Новини Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради
- ЦНСП
- Новини
У кризовій ситуації треба звертатися на телефон довіри
Якщо Ви постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, Ви можете звернутися за допомогою, скориставшись телефонним номером «гарячої лінії» 1547. Така ситуація може виникнути у будь-якій сім’ї незалежно від статків та соціального статусу. І першим кроком для подолання проблеми є анонімна консультація по телефону довіри. Це найшвидший спосіб сповістити про кризову ситуацію й отримати необхідну інформацію та поради. Якщо існує загроза життю чи здоров’ю людини, консультанти негайно в телефонному режимі зв’язуються з поліцією, яка здійснює екстрене втручання, оперативний захист і підтримку того, хто переживає кризову ситуацію.
Кому держава може довірити дитину під патронат?
Патронатним вихователем може стати громадянин та/або громадянка України, які мають позитивний досвід виховання власних дітей, не були засуджені або позбавлені батьківських прав та мають належні житлові умови за місцем де проживають разом з сім’єю. У вихователя має бути задовільний стан здоров’я аби належним чином дбати про тимчасово влаштованих дітей. Охочі стати патронатним вихователем обов'язково мають разом із добровільним помічником (дорослим членом своєї сім’ї) пройти навчання за спеціальною тренінговою програмою.
Допоможи дитині!
Шукаємо людей, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Послуга: сімейний патронат. Дізнайтеся детальну інформацію: Центр надання соціальних послуг Бобровицької міської ради за номером телефону: 2-53-54, 2-52-09. Долучайся!Надай дитині свою підтримку!
Щедрий вечір, добрий вечір
Учасники гурту «Пісенне джерело» завітали із старовинними,мелодійними щедрівками до центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради, зичили усім працівникам всіляких гараздів і казали ще й таке:
Зміни щодо розміру державних соціальних допомог з січня 2022 року
Зміни щодо розміру державних соціальних допомог з січня 2022 року
Урядом спрощено процедуру отримання „пакунка малюка”
На засіданні Уряду прийнято рішення щодо спрощення механізмів надання одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” та виплати грошової компенсації її вартості. Тепер батькам новонароджених не потрібно подавати довідки про неотримання ,,пакунка малюка” у закладі охорони здоров’я у паперовій формі.
Уряд визначив порядок надання соціальних послуг мешканцям тимчасово окупованої території
Уряд вніс зміни до Порядку організації надання соціальних послуг для забезпечення можливості отримання соціальних послуг особами, які проживають на тимчасово окупованій території України. Тепер соціальні послуги можуть надаватися особам, які проживають на тимчасово окупованій території України (Автономна Республіка Крим та м. Севастополь) та періодично перебувають на контрольованих Україною територіях, незалежно від наявності або відсутності довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, за задекларованим місцем проживання.
Подяка
На території Бобровицької громади проживають діти, які потребують особливої турботи, особливого догляду, прагнуть поваги, уваги та любові, це - діти з інвалідністю. Центр надання соціальних послуг Бобровицької міської ради висловлює щиру подяку керівникам СФГ «Вікторія» (Фенюк М.) с. Козацьке, який надав 100 тисяч гривень та ТОВ «ТВН-Агро» (Тринос С.) с. Сухиня -5 тисяч гривень, за добре, чуйне серце, яке живе у Вас, тому що частинку своєї душі Ви даруєте тим, хто цього потребує. Завдяки Вам 119 дітей та 19 осіб з інвалідністю отримали кошти в сумі 1000 та 500 грн. Дякуємо Вам за проявлене милосердя і чуйне ставлення до людей, які потребують допомоги!
Торгівля людьми як одна з форм сучасного рабства: виклики, боротьба та протидія
Україна довгий час була переважно країною походження і транзиту людей, що опинилися в ситуації торгівлі людьми. Однак, в останні роки наша країна все частіше стає країною призначення жертв торгівлі людьми, крім того, все більшого поширення набуває внутрішня торгівля людьми - в межах України. Збройна агресія Росії підвищила внутрішню мобільність нашого населення та призвела до того, що, станом на січень 2021 року, за даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, взято на облік майже 1,5 млн. переселенців з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим, які є потенційно уразливою категорією громадян, що можуть стати жертвами торгівлі людьми.