Громадські слухання

У Бобровицькій громаді проведено  громадські слухання

щодо проєктів детальних планів території

05 липня 2021 року у великій залі адмінбудівлі міської ради по вул. Незалежності, 46 у м. Бобровиця відбулися громадські слухання щодо врахування  пропозицій громадськості та приватних інтересів в проєктах детальних планів території  та стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації:

1. «Детальний план території земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з кадастровим номером 740681200:01:000:1659, площею 0,08000 га, яка перебуває у приватній власності, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)».

2. «Детальний план території земельної ділянки площею 3,0260 га, кадастровий номер 7420610100:01:022:5227 з метою зміни цільового призначення із земель: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на землі: «розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості», розташованої в межах населеного пункту м. Бобровиця по  вул. Польова, 38 для можливого будівництва і споруд для переробки і зберігання зерна та реконструкції власних існуючих будівель під об’єкти для зберігання зерна та забезпечення господарської діяльності господарства».

3. «Детальний план території для будівництва індивідуальних гаражів та будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)».

Детальні плани території розроблені згідно з вимогами чинного законодавства із урахуванням розділу «Охорона навколишнього природного середовища».

Зазначимо, що громадські слухання відбувались у відповідності до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пункту 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та  на підставі рішень сесій Бобровицької міської ради, які було надано для розробки вище перерахованих детальних планів території.

За результатами проведених громадських слухань представники Бобровицької ОТГ підтримали проєкти детальних планів території, які в подальшому будуть затверджені в установленому законодавством України порядку.