Радилися та готувалися до Вербної неділі

26 квітня у відділі освіти відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти Бобровицької міської ради. На початку зустрічі Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти, поділилася  враженнями, які отримала під час робочої поїздки до міста Івано-Франківськ. Під час наради директори ЗДО поділилися проблемами, озвучили свої плани на найближчий час. Також обговорили ряд нагальних питань, серед яких  робота закладів дошкільної освіти в літній період.

16:12 26.04.2024

ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ

Чорнобиль...Слово, що стало символом горя і страждання. Минуло 38 років від того дня, коли Україну спіткала страшна  трагедія - техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров'ю людей.

14:30 26.04.2024

У закладах освіти відбулися заходи з нагоди 38-х роковин Чорнобильської катастрофи

З нагоди 38-х роковин Чорнобильської катастрофи в закладах загальної середньої освіти Бобровицької міської ради відбулися пам’ятні заходи: уроки мужності «Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі» (Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1), «Мужність і біль Чорнобиля» (Бобровицький ліцей);

11:29 26.04.2024

Нарада керівників ЗЗСО

24 квітня у відділі освіти Бобровицької міської ради відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти. На початку зустрічі Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти, поділилася своїми враженнями, які отримала під час робочої поїздки до міста Івано-Франківськ.

16:50 24.04.2024

Вітаємо переможців обласної виставки-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Зоряні шляхи Чернігівщини»!

У березні-квітні 2024 року в Чернігівському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було організовано та проведено обласну виставку-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зоряні шляхи Чернігівщини». Бобровицький заклад позашкільної освіти «Центр дитячої творчості» на цьому конкурсі у напрямку «Образотворче мистецтво» представляла робота Марійко Дарини, вихованки гуртка «Чарівний пензлик», керівник - Задорожна Галина Олександрівна. У молодшій віковій категорії малюнок дівчинки зайняв ІІІ місце.

15:51 24.04.2024

Відбулася загальнонаціональна акція єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь»

Здобувачі освіти Кобижчанського та Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів підтримали ініціативу Асоціації професіоналів довкілля, долучившись 19 та 22 квітня до загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь».

12:08 23.04.2024

Триває прийом заяв для зарахування дітей до 1-х класів

Відповідно до рішення виконавчого комітету Бобровицької міської ради від 29 лютого 2024 року «Про визначення терміну прийому закладами загальної середньої освіти Бобровицької міської ради заяв щодо зарахування учнів до перших класів у 2024 році», прийом документів для зарахування дітей  до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради (крім Бобровицького ліцею) триває з 25 березня 2024 року по 31 травня 2024 року.

10:08 23.04.2024

Відбувся семінар флеш-тренінг для працівників психологічної служби освітніх закладів громади

22 квітня на базі КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бобровицької міської ради психолог центру, Ксенія Липко, провела семінар флеш-тренінг для працівників психологічної служби освітніх закладів громади: «Професійні грані працівників психологічної служби як засіб творчого розвитку», який був присвячений професійному святу – День психолога, що святкують 23 квітня.

08:13 23.04.2024

Виїзний коворкінг для професійної спільноти учителів історії

18 квітня учителі історії закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради разом з консультантом комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бобровицької міської ради» Оленою Буц відвідали Український Дім у м. Києві, де нині проходить ретроспективна виставка однієї з найвідоміших художниць-шістдесятниць Алли Горської під назвою «Боривітер».

11:40 19.04.2024

Проведено основний етап циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти

Відповідно до Плану заходів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24 січня 2024 року №83 «Про проведення основного етапу третього циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти у 2024  році» 17 квітня 2024 року проведено основний етап циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти учнів 4 класів Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1.

08:10 18.04.2024