A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Оголошення про проведення електронного аукціону на оренду комунального майна за адресою: 17452 Чернігівська область, Ніжинський район,село Новий Биків, вулиця Центральна,будинок 30, загальною площею 106,8кв. м.

Назва об’єкта  

Оренда   нежитлового приміщення   за адресою: 17452 Чернігівська область,Ніжинський р-н, село Новий Биків, вулиця Центральна, будинок 30,  загальною площею 106,8 кв. м ( корисною площею 69,3 кв.м)

Повне найменування та адреса орендодавця

Відділ культури та туризму Бобровицької міської ради Чернігівської області код за ЄДРПОУ 43989827; 17400, Чернігівська область місто Бобровиця, вулиця Незалежності, 44; тел. (04632) 25550, e-mail: [email protected]

Повне найменування та адреса балансоутримувача

Відділ культури та туризму Бобровицької міської ради Чернігівської області код за ЄДРПОУ 43989827; 17400, Чернігівська область місто Бобровиця, вулиця Незалежності, 44; тел. (04632) 25550, e-mail: [email protected]

Інформація про об’єкт оренди

Тип переліку

Перший

Вартість об'єкта оренди

 514900 грн.

Тип об’єкта

Нерухоме майно

Пропонований строк оренди

5 років

Інформація про наявність рішень про проведення інвестиційного конкурсу або про включення об’єкта до переліку майна, що підлягає приватизації

Рішення про проведення інвестиційного конкурсу відсутнє.

Не включено до переліку майна, що підлягає приватизації

Інформація про отримання погодження органу управління

Рішення двадцять другої сесії Бобровицької міської ради  восьмого скликання  від 20.12.2022 р № 1151-22/VIII «Про погодження  відділу культури та туризму Бобровицької міської  ради  наміру  передачі нерухомого  майна,що належить до комунальної власності в оренду ».

Фотографічне зображення майна

Додається

Місцезнаходження об’єкта;

17452,Чернігівська область, Ніжинський район, село Новий Биків, вулиця Центральна, будинок, 30

Загальна площа об’єкта

106,8 кв.м.

Характеристика об’єкта оренди

Нежитлове приміщення, загальною площею  106,8 кв. м,(корисною площею 69,3 кв.м ) за адресою: 17452 Чернігівська область, Ніжинський район, село Новий Биків, вулиця Центральна, будинок, 30.,

Технічний стан, інформація про потужність електромережі і забезпечення комунікаціями

Задовільний. Є електропостачання.

Інформація про те, що об’єктом оренди є пам’ятка культурної спадщини, щойно виявлений об’єкт культурної спадщини чи його частина

Не належить до пам’ятки архітектури місцевого значення

Наявність погодження органу охорони культурної спадщини на передачу об'єкта в оренду

 

Проект договору

Додається до оголошення про передачу нерухомого майна в оренду

Умови та додаткові умови оренди

Строк оренди

5 років

Стартова орендна плата

 

- електронного аукціону – 5149   грн.;    

- електронного аукціону із зниженням стартової ціни – 2574,50грн.;

- електронного аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій –2574,50   грн.

Обмеження щодо цільового призначення об’єкта оренди, встановлені відповідно до п. 29 Порядку

 

Заклади охорони здоров’я, клініки, лікарні, приватна медична практика. Об’єкт оренди не може бути використаний за будь-яким цільовим призначенням відповідно до пункту 29 «Порядку передачі в оренду державного та комунального майна», затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Вимоги до орендаря

Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти працівника балансоутримувача для звернень про ознайомлення з об’єктом оренди)

Бобровицький міський будинок культури Бобровицької міської ради Чернігівської області ( нежитлова будівля );; 17452 Чернігівська область, Ніжинський район, село Новий Биків, вулиця Центральна, будинок, 30., тел. (04632) 2-55-50 , e-mail: [email protected]

Інформація про аукціон (спосіб та дата)

Кінцевий строк подання заяви  на участь в аукціоні, що визначається з урахуванням вимог, установленим Порядком

-дата проведення електронного аукціону     14 березня   2023р.

-період прийому заяв на участь в електронному аукціоні та період між аукціонами – 5-20 календарних дні з дати оприлюднення в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Аукціон проводиться відповідно до «Порядку передачі в оренду державного та комунального майна», затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020р. №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Інформація про умови, на яких проводиться аукціон:

Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону: встановлюється на рівні 1 відсотка стартової орендної плати об’єкта оренди.

Крок аукціону для:

- електронного аукціону –51,49  грн.;      

- електронного аукціону із зниженням стартової ціни –               25,74грн.;

- електронного аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій –  25,74  грн.

- розмір гарантійного внеску для участі в електронному аукціоні становить 5368 грн   

- розмір реєстраційного внеску: 670 грн., що становить 0,1 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року. кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій становить 5 кроків.

 

Додаткова інформація

Реквізити розрахунків операторів ЕМ за посиланням на сторінку вебсайта адміністратора, на якій зазначені реквізити таких рахунків https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Технічні реквізити оголошення

Період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (5-35 календарних днів з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду).

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання в алфавітному порядку на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Банківські реквізити для внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів та проведення переможцями аукціонів розрахунків за орендовані об’єкти:

КБКД 24060300 (інші надходження),  який діє з 01.01.2021 року. 
Реквізити:
Отримувач:  відділ культури та туризму Бобровицької міської ради Чернігівської області,
Юридична адреса: 17400 Чернігівська область ,місто Бобровиця, вул. Незалежності,44
Розрахунковий  рахунок  UA368201720314251006203102402,
Код:  43989827,
МФО 820172
Банк:  Державна казначейська служба  України (ел. адм. подат).   

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано