У Бобровицькому ліцеї відбулося літературне свято

Дата: 27.02.2024 08:48

Вшановуючи пам'ять доньки Прометея, в Бобровицькому ліцеї провели літературне свято «Заквітчана краса Лесі Українки», приурочене 153-річниці з дня народження поетеси. Назар Романенко та Євгенія Крамаренко розпочали захід знайомством із життям та творчістю жінки-легенди. Розповідь супроводжувалася піснями на слова Лесі Українки. Родзинкою заходу стала музична композиція у виконанні Кіри Чалої.

У другій частині заходу відбулася комеморативна гра «150 слів про Лесю Українку», в якій взяли участь здобувачі освіти Бобровицького ліцею, Кобижчанського та Озерянського ЗЗСО.

Гра пройшла в дружній емоційній атмосфері. Учасники й глядачі подорожували стежками життєвого й творчого шляху видатної українки.

Пам’ятаймо: мова має значення! Шануймо свою мову! Нехай рідне слово буде для всіх оберегом та джерелом духовної енергії.

Відділ освіти міської ради