Участь начальника відділу освіти в обласній нараді-семінарі

Дата: 28.02.2024 11:05

27 лютого в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя  відбулася зустріч заступника начальника Управління освіти і науки Чернігівської  районної державної  адміністрації Олени Сорович з  керівниками місцевих органів управління освітою Ніжинського району, в якій взяла участь Валентина Мартишевська,  начальник відділу освіти Бобровицької міської ради.

У ході наради-семінару розглядалися  проблемні питання  щодо створення в області мережі старшої профільної школи. Учасники заходу обговорили проєктні пропозиції щодо визначення майбутніх академічних ліцеїв у громадах. Визначені перші кроки  поетапного переходу закладів освіти  до профільного навчання в старшій школі як одного із найважливіших компонентів модернізації загальної середньої освіти.