До уваги керівників, педагогічних працівників закладів освіти!

Міністерство охорони здоров’я України разом з Інститутом когнітивного моделювання розробили серію коміксів для школярів. Вони створені в рамках кампанії щодо необхідності носити захисні маски та користуватись антисептиками в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

11:56 23.10.2020

ДО ВІДОМА!

11:54 23.10.2020

До уваги батьків, громадськості!

Інформуємо, що відділ освіти наполегливо працює над ситуацією щодо відновлення газопостачання в закладах освіти, де опалення здійснюється природним газом. Зокрема, зібрано  необхідний пакет документів, надано квитанції щодо проплат за природний газ, транспортування та розподіл природного газу, обслуговування підземних газопроводів,  надання послуг з повірки засобів вимірювальної техніки (термометрів, манометрів, газоаналізаторів), за налаштування засобів дистанційної передачі даних (налаштування модемів).

16:18 20.10.2020

День захисника України

З нагоди відзначення Дня захисника України та з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності нашої держави, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві 12-13 жовтня 2020 року в закладах загальної середньої освіти Бобровицької міської ради були проведені тематичні заходи:

09:20 16.10.2020

Вручення шкільних автобусів

13 жовтня 2020 року міський голова Тетяна Ковчежнюк та начальник відділу освіти Людмила Панасюк вручили дирекції Бобровицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 ключі від двох шкільних автобусів марки «Еталон», придбаних на умовах співфінансування: 60% виділили з державного бюджету, 40% - з місцевого.

15:02 13.10.2020

Не ведись!

Online сексуальне насильство над дітьми (кібер грумінг) Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет — це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя. Проте саме інтернет все частіше стає джерелом небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров’я та майбутнього. Повідомити у поліцію за телефоном 102. Кібер поліція https://cyberpolice.gov.ua. Національна гаряча дитяча лінія 116 111. Це сталося з тобою? Ми можемо допомогти тобі. Ти не один. СКАЖИ НІ!

08:41 08.10.2020

Нові шкільні автобуси

6 жовтня відбувся святковий захід на Чернігівському автозаводі з нагоди вручення шкільних автобусів відділам освіти райдержадміністрацій та ОТГ Чернігівської області. У заході взяли участь голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко, перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Микола Конопацький, заступник начальника Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Олена Соронович, директор Чернігівського автозаводу Андрій Савченко та начальники відділів освіти райдержадміністрацій та ОТГ. Завдяки плідній співпраці з Бобровицькою ОТГ  придбано для закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради два шкільні автобуси для підвозу школярів до місць навчання та у зворотному напрямку.

08:29 07.10.2020

Після самоізоляції учням не треба подавати документальні підтвердження щодо стану здоров'я

Учням після самоізоляції не потрібно проходити ПЛР-тест Після завершення самоізоляції учням не треба подавати до закладу загальної середньої освіти будь-які документальні підтвердження щодо стану здоров'я, зокрема, результати ПЛР або ІФА-тестів.

11:00 29.09.2020