підсумки конкурсу есе з правової тематики серед учнів 9–11 класів закладів загальної середньої освіти України «У МЕНЕ Є ПРАВО».

11:55 23.01.2023

День Соборності України

Однією зі складових української національної ідентичності є Соборність. 22 січня 1919 року у Києві було проголошено Акт Злуки між Українською Народною Республікою (УНР) та Західноукраїнською Народною Республікою (ЗУНР). Ця подія ознаменувала об’єднання в єдиній самостійній державі українських земель, які протягом століть перебували у складі різних країн.

14:44 20.01.2023