День казки в «Золотому ключику»

Чарівний, дивовижний, веселий, такий він є - світ Казки. Сьогодні у "Золотому ключику"  День казки. З самого ранку гамір,  сміх і дивацтва. Дітей з батьками зустрічали казкові герої. Малюків пригощали солодощами, а дорослі мали змогу витягнути веселе побажання з чарівної торбинки. А далі - ляльковий театр, показ костюмів казкових героїв і море позитивних емоцій. Щирий дитячий сміх, очі, що світяться щастям, - ось найкраща і найвища нагорода.

12:15 30.06.2023

Конкурс для навчальних закладів «Назад у майбутнє: моя школа у 2033 році»

Швейцарсько-українська Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge, у співпраці з Мінцифрою оголосила конкурс «Назад у майбутнє: моя школа у 2033 році», що тривав упродовж червня 2023 року.

14:09 29.06.2023

У закладах дошкільної освіти відбулися заходи з нагоди Дня Конституції України

28 червня в закладах дошкільної освіти «Сонечко» та «Золотий ключик» відбулися заходи до Дня Конституції України. В рамках тематичного дня в цікавій та доступній формі з вихованцями закладу були проведені заняття на тему «Права знай та обов’язки не забувай!», бесіди, на яких вихователі поговорили про символи нашої держави, обов’язки та права дітей. Вихованці та педагогічні колективи закладів дошкільної освіти вітають всіх з Днем Конституції України! Нехай якнайшвидше настане українська Перемога та запанують мир і злагода на нашій землі!

16:01 28.06.2023

Про проведення НМТ-2023

У 2023 році через воєнні дії в Україні другий рік поспіль традиційні вступні випробування (через ЗНО) до закладів вищої освіти були замінені на національний мультипредметний тест (НМТ).

09:23 21.06.2023

Сьогодні заклади освіти Бобровицької міської розпочали вручення документів про освіту

471 день війни…  Завершився 2022- 2023 навчальний рік. Рік війни, смутку, болю, сліз.  Рік, коли навчали та навчались за кордоном, в укриттях, під звуки повітряної тривоги. Цей рік  згуртував нас,  навчив цінувати кожну хвилину життя , насолоджуватись уроками та життям у школі, любити друзів та поважати вчителів. Сьогодні в закладах освіти розпочали вручення документів про освіту.

16:07 09.06.2023

Свято Останнього дзвоника

02  червня  2023 року в закладах  загальної  середньої  освіти Бобровицької міської ради продзвенів останній дзвінок для 2661 здобувача освіти.

15:34 02.06.2023

Вітаємо переможців ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницької роботи членів-учнів Малої академії наук України

Відповідно до наказу Міністерства науки і освіти України від 04.11.2022 №985 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році» у травні 2023 року в онлайн- режимі проводився конкурс-захист науково-дослідницьких робіт.

07:47 02.06.2023