Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Новини Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради

Урядом спрощено процедуру отримання „пакунка малюка”

На засіданні Уряду прийнято рішення щодо спрощення механізмів надання одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” та виплати грошової компенсації її вартості. Тепер батькам новонароджених не потрібно подавати довідки про неотримання ,,пакунка малюка” у закладі охорони здоров’я у паперовій формі.

10:11 23.12.2021

Уряд визначив порядок надання соціальних послуг мешканцям тимчасово окупованої території

Уряд вніс зміни до Порядку організації надання соціальних послуг для забезпечення можливості отримання соціальних послуг особами, які проживають на тимчасово окупованій території України. Тепер соціальні послуги можуть надаватися особам, які проживають на тимчасово окупованій території України (Автономна Республіка Крим та м. Севастополь) та періодично перебувають на контрольованих Україною територіях, незалежно від наявності або відсутності довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, за задекларованим місцем проживання.

10:06 21.12.2021

Подяка

На території Бобровицької громади проживають діти, які потребують особливої турботи, особливого догляду, прагнуть поваги, уваги та любові,  це -  діти з інвалідністю. Центр надання соціальних послуг Бобровицької міської ради висловлює щиру подяку керівникам СФГ «Вікторія» (Фенюк М.) с. Козацьке, який надав 100 тисяч гривень та ТОВ «ТВН-Агро» (Тринос С.) с. Сухиня -5 тисяч гривень, за добре, чуйне серце, яке живе у Вас, тому що частинку своєї душі Ви даруєте тим, хто цього потребує. Завдяки Вам 119 дітей та 19 осіб з інвалідністю отримали кошти в сумі 1000 та 500 грн. Дякуємо Вам за проявлене милосердя і чуйне ставлення до людей, які потребують допомоги!

10:32 07.12.2021

Торгівля людьми як одна з форм сучасного рабства: виклики, боротьба та протидія

Україна довгий час була переважно країною походження і транзиту людей, що опинилися в ситуації торгівлі людьми. Однак, в останні роки наша країна все частіше стає країною призначення жертв торгівлі людьми, крім того, все більшого поширення набуває внутрішня торгівля людьми - в межах України. Збройна агресія Росії підвищила внутрішню мобільність нашого населення та призвела до того, що, станом на січень 2021 року, за даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, взято на облік майже 1,5 млн. переселенців з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим, які є потенційно уразливою категорією громадян, що можуть стати жертвами торгівлі людьми.

16:56 06.12.2021

Любов для них не очевидна

Подивіться в очі дитині, яка любить вас. Ви побачите щиру любов. Чому ж їх любов така щира? Все просто - вони люблять нас не тому що ми такі хороші, що правильно їх виховуємо, чи що любимо їх. Вони просто люблять. Це справжня безумовна любов. Вони люблять всім серцем і душею просто за те що ми є, таких які є. Варто повчитися любові у них. Тому що з віком ми втрачаємо цю здатність. Втрачаємо, не тому що стаємо гіршими, черствішими, або холоднішими ... Просто ми набуваємо досвіду. Життєвий досвід. Досвід умовної любові. Цей досвід зберігається весь цілком. І навіть якщо ми чогось не пам'ятаємо, це пам'ятає наш мозок. Коли ти дорослий, то часто вважаєш очевидною свою любов. Наприклад, мати любить свою дитину, тому що це її дитина, і по іншому і бути не може. Але для маленьких дітей любов ваша не очевидна. Вона не може знати, що її люблять батьки, тому що вона їх дитина. Вона не знає, що для батьків вона важливіше всього на світі.

11:39 02.12.2021

1 грудня - Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом

Україна залишається в категорії країн з концентрованою стадією епідемії ВІЛ-інфекції, що зосереджена серед окремих груп населення високого ризику інфікування ВІЛ. Сьогодні епідемічна ситуація з ВІЛ-інфекції в Україні знову характеризується зростанням кількості зареєстрованих випадків ВІЛ-інфекції в більшості регіонах України.         Катастрофічних перспектив, які нас очікують у майбутньому, можна уникнути лише уважним ставленням до проблеми кожною людиною. Ваші знання - можуть захистити Вас. Дізнайтеся про ВІЛ/СНІД більше.

08:36 01.12.2021

"Не терпіть насильство – звертайтеся по допомогу"

Їхні голоси часом не чутно. Їх заглушають стіни панельних будинків, шум телевізора, сусідський паркан. Десятки тисяч людей в Україні стикаються із домашнім насильством щороку. Річ у тім, що ми маємо їх почути. У проєкті «Річ у тім» взяли участь 16 відомих особистостей. Їх знає вся країна. Серед них — актори, ведучі, музиканти, вчені, спортсмени. Вони озвучили 16 історій, що позичені зі справжніх поліцейських протоколів. У фокусі кожної з них — річ, що стала знаряддям насильства або асоціюється з ним, адже насильство буває фізичним, психологічним, економічним, сексуальним… За голосами знаменитостей проступають голоси постраждалих. У них — відвертість, страждання, біль. Річ у тім, що про домашнє насильство треба говорити вголос.

11:43 30.11.2021

«16 днів проти насильства»

Щороку в Україні, як і всій Європі,  з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка  покликана в першу чергу привернути  увагу громадськості до актуальних для  суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. І у нашій громаді  дана акція стартує також 25 листопада - в Міжнародний день боротьби за ліквідацію  насильства щодо  жінок.    Символом проти всіх форм насильства над жінками стала біла стрічка.

08:19 25.11.2021

Патронат над дитиною

Патронат над дитиною – тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Це послуга, метою якої є забезпечити право дитини на виховання в сім'ї. Інформаційно-просвітницька кампанія розроблена в рамках співпраці Міністерство соціальної політики України з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International за підтримки Уряду Канади, та Partnership for Every Child / Кожній дитині

14:06 29.10.2021

Звіт про проведення моніторингу та внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг

Відповідно до Законів України «Про соціальні послуги»,постанови Кабінету міністрів України від 01.06.2020 №449 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг», наказу Мінсоцполітики від 27.12.2013 р. за №904 «Про затвердження Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг» та з метою забезпечення практичної реалізації впровадження децентралізації у розподілі соціальних послуг і забезпечення прозорості їх надання соціальних послуг) Наказом від 30.07.2021 року № 01-03/248-01 створено комісію з моніторингу та оцінки якості соціальних послуг, призначено відповідальних, затверджено плани проведення оцінки.

10:07 28.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь