A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Новини

Шукаємо патронатних вихователів

     Шановні мешканці Бобровицької громади! Сімейний патронат допомагає дітям, чиї батьки деякий час не можуть опікуватися ними в силу різних життєвих обставин. Бувають випадки, коли через недбалість або жорстоке поводження дітям загрожує небезпека. Інколи у дітей хворіють або помирають батьки, й за ними нікому доглядати.     Спеціалісти служби у справах дітей та фахівці  відділу  соціальних  служб КЗ «Центр надання соціальних послуг» Бобровицької міської ради  проводять роботу, направлену на пошук патронатних вихователів на підвідомчій території для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах!

08:52 28.03.2023

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Бобровицької міської ради під головуванням в.о.міського голови Геннадія Іванюка. На розгляд комісії було винесено 11 питань, зокрема: про стан виконання батьківських/опікунських обов’язків; визначення участі у вихованні малолітнього сина; надання дозволу на дарування частини житлового будинку, земельної ділянки, квартири; виведення дитини з дитячого будинку сімейного типу; припинення функціонування прийомної сім’ї.

12:55 27.06.2022

Про розвиток в області сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

В області налічується 1990 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 1857 осіб (або 93,3% від загальної чисельності таких дітей) вже знаходяться у сімейних формах виховання: 1330 – у сім’ях опікунів, піклувальників; 527 – у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях. Всього, з початку 2021 року знайшли нові родини 196 таких дітей (26 – усиновлено, 130 – влаштовані під опіку, піклування, 40 - у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї). Незважаючи на проведені заходи, 112 дітей такої категорії продовжують перебувати в інтернатних закладах та потребують нових батьків.

12:58 01.09.2021

Проведено позачергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні,  було проведено позачергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Бобровицької міської ради. Під час якого були розглянуті питання про доцільність повернення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах з центру соціально-психологічної реабілітації; захист прав, свобод та інтересів малолітньої дитини; стан виконання матір'ю батьківських обов'язків стосовно малолітніх дітей; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

16:31 04.03.2021

Проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини міської ради

20 січня відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини Бобровицької міської ради. На порядку денному були розглянуті питання щодо доцільності відібрання малолітньої дитини від батьків, соціального захисту  дітей, надання дозволу на вчинення правочину в інтересах малолітньої дитини, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

14:20 20.01.2021

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету міської ради

Сьогодні, 3 грудня, відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини Бобровицької міської ради, під час якого були розглянуті питання надання висновку про доцільність позбавлення матері батьківських прав, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

16:35 03.12.2020

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету міської ради

26 серпня відбулося спільне засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Бобровицької міської ради та Бобровицької районної державної адміністрації. На засіданні комісії розглядалося питання про соціальний захист малолітніх і можливість їх повернення в біологічну родину з патронатної сім’ї та про розгляд заяв щодо вирішення питання доцільності/недоцільності зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів інституційного догляду на підставі подання гуманітарного відділу Бобровицької районної державної адміністрації. У ході розгляду питань приймалися до уваги забезпечення батьками належного догляду за дітьми, відносини в сім`ї, характеристики, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, житлово-побутові умови проживання сімей, потреби дітей.

15:34 26.08.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано