Проведено позачергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні,  було проведено позачергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Бобровицької міської ради. Під час якого були розглянуті питання про доцільність повернення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах з центру соціально-психологічної реабілітації; захист прав, свобод та інтересів малолітньої дитини; стан виконання матір'ю батьківських обов'язків стосовно малолітніх дітей; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

16:31 04.03.2021

Проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини міської ради

20 січня відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини Бобровицької міської ради. На порядку денному були розглянуті питання щодо доцільності відібрання малолітньої дитини від батьків, соціального захисту  дітей, надання дозволу на вчинення правочину в інтересах малолітньої дитини, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

14:20 20.01.2021

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету міської ради

Сьогодні, 3 грудня, відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини Бобровицької міської ради, під час якого були розглянуті питання надання висновку про доцільність позбавлення матері батьківських прав, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

16:35 03.12.2020

26 серпня відбулося спільне засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Бобровицької міської ради та Бобровицької районної державної адміністрації. На засіданні комісії розглядалося питання про соціальний захист малолітніх і можливість їх повернення в біологічну родину з патронатної сім’ї та про розгляд заяв щодо вирішення питання доцільності/недоцільності зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів інституційного догляду на підставі подання гуманітарного відділу Бобровицької районної державної адміністрації. У ході розгляду питань приймалися до уваги забезпечення батьками належного догляду за дітьми, відносини в сім`ї, характеристики, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, житлово-побутові умови проживання сімей, потреби дітей.

15:34 26.08.2020