Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Новини Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради

Я і злість

Злість буває різною, хтось її яскраво проявляє і відіграє на оточуючих, а хтось (що, на мій погляд, гірше) пригнічує в собі і не дає їй виходу. В обох випадках дитина не вміє висловлювати почуття соціально прийнятними способами. Як цьому навчитися? Починаємо, звичайно ж, з себе. Задумайтеся про те, як справляєтеся зі своєю агресією ви. Напевно, багато хто зараз згадали моменти, коли виходили з себе після довгих спроб стриматися і не дати виплеск своєму обуренню. А все тому, що агресія несе в собі дуже сильну енергію, яка здатна зруйнувати не тільки речі навколо нас, але і відносини з людьми. При стримуванні і придушенні цієї енергії вона починає руйнувати нас зсередини і проявляється в хворобах. Тому важливо вчитися керувати своєю агресією і вчити цьому своїх дітей. Важливо розуміти, що агресія - базове почуття, її головна функція - захист. Якщо ми відчуваємо гнів або злість, значить, ми захищаємо щось цінне, а саме себе і свій внутрішній світ. Часто діти висловлюють гнів в тому випадку, якщо вони відчувають себе відторгненими, незахищеними, відчувають тривогу, страх і образу.

12:45 07.10.2021

Що таке державна допомога при народженні дитини?

Допомога при народженні дитини – це державна допомога, яка надається одному з батьків дитини, опікуну, які постійно проживають разом з дитиною на території України. Який розмір допомоги? Розмір допомоги при народженні дитини становить 41 280 грн, із них одноразово виплачується 10 320 грн, решта суми - щомісячно протягом 3-х років по 860 грн. Куди звернутися для отримання державної допомоги при народженні дитини?

16:56 06.10.2021

Дитина-інтроверт: 15 речей, які потрібно знати

Вас бентежить поведінка вашої дитини. Вона поводиться зовсім не так, як ви. Вона стримана й нерішуча. Замість гратися з однолітками їй до вподоби стояти осторонь і спостерігати за ними. Розмовляючи з вами, дитина постійно збивається, але здебільшого мовчить і ви не в змозі зрозуміти, що коїться у її голові. Вона проводить багато часу на самоті у своїй кімнаті. Учителі говорять, що хотіли б бачити активність вашої дитини на уроках. Спілкується вона лише з декількома друзями. І, що ще більш дивно, – їй це до вподоби. Вітаємо. Ваша дитина – інтроверт.

15:38 06.10.2021

Відбулася семінар-нарада соціальних робітників

4 жовтня у приміщенні Центру надання соціальних послуг міської ради відбулася семінар-нарада соціальних робітників. Були розглянуті питання: здача звіту за 9 місяців 2021 року, аналіз роботи відділення  соціальної допомоги вдома, дотримання маскового режиму, забезпечення соціальних робітників спецодягом, а саме (теплими жилетами, робочими халатами та сумками). Продовжується робота по вакцинації від «СОVID -19» робітників та підопічних Центру.  

11:45 04.10.2021

Розмір субсидії для багатодітних родин та дитячих будинків сімейного типу може сягати до 10 тисяч гривень на місяць

Розмір субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для багатодітних родин та дитячих будинків сімейного типу може скласти до 10 тисяч гривень в опалювальному сезоні 2021-2022 років. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко. «Сьогодні призначення субсидій відбувається в індивідуальному порядку й залежить від розміру доходу членів домогосподарства і розміру плати за житлово-комунальні послуги, на що впливають тарифи і кількість цих послуг. Зокрема, для багатодітних родин, дитячих будинків сімейного типу, які займають велику житлову площу, розмір субсидій в опалювальному сезоні 2021-2022 років буде складати до 10 тисяч гривень», – пояснив Віталій Музиченко.

11:13 04.10.2021

Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні також і День ветерана. Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

12:03 01.10.2021

Із 2009 року 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення – день вшанування людяності, милосердя, доброти та любові

Це день сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віддаючи любов і турботу, не чекаючи винагород; день для всіх людей, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагає розв’язувати проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це день для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків, які мають змогу проживати кожен день свого дитинства у сім’ї. Усиновити дитину-сироту, полюбити, виховати і виростити як рідну ? таке надзвичайно важливе рішення щороку приймають більше, ніж тисяча сімей в Україні. Саме вони вселяють у дитячі душі і серця віру, надію та любов, роблять дитинство світлим і радісним.

09:24 30.09.2021

Зустріч працівників ЦНСП зі старостою Браницького старостинського округу

29 вересня 2021  року з метою налагодження взаємодії між Центром надання соціальних послуг міської ради та старостами сільських населених пунктів щодо забезпечення соціального супроводу та нагляду за поведінкою дітей та молоді відбулася зустріч працівників ЦНСП міської ради з Анатолієм Моругою, старостою Браницького старостинського округу. Юрисконсульт Центру Віталія Лиман розповіла про дотримання усіма посадовими особами, які здійснюють заходи у сфері захисту прав та законних інтересів дітей, чинного законодавства з метою захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які зазнали жорстокого поводження, життю та здоров’ю яких загрожує небезпека; та алгоритм дій у випадку виявлення сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, через: ухиляння батьків від виконання своїх обов’язків щодо догляду та виховання дитини; наявність у батьків тривалої хвороби через яку вони не можуть виконувати належним чином батьківські обов’язки; виявлення насильства, жорстокого поводження з дитиною або існування реальної загрози його вчинення.

15:58 29.09.2021

Профілактика сексуального насилля над дітьми

В поняття «сексуальне насилля» входить цілий спектр дій – поцілунки, погладжування, доторкання сексуального характеру, а також всі різновиди статевих актів. Про що повинна знати дитина, щоб не стати жертвою! 1. Якщо ви побачили, що дитина проявляє підвищену цікавість до питання про відмінності між хлопчиками і дівчатками, розкажіть їй спокійним тоном про будову людського тіла, особливості органів, функції які вони виконують. Зверніть увагу на інтимні частини тіла і скажіть, що їх не прийнято показувати іншим людям.  2.  Розкажіть які доторкання вважаються прийнятними, а які ні, тобто від яких дочка чи син можуть зніяковіти і як відрізнити від тих, які є в нормі (обійми, доторкання один до одного під час ігор, лікарський огляд).

08:57 29.09.2021

Мінсоцполітики підготувало проект Положення про діяльність дитячих кімнат в установах та організаціях та оприлюднило для громадського обговорення

Міністерством соціальної політики України підготовлено проект наказу „Про затвердження Положення про діяльність дитячих кімнат в установах та організаціях”. Проектом акта передбачено, що дитяча кімната в установі / організації створюється для забезпечення можливості тимчасового перебування дітей працівників та відвідувачів без супроводу батьків / законних представників або за їх присутності в разі потреби із організацією дозвілля. Основною метою діяльності дитячої кімнати є створення умов для поєднання працівниками та відвідувачами установ/ організацій своїх професійних і сімейних обов’язків.

14:04 28.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора