Містобудівна документація для обговорення

Повідомлення про оприлюднення проєкту генерального плану та плану зонування території міста Бобровиця Чернігівської області, звіту про стратегічну екологічну оцінку та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: Проєкт генерального плану та плану зонування території міста Бобровиця Чернігівської області розроблено з метою обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території населеного пункту. Завданнями генерального плану населеного пункту є визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;формування системи громадського обслуговування населення;організація вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою;організація цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів;визначення основних принципів охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища історичних населених пунктів;визначення послідовності реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території. Розробник – ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЦИВІЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА».

11:54 21.10.2021

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану м. Бобровиця Ніжинського району Чернігівської області

1) Замовник СЕО та виконавець Замовником проекту є Бобровицька міська рада Чернігівської області (17400, Чернігівська обл., м. Бобровиця, вул. Лупицька, буд. 4 тел./факс. (04632)25594, (04632)25577, email: rada28@meta.ua, код ЄДРПОУ: 04061990). Виконавець – ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЦИВІЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА».

12:41 07.06.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документації державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (розділ «Охорона навколишнього природного середовища»): «Детальний план території для будівництва індивідуального гаражів та будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

09:41 03.06.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документації державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (7420681200:01:000:1659)