Новини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету міської ради

26 серпня відбулося спільне засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Бобровицької міської ради та Бобровицької районної державної адміністрації. На засіданні комісії розглядалося питання про соціальний захист малолітніх і можливість їх повернення в біологічну родину з патронатної сім’ї та про розгляд заяв щодо вирішення питання доцільності/недоцільності зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів інституційного догляду на підставі подання гуманітарного відділу Бобровицької районної державної адміністрації. У ході розгляду питань приймалися до уваги забезпечення батьками належного догляду за дітьми, відносини в сім`ї, характеристики, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, житлово-побутові умови проживання сімей, потреби дітей.

15:34 26.08.2020