Великодній кошик для українських воїнів

У житті кожного українця Великдень – свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що це свято добра, любові, милосердя. У Бобровицькому ліцеї пройшла одноденна акція «Великодній кошик для воїна», в рамках якої учасниками освітнього процесу було зібрано велику кількість смаколиків для військових.

15:15 18.04.2023

Акція на підтримку наших захисників

Ми всі на війні, навіть той, хто навчає, лікує, вирощує хліб, навіть та дитина, яка йде в укриття, там малює і пише на малюнку для українського захисника: "Повертайся живим!". З вірою в Перемогу в закладі дошкільної освіти «Веселка» м.Бобровиця провели акцію "Великдень для тебе, воїне!".

08:28 18.04.2023

Благодійна допомога освітньому закладу

Навчання впродовж життя — одна з ключових компетентностей, яка має бути сформована в учнів. Утім два роки карантинних обмежень та повномасштабна війна з майже тотальною дистанційкою оголили проблему з розвитком цієї компетентності. В народі кажуть: "Світ не без добрих людей". Завдяки таким людям, які переймаються проблемами сільських малокомплектних шкіл, що постраждали від окупації, легше відновлювати роботу.

08:10 17.04.2023

Відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти

07 квітня 2023 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти Бобровицької міської ради. У ході його проведення були розглянуті клопотання  атестаційних комісій І рівня (закладів освіти) щодо атестації педагогічних працівників, які атестуються атестаційною комісією ІІ рівня (відділу освіти) на присвоєння та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», на присвоєння педагогічного звання «старший учитель» та на відповідність раніше присвоєним педагогічним званням  «учитель-методист» і  «старший учитель».

12:32 10.04.2023

Готуємося до Великодня!

Великдень, або Світле Христове Воскресіння – найголовніше свято в православному календарі. До цього радісного свята зазвичай готуються заздалегідь. Звісно, основним у підготовці до Великодня є фарбування та розписування яєць, випікання смачних пасок. Адже саме вони є незмінними атрибутами свята. Аби створити у своїй оселі великодню атмосферу, у сім’ях також прикрашають будинки і квартири тематичним декором. Із простих матеріалів за мінімуму зусиль можна створити чудові вироби.

09:35 06.04.2023

Атестація педагогічних працівників - це оцінка їх професійної майстерності

5 квітня атестаційною комісією ІІ рівня проаналізовано результати професійної діяльності вчителів у міжатестаційний період. Всі педагогічні працівники відзначились високою активністю та значними результатами методичної діяльності, фаховою та педагогічною майстерністю. Атестація педагогічних працівників у 2022-2023 навчальному році проводилася згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників та планом заходів з її проведення. Шановні педагоги, тримайте і надалі високу марку вчителя, радійте життю, даруйте себе дітям, віддавайте їм усе найкраще, що маєте в собі!

15:08 05.04.2023

Книга - найкращій подарунок, особливо коли він корисний

ЗПО Бобровицький «Центр дитячої творчості» щиро дякує Академії Української Преси за надіслані книги. Для вихованців гуртка «Юний журналіст» вони будуть дуже корисні: «Журналістика» Клауса Майєра, «Мобільна журналістика» Бйорна Сташена, посібники із рекомендаціями-порадами щодо комунікації і медіаграмотності, роботи редакцій у соціальних мережах, збірники коміксів. Поради професійніх журналістів будуть в нагоді дітям.

11:01 28.03.2023