До уваги керівників закладів освіти!

09 грудня 2020 року Урядом прийнято постанову № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Постанова).

14:19 05.01.2021

Нарада директорів

29 грудня Людмилою Панасюк, начальником відділу освіти,  було проведено нараду директорів закладів загальної середньої освіти.

11:15 30.12.2020

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

На виконання плану заходів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2020 року в закладах загальної середньої освіти відбулися: тематичні уроки «На розпеченім серці реактора» (Бобровицький ліцей), «Чорна трагедія на чорній землі» (Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2), «Гріх непростимий – Чорнобиль» (Кобижчанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів); виховні години  «Твій біль, Україно, дзвони Чорнобиля!» (Бобровицький ліцей), «Ці люди врятували нам життя!» (Браницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів), «Згадаємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» (Озерянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів), «Чорнобиль – горе людське» (Марковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів), «Чорнобиль – трагедія ХХ століття» (Козацький, Пісківський ім. П.Г. Тичини ЗЗСО І-ІІІ ступенів), «Самотні дзвони» (Бригинцівський ЗЗСО І-ІІ ступенів);

12:11 15.12.2020

Cпортивне свято «Ми зі спортом дружимо»

У Бобровицькому закладі дошкільної освіти «Сонечко» (директор Ольга Рева) створені умови для активного відпочинку дошкільнят. Діти навчаються дружно грати, беруть участь в іграх-естафетах, вдосконалюють навички виконання основних рухів.

14:49 10.12.2020

Засідання членів Клубу європейських відносин “Союз”

Відбулося засідання членів Клубу європейських відносин “Союз” на базі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2. Ірина Юрченко, керівник Клубу, ознайомила всіх із історією та традицією святкування Нового року у різних країнах. Діти в захопленні виготовляли новорічні іграшки, писали листівки Діду Морозу. Захід завершився веселим новорічним хороводом.

14:07 10.12.2020