Прийняття освітніх рішень щодо викладання предметів у 7 класі НУШ

Дата: 23.02.2024 12:28

Компетентнісне навчання, діяльнісний підхід, навчання на основі розвʼязання проблем… Для педагогів ці підходи уже знайомі. Проте кожен предмет та інтегрований курс має свої особливості. Переглянувши всі презентації авторських концепцій підручників, педагоги-предметники  обговорили в закладах найкращі варіанти підручників та модельних навчальних програм, запропонованих Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти».

У ході діалогу педагогів з консультантами центру професійного розвитку педагогічних працівників було визначено авторів навчальних програм та підручників з різних предметів.  Від сьогодні розпочато безпосередній вибір підручників закладами  загальної середньої освіти в  ІСУО.